Transaksion Thesari

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All FLORIDA All 32,788,935.00 13 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) FLORIDA Shkoder 968,000 2014-12-29 2014-12-30 39410060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj drej rajonit verior likuj fat nr 07662922 dt 02.12.2013
  Komuna Lekbibaj (1836) FLORIDA Tropoje 471,925 2014-12-22 2014-12-26 16528220012014 Shpenz. per rritjen e AQT - pritat mbrojtese e te ngjashme Komuna Lekbibaj Tropoje, likujdim punime " Ndertim Ure Curraj Eper" UB 3 dt.17.9.2014, app 2.12.2014,kontrate, situacion nr.1, FT 39 dt.17.12.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) FLORIDA Shkoder 1,246,800 2014-12-22 2014-12-23 35010060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj drej rajonit veriuor likuj fat nr 06682385 01.12.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) FLORIDA Shkoder 3,597,600 2014-12-22 2014-12-23 34910060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj drej rajonit verior likuj fat nr 06682386 dt 01.12.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) FLORIDA Shkoder 1,917,600 2014-11-24 2014-11-25 29110060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj DREJ RAJONIT VERIOR LIKUJ FAT NR 06682382 DT 03.11.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) FLORIDA Shkoder 3,981,200 2014-11-13 2014-11-13 26310060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj DREJ RAJONIT VERIOR LIKUJ FAT NR 07662935,06682378,06682381 03.04.2014,06.10.2014,03.11.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) FLORIDA Shkoder 6,016,626 2014-11-05 2014-11-06 23710060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj drej rajonit verior likuj fat nr 07662931 dt 03.03.2014,06682379 dt 06.10.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) FLORIDA Shkoder 2,733,984 2014-09-17 2014-09-17 20210060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj drej rajonit verior likuj fat nr 07662934 dt 03.04.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) FLORIDA Shkoder 1,159,600 2014-06-20 2014-06-20 12910060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj DREJ RAJONIT VERIOR LIKUJ FAT NR 07662935 DT 03.4.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) FLORIDA Shkoder 3,477,600 2014-05-27 2014-05-28 10210060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj DREJ RAJONIT VERIOR LIKUJ FAT NR 07662928 DT 03.02.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) FLORIDA Shkoder 1,246,800 2014-05-27 2014-05-27 10310060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj drej rajonit verior likuj fat nr 07662932 dt 03.03.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) FLORIDA Shkoder 3,477,600 2014-04-25 2014-04-25 6110060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj drej rajonale rrugeve likuj fat nr 06682367 dt 02.01.2014
  Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) FLORIDA Shkoder 2,493,600 2014-04-25 2014-04-25 6010060772014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj drej rajonit verior likuj fat nr 066823687 dt 02.01.2014,07662929 dt 03.02.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >