Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All A. MIHALI All 2,110,904.00 40 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komuna Aranitas (0924) A. MIHALI Mallakaster 198,000 2012-02-16 2012-02-21 3626370012012 PAGESE PER A.MIHALI NGA KOMUNA ARANITAS NMALLAKASTER
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 15,100 2012-02-21 2012-02-22 5221110012012 LIKUJDIM FATURE BASHKIA FIER 2111001
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 16,000 2012-02-22 2012-02-23 2610280082012 LIKUJDIM FATURE PROKURORIA FIER
Komuna Frakull (0909) A. MIHALI Fier 76,500 2012-02-22 2012-02-23 3324150012012 LIKUJDIM FATURE K FRAKULL FIER 2415001
Komuna Hekal (0924) A. MIHALI Mallakaster 129,000 2012-02-27 2012-03-15 3826360012012 PAGESE PER A-MIHALI NGA KOMUNA HEKAL MALLAKASTER
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 41,200 2012-03-13 2012-03-30 7021110012012 LIKUJDIM FATURE BASHKIA FIER 2111001
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 38,675 2012-06-25 2012-07-13 11310280082012 SHERBIME PRINTIMI PROKURORIA FIER
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 28,000 2012-06-25 2012-07-13 10810280082012 SHERBIME PRINTIMI PROKURORIA FIER
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 135,000 2012-03-20 2012-04-09 4510280082012 LIKUJDIM NGA PROKURORIA FIER
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 16,000 2012-04-16 2012-04-24 6410280082012 LIKUJDIM FATURE PROKURORIA FIER
Komisariati i Policise Fier (0909) A. MIHALI Fier 47,600 2012-04-30 2012-05-03 7610160272012 LIKUJDIM FATURE D POLICISE FIER 1016027
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 52,500 2012-05-16 2012-05-21 8110280082012 LIKUJDIM FATURE PROKURORIA FIER
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 197,800 2012-05-22 2012-06-05 9410280082012 LIKUJDIM FATURE PROKURORIA FIER
Komuna Mbrostare (0909) A. MIHALI Fier 5,070 2012-05-24 2012-06-07 11724100012012 LIKUJDIM NGA KOMUNA MBROSTAR
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 15,570 2012-06-19 2012-06-29 17121110012012 LIKUJDIM FATURE BASHKIA FIER 2111001
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 79,140 2012-07-24 2012-08-01 13910280082012 LIKUJDIM FATURE PROKURORIA FIER
Komuna Zharres (0909) A. MIHALI Fier 24,500 2012-09-06 2012-09-12 19824190012012 PJESE KEMBIMI KOMUNA ZHAREZ 2419001
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 163,700 2012-09-26 2012-10-03 17010280082012 LIKUJDIM FATURE PROKURORIA FIER
Komuna Mbrostare (0909) A. MIHALI Fier 2,080 2012-10-22 2012-10-26 27024100012012 LIKUJDIM NGA KOMUNA MBROSTAR
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 51,500 2012-11-13 2012-12-07 29621110012012 LIKUJDIM FATURE BASHKIA FIER 2111001
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 75,000 2012-11-22 2012-12-13 21110280082012 PAGESE PROKURORIA FIER
Komuna Topoje (0909) A. MIHALI Fier 19,600 2012-11-19 2012-12-13 16524130012012 LIKUJDIM FATURE K/TOPOJE FIER 2413001
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 57,725 2012-12-06 2012-12-17 31721110012012 LIKUJDIM FATURE BASHKIA FIER 2111001
Drejtoria Rajonale Tatimore Fier (0909) A. MIHALI Fier 14,091 2012-12-10 2012-12-26 20510100492012 LIKUJDIM NGA TATIMET FIER
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 57,928 2012-11-09 2012-12-03 29021110012012 LIKUJDIM FATURE BASHKIA FIER 2111001
Bashkia Berat (0202) A. MIHALI Berat 17,400 2012-02-09 2012-02-16 5021020012012 pagese per A.Mihali,likujdim fature nr 1.dt.18.01.2012 nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 20,200 2013-02-21 2013-02-22 4521110012013 LIKUJDIM FATURE BASHKIA FIER 2111001
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 148,145 2013-04-04 2013-04-08 7921110012013 LIKUJDIM FATURE BASHKIA FIER 2111001
Drejtoria Arsimore Berat (0202) A. MIHALI Berat 9,500 2013-04-10 2013-04-11 16010110022013 pages per blerje speciale fat nr 237 dt 04.04.2013 nga arsimi 1011002
Dogana Fier (0909) A. MIHALI Fier 16,000 2013-04-25 2013-04-25 4410100902013 PAGESE PER RIPARIM KAMERA NGA DOGANA FIEER 1010090
Shkolla e "Rakip Kryeziu", Fier (0909) A. MIHALI Fier 6,000 2013-05-22 2013-05-29 2410111042013 LIKUJDIM FATURE SHKOLLA "R KRYEZIU"FIER 1011104
Komuna Cakran (0909) A. MIHALI Fier 98,000 2013-05-27 2013-06-12 6124230012013 FOTOKOPJE PER KOMUNEN CAKRAN
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 5,200 2013-05-23 2013-06-12 7110280082013 PAGESE PER AKT-PERKTHIMI NGA PROKURORIA FIER 1028008
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 5,600 2013-06-21 2013-08-01 9410280082013 PAGESE PER AKT- EKSPERTIMI PROKURORIA FIER 1028008
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 15,600 2013-07-05 2013-08-20 11510280082013 PAGESE PER AKT- EKSPERTIMI NGA PROKURORIA FIER 1028008
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 41,290 2013-10-17 2013-10-24 27321110012013 BASHKIA FIER 2111001 LIUKUJDIM FATURE
Prokuroria e rrethit Fier (0909) A. MIHALI Fier 41,400 2013-11-18 2013-11-19 20710280082013 Pagese nga Prokuroria Fier
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 22,210 2013-12-20 2013-12-23 33821110012013 BASHKIA FIER 2111001 LIKUJDIM FATURE
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 86,500 2013-12-26 2013-12-27 34521110012013 BASHKIA FIER 2111001 LIKUJDIM FATURE
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 20,580 2013-12-17 2013-12-18 329/121110012013 BASHKIA FIER 2111001 LIKUJDIM FATURE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >