Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALI XHELOLLARI All 1,151,720.00 26 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 42,000 2012-02-21 2012-02-22 4024850012012 2485001 KOMUNA QENDER ERSEKE SHPENZ PEWR LIBRA E PUBLIKIME DHE KANCELAR,LIK I FAT NR 39 DT 17.02.2012 ME FH NR 4 DT 17.02.2012 ME UP NR 4/1 DT 16.02.2012
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 85,500 2012-03-08 2012-03-21 5024850012012 2485001 KOMUNA QENDER ERSEKE SHPENZ PER TE TJERA SHERBIME E MATERIALE SPECIALE DHE KANCELARI LIK I FAT NR 42 DT 20.02.2012 ME FH NR 5 DT 20.02.2012 ME UP NR 6 DT 16.02.2012
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 148,500 2012-03-15 2012-04-02 6724850012012 2485001 KOMUNA QENDER ERSEKE SHPENZ PER RRITJEN E AQT- PAJISJE KOMPJUTERI LIK I FAT NR 58 DT 15.03.2012 ME FH NR 12 DT 15.03.2012 ME UP NR 8 DT 08.03.2012
Bashkia Erseke (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 13,500 2012-03-19 2012-04-09 5921200012012 2120001 BASHKIA ERSEKE SHPENZ PER TE TJERA MATERIALE DHE SHERBIME TE TJERA SPECIALE LIK I FAT NR 43,57 DT 16/01/2012-06/02/2012 ME UP NR 12,21 DT 03.01.2012 ME FH NR 07,26 DT 16/01/2012-06/02/2012
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 116,400 2012-03-20 2012-04-09 7024850012012 2485001 KOMUNA QENDER ERSEKE SHPENZ PER TE TJERA MATERIALE DHE SHERBIME SPECIALE LIK I FAT NR 49 DT 13.03.2012 ME UP NR 9 DT 09.03.2012 ME FH NR 11 DT 13.03.2012
Komuna Clirim (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 3,000 2012-05-04 2012-05-11 3524870012012 2487001 KOMUNA CLIRIM KOLONJE SHPENZ PER SHERBIME TE TJERA LIK I FAT NR 44 DT 26.03.2012 ME UP NR 8 DT 01.03.2012
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 71,000 2012-06-19 2012-06-29 16324850012012 2485001 KOMUNA QENDER ERSEKE SHPENZ PER KANCELARI,SHERBIMETE PASTRIMIT DHE GJELBERIMIT LIK I FAT NR 50 DT 04.06.2012,FH NR 55 DT 14.06.2012 ME UP NR 19 DT 01.06.2012
Komuna Mollas (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 18,000 2012-06-18 2012-06-29 10524860012012 2486001 KOMUNA MOLLAS KOLONJE SHPENZ PER AKTIVITETE SOCIALE LIK I FAT NR 46 DT 20.05.2012 ME UP NR 18 DT 18.05.2012
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 35,500 2012-09-20 2012-09-25 25024850012012 2485001 KOMUNA QENDER ERSEKE SHP.PER MIREMBAJT.E PAJISJEVE TE ZYRAVE ,PUBLIKIME,SHERBIM TELEFONIK
Komuna Barmash (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 11,000 2012-10-12 2012-10-17 15124880012012 2488001 KOMUNA BARMASH KOLONJE SHPENZ PER SHERBIME TE PRINTIMIT E PUBLIKIMIT LIK I FAT NR 68 DT 02.10.2012,FH NR 11 DT 02.10.2012 ME UP NR 17 DT 02.10.2012
Bashkia Erseke (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 7,500 2012-10-17 2012-10-22 24421200012012 2120001 BASHKIA ERSEKE SHPENZ TE TJERA OPERATIVE LIK I FAT NR 58 DT 31.07.2012,FH NR 138 DT 31.07.2012,UP NR 87 DT 21.07.2012
Sp. Kolonje (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 3,000 2012-10-24 2012-10-29 23110130722012 SPITALI KOLONJE FURNIZIME ME MATERIALE TE TJERA FAT.NR.1DT.11.10.2012 URDH.PROK NR.48 DT.01.10.2012 F.H.NR.23DT.11.10
Drejtoria e shendetit publik Kolonje (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 2,500 2012-11-27 2012-12-17 16110130312012 1013031 drejt.shendetit publik kolonje shpenz per sherbime te tjera lik i fat nr 62 dt 10.09.2012,up nr 23 dt 05.09.2012,fh nr 16/1 dt 10.09.2012
Komuna Leskovik (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 3,000 2012-11-23 2012-12-17 17624900012012 2490001 komuna leskovik kolonje shpenz per kancelari lik i fat nr 3 dt 06.10.2012,up nr 25 dt 03.10.2012,fh nr 24 dt 21.11.2012
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 77,000 2012-12-08 2012-12-20 33024850012012 2485001 komuna qender erseke shpenz per aktivitete sociale lik i fat nr 7,8 dt 03.12.2012,fh nr 76,77 dt 04.12.2012,up nr 30 dt 27.11.2012
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 137,500 2012-12-08 2012-12-20 33124850012012 2485001 komuna qender erseke shpenz per aktivitete sociale,libra e publikime,sherbime telefonike lik i fat nr 6 dt 03.12.2012,fh nr 75 dt 04.12.2012,up nr 29 dt 27.11.2012
Komuna Mollas (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 3,000 2012-11-13 2012-12-12 19324860012012 2486001 komuna mollas kolonje shpenz per furnizime dhe materiale te tjera zyre e te pergj.lik i fat nr 4 dt 06.10.2012,fh nr 40 dt 12.11.2012,up nr 30 dt 01.10.2012
Komuna Clirim (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 5,000 2012-12-10 2012-12-24 10924870012012 2487001 komuna clirim kolonje shpenz per materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres dhe sherbime te tjera lik i fat nr 63 dt 15.09.2012,fh nr 15 dt 26.10.2012,up nr 26 dt 10.09.2012
Komuna Barmash (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 5,200 2012-04-20 2012-04-25 4324880012012 2488001 KOMUNA BARMASH KOLONJE SHPENZ PER MATERIALE TE TJERA ZYRE TE PERGJITHSHME LIK I FAT NR 43 DT 12.03.2012 NE FH NR 2 DT 12.03.2012 ME UP NR 2 DT 12.03.2012
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 43,500 2013-02-10 2013-02-15 4424850012013 2485001 komuna qender erseke shpenz per vmatteriale per funksionimin e pajisjeve te zyres lik i fta nr 9 dt 10.12.2012,fh nr 95 dt 10.12.2012,up nr 40 dt 06.12.2012
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 10,000 2013-02-11 2013-02-18 4924850012013 2485001 komuna qender erseke shpenz per sherbime telefonike lik i fat nr 10 dt 08.02.2013,fh nr 5 dt 08.02.2013,up nr 3 dt 07.02.2013
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 150,130 2013-03-06 2013-03-13 7924850012013 2485001 komuna qender erseke shpenz per kancelari lik i fat nr 17,18,19 dt 21.01.2013,fh nr 1,2,3 dt 21.01.2013,up nr 1,1/1,1/2 dt 16.01.2013
Drejtoria e shendetit publik Kolonje (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 24,000 2013-03-11 2013-03-15 4710130312013 1013031 drejtoria e shendetit publik kolonje shpenz per libra e publikime profesionale lik i fat nr 21 dt 07.12.2012,up nr 37 dt 04.12.2012
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 50,000 2013-10-21 2013-10-24 29624850012013 2485001 komun aqender erseke shpenz per sherbime telefonike lik i fta nr 25 dhe fh nr 25 dt 07.10.2013,procesverbal dt 07.10.2013,up nr 38 dt 23.09.2013,up nr 40 dt 26.09.2013
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 9,990 2013-11-07 2013-11-15 31024850012013 2485001 komuna qender erseke shpen zper pritje e percjellje lik i fat nr 26 dt 06.07.2013,fh nr 29 dt 08.07.2013,procesverbal dt 06.07.2013,up nr 22 dt 06.07.2013
Komuna Qender (1514) ALI XHELOLLARI Kolonje 76,000 2013-12-17 2013-12-18 35524850012013 komuna qender erseke shp.per aktivitete sociale urdh.prok.nr.45dt11.11.2013 fat.nr.27dt09.12.2013;nr.28dt09.12.2013 dhe fh.nr.34dt.09.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >