Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALKET DERVISHAJ All 3,762,821.00 24 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 70,000 2012-03-13 2012-03-30 1621120072012 LIKUJDIM FATURE JANAR- SHKURT 2012 ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Komuna Ruzhdie (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 431,568 2012-06-25 2012-07-13 5524180012012 LIKUJDIM FATURE KOMUNA RUZHDIE
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 35,000 2012-04-16 2012-04-24 2621120072012 LIKUJDIM FATURE PRILL 2012 ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 82,000 2012-05-17 2012-05-22 3921120072012 SHERBIM TOKE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 35,000 2012-05-17 2012-05-22 4121120072012 SHERBIM TOKE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 35,000 2012-06-18 2012-06-29 5021120072012 MIREMBAJTJE TOKE MAJ 2012 ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 35,000 2012-08-22 2012-08-23 7121120072012 SHERBIM TOKE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 35,000 2012-09-21 2012-09-25 8221120072012 LIKUJDIM FATURE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 35,000 2012-10-18 2012-10-24 9421120072012 LIKUJDIM FATURE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 35,000 2012-11-13 2012-12-07 10221120072012 LIKUJDIM FATURE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 35,000 2012-12-08 2012-12-18 11721120072012 LIKUJDIM FATURE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Komuna Ruzhdie (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 268,128 2012-12-08 2012-12-18 9624180012012 LIKUJDIM FATURE KOMUNA RUZHDIE
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 35,000 2013-01-24 2013-01-25 521120072013 DETYRIMI DHJETOR 2012 ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 62,080 2013-05-14 2013-05-16 3921120072013 PAGESE PER MIREMBAJTJE NGA ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Komuna Ruzhdie (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 269,597 2013-05-28 2013-06-12 37/124180012013 RIK RRUGE KOM RRUZHDIE
Komuna Ruzhdie (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 359,071 2013-05-28 2013-06-12 3824180012013 RIK RRUGE KOM RRUZHDIE
Komuna Ruzhdie (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 312,855 2013-06-06 2013-06-14 4124180012018 LIKUJDIM NGA KOMUNA RRUZHDIE
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 80,000 2013-06-14 2013-06-20 4921120072013 PAGESE PER SHERBIME OKE MAJ 2013 NGA ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Komuna Ruzhdie (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 357,345 2013-06-21 2013-08-02 4824180012013 RIK RRUGE KOM RRUZHDIE
Komuna Ruzhdie (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 354,416 2013-06-21 2013-08-02 4924180012013 RIK RRUGE KOM RRUZHDIE
Komuna Ruzhdie (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 357,345 2013-06-21 2013-08-05 4824180012013 RIK RRUGE KOM RRUZHDIE
Komuna Ruzhdie (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 354,416 2013-06-21 2013-08-05 4924180012013 RIK RRUGE KOM RRUZHDIE
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 40,000 2013-07-04 2013-08-19 6421120072013 PAGESE QERSHOR 2013 NGA ND,PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALKET DERVISHAJ Fier 49,000 2013-08-16 2013-10-17 7521120072013 SHERBIME ND PASTRIMIT PATOS
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >