Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALKETA IBRAJ All 831,548.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komuna Gojan I Madh (3330) ALKETA IBRAJ Puke 57,600 2012-04-16 2012-04-24 5627180012012 KOMUNA GJEGJAN KODI 2718001 BLERJE BLERJE TAPET KUFIZIM SHPEJTESE FAT.07 DT 30.03.2012
Drejtoria Arsimore Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 45,648 2012-09-26 2012-10-03 12510110202012 DREJT ARSIM LEZHE LIK FAT.29 DT.17.09.2012
Qarku Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 7,200 2012-10-18 2012-10-24 18320200012012 KESHILLI I QARKUT LEZHE PAG FAT NR 33 DT 11.10.2012
Zyra Rajonale e ALUIZNI-t Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 36,000 2012-10-23 2012-10-26 7410061292012 ALUIZNI LEZHE PAG FAT NR 35 DT 22.10.2012
Drejtoria Rajonale Tatimore Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 13,800 2012-11-21 2012-12-13 17410100602012 DREJT RAJONALE E TATIMEVE LEZHE PAG FAT NR 17 DT 23.10.2012
Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 77,500 2012-12-07 2012-12-18 6210250562012 ZYRA RAJON E ND EKONOMIKE LIK QERA QERSHOR-SHTATOR 2012
Drejtoria e SHIK Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 8,004 2012-11-27 2012-12-17 8810180142012 SH.I.SH LEZHE LIK FAT.39 DT.23.11.2012
Prokuroria e rrethit Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 44,772 2013-01-25 2013-01-25 1210280172013 PROKURORIA LEZHE PAG FAT NR 49 DT 17.12.2012
Burgu Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 63,660 2013-03-05 2013-03-08 5010140082013 BURGU LEZHE PAG FAT NR 44 DT 12.12.2012
Prefektura e qarkut Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 30,444 2013-03-04 2013-03-05 2310160702013 PREFEKTURA LEZHE PAG FAT NR 46,45 DT 03.12.2012
Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 157,500 2013-04-01 2013-04-02 1710250562013 ZYRA RAJON E NDIHMES EKONOMIKE LIK QERA TETOR 2012-PRILL 2013
Drejtoria Arsimore Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 40,700 2013-08-30 2013-10-17 14310110202013 DREJT ARSIMORE LEZHE LIK FAT.27 DT.18.06.2013
ALUIZNI - Drejtorite Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 19,800 2013-09-10 2013-10-17 6310061292013 ALUIZNI LEZHE PAG fat nr 24 dt 10.09.2013 dhe fat nr 25 dt 10.09.2013
Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 157,500 2013-11-01 2013-11-15 5410250562013 ZYRA RAJON E SHERBIMIT SOCIAL LEZHE LIK FAT.36 DT.01.11.2013
Qarku Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 9,780 2013-12-10 2013-12-19 26820200012013 KESHILLI I QARKUT LEZHE PAG FAT NR 30 DT 06.12.2013
ALUIZNI - Drejtorite Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 19,400 2013-12-18 2013-12-23 8210940082013 ALUIZNI LEZHE PAG FAT NR 105 DT 16.12.2013 DHE FAT NR 106 DT 16.12.2013
Qarku Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 9,780 2013-12-10 2013-12-13 26820200012013 KESHILLI I QARKUT LEZHE PAG FAT NR 30 DT 06.12.2013
Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 22,500 2013-12-14 2013-12-18 6910250562013 ZYRA RAJON E KUJD SOCIAL LEZHE LIK QERA DHJETOR 2013
Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Lezhe (2020) ALKETA IBRAJ Lezhe 9,960 2013-12-27 2013-12-30 7410250562013 ZYRA RAJON E KUJD SOCIAL LEZHE LIK FAT.32.DT.26.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >