Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALKETA KAZAZI All 648,000.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Zyrat e Regjistrimit Kavaje (3513) ALKETA KAZAZI Kavaje 108,000 2012-09-12 2012-09-13 10010140702012 ZYRA REGJISTRIMIT QERA ZYRE GUSHT 2012 KONTRATE
Zyrat e Regjistrimit Kavaje (3513) ALKETA KAZAZI Kavaje 120,000 2012-11-15 2012-12-13 12510140702012 ZYRA REGJISTRIMIT QERA NENTOR 2012
Zyrat e Regjistrimit Kavaje (3513) ALKETA KAZAZI Kavaje 96,000 2012-12-06 2012-12-17 13310140702012 ZYRA REGJISTRIMIT QERA ZYRE
Zyrat e Regjistrimit Kavaje (3513) ALKETA KAZAZI Kavaje 108,000 2013-02-12 2013-02-18 1210140702013 ZRPP QERA ZYRE JANAR 2013
Zyrat e Regjistrimit Kavaje (3513) ALKETA KAZAZI Kavaje 216,000 2013-04-02 2013-04-03 2710140702013 ZRPP QERA ZYRE SHKURT - MARS 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >