Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALMIR EQEREM SPAHIU All 2,796,999.00 32 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Gjykata e rrethit Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 7,790 2012-02-20 2012-02-22 3710290232012 BLERJE MATERJALE PASTRIMI GJYKATA E RRETHIT KORCE
Sp. Kolonje (1514) ALMIR EQEREM SPAHIU Kolonje 398,830 2012-06-25 2012-07-13 13910130722012 SPITALI KOLONJE MATERIALE PER PASTRIM ETJ U.PROK.NR.28DT.01.06.2012 FAT.NR.6DT.08.06.2012 DHE F.H.16DT.22.06.2012
Komuna Mollaj (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 199,800 2012-03-20 2012-04-09 4925080012012 SHPENZIME PER AKTIVITET KOMUNA MOLLAJ KORCE
Gjykata e rrethit Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 7,930 2012-04-05 2012-04-12 7710290232012 MATERJAALE PASTRIMI GJYKATA E RRETHIT KORCE
Komuna Moglice (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 18,000 2012-05-18 2012-05-28 6525050012012 MATERIALE PASTRIMI KOMUNA MOGLICE
Dega e Kujdesit Paresor Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 299,700 2012-05-24 2012-06-06 15810130092012 MATERIALE PER PASTRIM DHE DISINFEKTIM FAT.40 SHERBIMI PARESOR KORCE 1013009
Drejtoria Rajonale AKU Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 29,325 2012-09-07 2012-09-12 11510051252012 MATERIALE PASTRIMI FAT 23. A.K.U KORCE
Qendra Ekonomike Kultures (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 36,000 2012-09-14 2012-09-17 15321220072012 MATERIALE PER PASTRIM FAT.41 QENDRA EKONOMIKE E KULTURES KORCE
Shtepia e Foshnjes Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 49,970 2012-09-26 2012-10-03 8721220152012 MATERIALE PASTRIMI FAT.25 SHTEPIJA E FOSHNJES KORCE 2122015
Shtepia e Foshnjes Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 50,000 2012-09-26 2012-10-03 8821220152012 MATERIALE PER FEMIJE FAT.25 SHTEPIJA E FOSHNJES KORCE 2122015
Bashkia Erseke (1514) ALMIR EQEREM SPAHIU Kolonje 134,600 2012-10-18 2012-10-22 24921200012012 2120001 BASHKIA ERSEKE TE TJERA MATERIALE DHE SHERBIME LIK I FAT NR 13 DT 29.01.2012 ME FH NR 22/1 DT 31.01.2012 ME UP NR 145 DT 14.12.2011
Komuna Qender (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 8,500 2012-10-18 2012-10-24 22625090012012 MATERIALE DHE KANCELARI FAT 28. KOMUNA QENDER KORCE
Universiteti Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 388,440 2012-11-07 2012-11-21 51510110462012 MATERIALE PASTRIMI, NDRICIMI FAT 31, 31/1. UNIVERSITETI F.S. NOLI KORCE
Bashkia Erseke (1514) ALMIR EQEREM SPAHIU Kolonje 175,000 2012-11-07 2012-11-21 26821200012012 2120001 BASHKIA ERSEKE SHPENZ PER TE TJERA MATERIALE DHE SHERBIME SPECIALE DHE TE TJERA SHPENZ OPERATIVE LIK I FAT NR 13/1 DT 29.01.2012,FH NR 22/2 DT 31.01.2012,UP NR 146 DT 14.12.2011
Gjykata e Apelit Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 24,000 2012-12-05 2012-12-17 17810290052012 MATERIALE PE PASTRIM FAT.7 GJYKATA E APELIT KORCE
Prokurori Apeli Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 25,000 2012-12-06 2012-12-17 18410280132012 MATERIALE PASTRIMI PROKURORIA E APELIT KORCE
Gjykata e rrethit Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 9,980 2012-06-06 2012-06-11 13010290232012 MATERJALE PASTRIMI GJYKATA E RRETHIT KORCE
Komuna Voskop (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 71,640 2012-04-24 2012-04-25 9925060012012 MATERIALE TE NDRYSHME FAT.19 KOMUNA VOSKOP
Komuna Voskop (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 82,910 2013-02-07 2013-02-08 2625060012013 MATERIALE PASTRIMI FAT.24,30 KOMUNA VOSKOP
Qendra e Zhvillimit Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 100,000 2013-02-11 2013-02-15 2021220182013 MATERIALE PASTRIMI FAT 20 Q REZIDENCIALE
Drejtoria e Bujqesise Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 65,045 2013-02-11 2013-02-18 2510050152013 MATERIALE PASTRIMI FAT 23. DREJTORIA E BUJQESISE KORCE
Qendra Ekonomike Kultures (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korce 9,850 2013-05-03 2013-05-10 7621220072013 FURNIZIME MAT.PER TEATRIN FAT.28 QENDRA EK. E KULTURES KORCE
Komuna Mollaj (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korce 90,000 2013-05-09 2013-05-13 5825080012013 BLERJE FAT NR.24 DT 15.01.13 KOMUNA MOLLAJ
Sp. Kolonje (1514) ALMIR EQEREM SPAHIU Kolonje 96,060 2013-06-05 2013-06-14 12310130722013 spitali kolonje shpenzime per materiale per pastrim urdh.prok.nr.18 dt.16.05.2013 fatura nr.1 dhe 1/1 dt.20.05.2013 f.h.nr.22 dhe 22/1 dt.24.05.2013
Komuna Voskop (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 66,789 2013-09-04 2013-10-17 15025060012013 MAT.PASTRIMI FAT.25 KOMUNA VOSKOP
Komuna Mollaj (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 37,840 2013-10-14 2013-10-24 15225080012013 KOMUNA MOLLAJ MAT PASTRIMI LIK FAT NR.6 DT 31.05.13
Sp. Kolonje (1514) ALMIR EQEREM SPAHIU Kolonje 211,600 2013-10-08 2013-10-24 20610130722013 spitali kolonje materiale per pastrim,dezinfektim urdh.prok.nr.38dt.24.09.2013 fat.nr.15 dt.25.09.2013.fh.nr.33 dt.02.10.2013
Prokurori Apeli Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 24,900 2013-09-16 2013-10-21 12410280332013 PROKURORIA E APELIT KORCE LIK FAT NR.11 DT 13.09.13
Bashkia Erseke (1514) ALMIR EQEREM SPAHIU Kolonje 17,500 2013-11-20 2013-11-20 35221200012013 2120001 bashkia erseke shpenz te tjera operative lik i fat nr 3 dt 29.10.2012,fh nr 184 dt 29.10.2012 me up nr 83/1 dt 16.07.2012
Gjykata Administrative e Shkalles se Pare Korce ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 10,000 2013-12-05 2013-12-06 310290462013 1029046 GJYKATA ADMINISTRATIVE E SHK.SE PARE KORCE FAT.21 MAT.PASTRIMI
Komuna Qender (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 10,000 2013-12-06 2013-12-09 24025090012013 MATERIALE PER ZBUKURIMIN E SHKOLLES FAT NR 22 DT 03.12.13. KOMUNA QENDER KORCE
Shtepia e Foshnjes Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korçe 40,000 2013-12-20 2013-12-23 13021220152013 SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.24 MAT.PASTRIMI
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >