Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALFRED MUÇOLLI All 199,140.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komisariati i Policise Berat (0202) ALFRED MUÇOLLI Berat 15,500 2012-04-26 2012-04-27 7610160232012 1016023 dega e rendit per alfred mucolli
Komuna Roshnik (0202) ALFRED MUÇOLLI Berat 52,000 2012-05-25 2012-06-07 4523100012012 materiale lik 8 date 15.05.2012 nga komuna roshnik berat 231001
Komisariati i Policise Berat (0202) ALFRED MUÇOLLI Berat 6,650 2012-06-07 2012-06-19 4710160232012 1016023 dega e rendit per alfred mucolli
Komisariati i Policise Berat (0202) ALFRED MUÇOLLI Berat 16,750 2012-09-12 2012-09-14 16110160232012 1016023 dega e rendit per alfred mucolli
Komisariati i Policise Berat (0202) ALFRED MUÇOLLI Berat 19,740 2012-11-08 2012-11-22 21810160232012 pagese per Alfred Mucolli,nga Dega e Rendit Berat 1016023
Komuna Roshnik (0202) ALFRED MUÇOLLI Berat 50,500 2012-12-06 2012-12-17 14323100012012 materiale elektrike likujdim fatura 17 dt 26.11.2012 nga komuna roshnik berat 2310001
Komisariati i Policise Berat (0202) ALFRED MUÇOLLI Berat 15,000 2013-02-08 2013-02-15 5210160232013 1016023 DEGA E RENDIT PER ALFRED MUCOLLI
Komisariati i Policise Berat (0202) ALFRED MUCOLLI Berat 23,000 2013-02-06 2013-02-06 4410160232013 1016023 dega e rendit per alfred mucolli
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >