Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALJUSA All 7,968,614.00 30 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Bashkia Orikum (3737) ALJUSA Vlore 917,760 2012-02-16 2012-02-21 16 2158001 2012 BLERJE KARBURANTI BASHKIA ORIKUM KODI 2158001
Shtepia e Foshnjes Vlore (3737) ALJUSA Vlore 25,620 2012-02-23 2012-02-23 18 2146030 2012 BLERJE NAFTE SHKURT SH.FEMIJES 2146030
Qendra e Zhvillimit Vlore (3737) ALJUSA Vlore 54,900 2012-03-09 2012-03-23 22 2146031 2012 KARBURANT KONTRAT Q.ZHVILLIMIT 2146031
Shtepia e Foshnjes Vlore (3737) ALJUSA Vlore 25,620 2012-03-26 2012-04-11 33 2146030 2012 BLERJE NAFTE SH FEMIJES 2146030
Parqet Kombetare Amantia - Orikum (3737) ALJUSA Vlore 37,800 2012-05-17 2012-05-22 26 1012071 2012 KARBURANT PRILL P.AMANTIA 1012071
Parqet Kombetare Amantia - Orikum (3737) ALJUSA Vlore 21,960 2012-05-17 2012-05-22 27 1012071 2012 KARBURANT SHKURT P.AMANTIA 1012071
Shtepia e Foshnjes Vlore (3737) ALJUSA Vlore 26,460 2012-05-21 2012-05-29 65 2146030 2012 BLERJE NAFTE SH.FEMIJES 2146030
Qendra e Zhvillimit Vlore (3737) ALJUSA Vlore 37,800 2012-05-22 2012-06-06 49 2146031 2012 BLERJE KARBURANTI Q.ZHVILLIMIT 2146031
Shtepia e Foshnjes Vlore (3737) ALJUSA Vlore 24,920 2012-08-02 2012-08-09 95 2146030 2012 BLERJE NAFTE QERSHOR SH.FEMIJES 2146030
Parqet Kombetare Amantia - Orikum (3737) ALJUSA Vlore 21,120 2012-08-07 2012-08-15 39/1 1012071 2012 KARBURANT P.AMANTIA 1012071
Parqet Kombetare Amantia - Orikum (3737) ALJUSA Vlore 45,000 2012-08-07 2012-08-15 44/1 1012071 2012 KARBURANT P.AMANTIA 1012071
Qendra e Zhvillimit Vlore (3737) ALJUSA Vlore 37,000 2012-08-14 2012-08-17 89 2146031 2012 KARBURANT Q.ZHVILLIMIT 2146031
Shtepia e Foshnjes Vlore (3737) ALJUSA Vlore 25,900 2012-09-05 2012-09-11 104 2146030 2012 BLERJE NAFTE GUSHT SH.FEMIJES 2146030
Shtepia e Foshnjes Vlore (3737) ALJUSA Vlore 26,880 2012-09-12 2012-09-14 111 2146030 2012 BLERJE NAFTE SH.FEMIJES 2146030
Qendra e Zhvillimit Vlore (3737) ALJUSA Vlore 34,560 2012-09-25 2012-09-28 98 2146031 2012 KARBURANT Q.ZHVILLIMIT 2146031
Shtepia e Foshnjes Vlore (3737) ALJUSA Vlore 26,880 2012-10-09 2012-10-15 122 2146030 2012 BLERJE NAFTE SH.FEMIJES 2146030
Bashkia Orikum (3737) ALJUSA Vlore 957,430 2012-10-17 2012-10-22 188 2158001 2012 BLERJE KARBURANTI BASHKIA ORIKUM KODI 2158001 FATURA NR.SERIE 02108229
Shtepia e Foshnjes Vlore (3737) ALJUSA Vlore 26,180 2012-11-20 2012-12-13 139 2146030 2012 BLERJE NAFTE NENTOR SH.FEMIJES 2146030
Qendra e Zhvillimit Vlore (3737) ALJUSA Vlore 35,660 2012-11-16 2012-12-13 126 2146031 2012 KARBURANT Q.ZHVILLIMIT 2146031
Shtepia e Foshnjes Vlore (3737) ALJUSA Vlore 26,180 2012-12-06 2012-12-17 150 2146030 2012 BLERJE NAFTE DHJETOR SH.FEMIJES 2146030
Qendra e Zhvillimit Vlore (3737) ALJUSA Vlore 59,840 2012-12-10 2012-12-24 142 2146031 2012 KARBURANT Q.ZHVILLIMIT 2146031
Prefektura e qarkut Vlore (3737) ALJUSA Vlore 478,170 2012-06-05 2012-06-11 115 1016074 2012 PREFEKTURA 1016074 KARBURANT
Shtepia e Foshnjes Vlore (3737) ALJUSA Vlore 26,460 2012-04-19 2012-04-25 51 2146030 2012 BLERJE NAFTE PRILL SH.FEMIJES 2146030
Shtepia e Foshnjes Vlore (3737) ALJUSA Vlore 26,180 2013-02-14 2013-02-18 2421460302013 SH FEMIJES 2146030 BLERJE KARBURANT JANR 2013 FAT 21.01.2013
Bashkia Orikum (3737) ALJUSA Vlore 991,814 2013-02-12 2013-02-18 23 2158001 2013 BLERJE KARBURANTI BASHKIA ORIKUM KODI 2158001
Bashkia Orikum (3737) ALJUSA Vlore 963,000 2013-03-12 2013-03-15 50 2158001 2013 BLERJE KARBURANTI BASHKIA ORIKUM KODI 2158001 FATURA NR.SERIE 05399184
Shtepia e Foshnjes Vlore (3737) ALJUSA Vlore 26,180 2013-03-04 2013-03-05 2521460302013 SH FEMIJES 2146030 BLERJE NAFTE
Bashkia Orikum (3737) ALJUSA Vlore 975,000 2013-07-05 2013-08-20 133 2158001 2013 BLERJE KARBURANTI BASHKIA ORIKUM KODI 2158001 FATURA NR.SERIE 05537432
Bashkia Orikum (3737) ALJUSA Vlore 1,011,340 2013-11-08 2013-11-15 201 2158001 2013 BLERJE KARBURANTI BASHKIA ORIKUM KODI 2158001 FATURA NR.SERIE 10891861
Bashkia Orikum (3737) ALJUSA Vlore 975,000 2013-12-24 2013-12-24 225 2158001 2013 BLERJE KARBURANTI BASHKIA ORIKUM KODI 2158001 FATURA NR.SERIE 12088349
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >