Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALTIN 06 SHPK All 1,784,064.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Dega e Thesarit Mallakaster (0924) ALTIN 06 SHPK Mallakaster 60,600 2012-03-20 2012-04-09 28010100242012 PAGESE PER ALTINI 06 NGA DEGA E THESARIT MALLAKASTER
Komuna Aranitas (0924) ALTIN 06 SHPK Mallakaster 75,600 2012-04-09 2012-04-16 6526370012012 PAGESE PER ALTIN 06 SH P K NGA KOMUNA ARANITAS NMALLAKASTER
Komuna Aranitas (0924) ALTIN 06 SHPK Mallakaster 75,600 2012-05-08 2012-05-11 9226370012012 PAGESE PER ALTINI 06 SHPK NGA KOMUNA ARANITAS MALLAKASTER
Komuna Aranitas (0924) ALTIN 06 SHPK Mallakaster 72,000 2012-06-12 2012-06-25 11526370012012 PAGESE PER ALTIN 06-SHPK NGA KOMUNA ARANITAS NMALLAKASTER
Komuna Aranitas (0924) ALTIN 06 SHPK Mallakaster 75,600 2012-10-26 2012-10-29 18626370012012 PAGESE PER ALTINI 06 SHPK NGA KOMUNA ARANITAS NMALLAKASTER
Komuna Aranitas (0924) ALTIN 06 SHPK Mallakaster 231,600 2012-10-26 2012-10-29 186/26370012012 PAGESE PER ALTINI 06 SHPK NGA KOMUNA ARANITAS NMALLAKASTER
Komuna Aranitas (0924) ALTIN 06 SHPK Mallakaster 225,648 2012-12-06 2012-12-17 21526370012012 2637001 PAGESE PER ALTINI 06 SHPK NGA KOMUNA ARANITAS NMALLAKASTER
Dega e Thesarit Mallakaster (0924) ALTIN 06 SHPK Mallakaster 86,016 2012-12-03 2012-12-17 10610100242012 PAGESE PER ALTINI 06 SHPK NGA DEGEN E THESARIT MALLAKASTER
Komuna Aranitas (0924) ALTIN 06 SHPK Mallakaster 432,000 2013-05-15 2013-05-16 6326370012013 PAGESE PER ALTINI 06 SHPK NGA KOMUNA ARANITAS
Komuna Aranitas (0924) ALTIN 06 SHPK Mallakaster 432,000 2013-10-09 2013-11-15 12526370012013 PAGESE PER ALTINI 06 NGA KOMUNA ARANITAS
Dega e Thesarit Mallakaster (0924) ALTIN 06 SHPK Mallakaster 17,400 2013-12-12 2013-12-18 10110100242013 PAGESE PER ALTINI 06 NGA DEGA E THESARIT MALLAKASTER
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >