Transaksion Thesari

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) All All 1,492,649.00 10 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) E.R.R.U. PIJSHEM DHE NDOTURA Mirdite 68,000 2014-10-27 2014-10-29 921640032014 Subvencione te tjera Ujsjellsi rubik per pagesa rregullatore viti 2011,katermujori i pare dhe i dyti viti 2013
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) DEGA E TATIMEVE Mirdite 178,870 2014-10-27 2014-10-29 621640032014 Subvencione te tjera ujsjellsi rubik per sigurime shoq shend punmarrs pundhens
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) RAIFFEISEN BANK SH.A Mirdite 279,188 2014-10-27 2014-10-29 821640032014 Subvencione te tjera 2164003 ujsjellsi rubik per paga shtator 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) DEGA E TATIMEVE Mirdite 10,920 2014-10-27 2014-10-29 721640032014 Subvencione te tjera ujsjellsi rubik per tatim page gusht shtator 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) RAIFFEISEN BANK SH.A Mirdite 293,019 2014-07-01 2014-07-02 521640032014 Subvencione te tjera 2164003 paga maji 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) CEZ SHPERNDARJE Mirdite 30,752 2014-06-27 2014-06-30 121640032014 Subvencione te tjera 2164003 ujsjellsi rubik per energji akt rakordimi date 27.06.2014 D70526,70575,70531
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) DEGA E TATIMEVE Mirdite 219,564 2014-06-27 2014-06-30 221640012014 Subvencione te tjera ujsjellsi rubik per siguriem shoq maji qershor 2012
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) TIT 04 Mirdite 362,980 2014-06-27 2014-06-30 621640032014 Subvencione te tjera ujsjellsi rubik per roje ruatje objketi viti 2011
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) POSTA SHQIPTARE SH.A Mirdite 18,808 2014-06-27 2014-06-30 721640032014 Subvencione te tjera ujsjellsi rubik per sherbime postare shkurt nentor 2012
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) DEGA E TATIMEVE Mirdite 30,548 2014-06-27 2014-06-30 2 21640012014 Subvencione te tjera ujsjellsi rubik per siguriem shendetsore maji qershor 2012
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >