Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALBANA HAKA All 1,157,310.00 25 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 32,930 2012-03-20 2012-04-02 42 1029041 2012 602 GJYKATA E LARTE shpenzime larje automjeti UP 21 dt 14.02.2012 Kontrat 51 dt 14.02.2012 pv 3/4 dt 14.02.2012 fat 10 dt 05.03.2012 seri 10 dt 05.03.2012 seri 0001438
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 35,600 2012-05-08 2012-05-11 10110290412012 602 GJYKATA E LARTE"larje automjeti kontrate vazhdim nr 51 dt 14.02.12 fat 34 dt 02.05.12 s 0004361
Inspektoriati i Larte i Kontrollit dhe Deklarimit te Pasurive (3535) ALBANA HAKA Tirane 60,000 2012-05-14 2012-05-17 8010760012012 602 ILDKP Sherbim me up 56 dt 28.12.2011 pv dt 28.12.2011 fat 30 dt 30.04.2012
Bashkia Tirana (3535) ALBANA HAKA Tirane 97,600 2012-07-30 2012-08-06 58421010012012 602 Bashkia Tirane- larje mjete, up.nr.11 dt.05.01.2011 pv. dt.05.01.2011 fat.1536 dt.08.08.2011 fat.1538 dt.08.09.2011 fat.1413 dt.08.11.11 kont.nr.8dt.06.01.2011
Bashkia Tirana (3535) ALBANA HAKA Tirane 146,400 2012-07-30 2012-08-06 583/121010012012 602 Bashkia Tirane- larje automjeti, up.nr.11 dt.05.01.2011 pv. dt.05.01.2001 fat.167 dt.08.03.2011 pv.08.04.2012 fat.08.04.2011 pv. dt.08.07.2012 fat.dt.01.07.2011 kont. nr.80dt.06.01.2011
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 35,600 2012-09-06 2012-09-11 20010290412012 602 GJYKATA E LARTE larje automjeti kontr ne vazhdim nr 51 dt 14.02.2012 fat nr 61 dt 2.08.2012 sr 0004394
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 33,820 2012-09-06 2012-09-12 20210290412012 602 GJYKATA E LARTE larje automjeti kontr nr 51 dt 14.02.2012 fat nr 70 dt 4.09.2012 sr 0004312
Inspektoriati i Larte i Kontrollit dhe Deklarimit te Pasurive (3535) ALBANA HAKA Tirane 48,000 2012-09-17 2012-09-18 17210760012012 602 ILDKP larje automjeti, uk. dt.14.09.2012 kont.ne vazhdim dt.29.12.2011 fat.57 dt.02.07.2012 grafik dt.01.05.2012
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 35,600 2012-10-09 2012-10-15 23910290412012 GJYKATA E LARTE 602 larje automjeti kontr nr 51 dt 14.02.2012 fat nr 74 dt 2.10.2012 sr 0004329
Inspektoriati i Larte i Kontrollit dhe Deklarimit te Pasurive (3535) ALBANA HAKA Tirane 60,000 2012-11-14 2012-12-07 20610760012012 602 ILDKP larje automjeti, kont.ne vazhdim dt.29.12.2011 fat.90 dt.05.11.2012 seria 004338 dt. 05.11.2012 pv.marrje ne dorezim 31.10.2012
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 35,600 2012-11-16 2012-12-13 27010290412012 602 GJYKATA E LARTE larje automjeti kontr ne vazhdim nr 51 dt 14.02.2012 fat nr 89 dt 02.11.2012,seri 0004337
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 35,600 2012-12-05 2012-12-17 30210290412012 602 GJYKATA E LARTE larje automjeti kontr nr 51 dt 14.02.2012 ne vazhdim,fat nr 98 dt 09.12.2012,seri 0004345
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 35,600 2012-12-06 2012-12-17 31310290412012 602-GJYKATA E LARTE larje automjeti,kontrate nr 51 dt 14.02.2012 ne vazhdim,fat nr 102 dt 06.12.2012,seri 0004346
Inspektoriati i Larte i Kontrollit dhe Deklarimit te Pasurive (3535) ALBANA HAKA Tirane 30,000 2012-12-14 2012-12-27 25310760012012 602 ILDKP larje automjeti, kont.ne vazhdim dt.29.12.2011 fat.101 dt.13.12.2012 seria 004350 dt. 13.12.2012
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 35,600 2012-04-19 2012-04-25 70 1029041 2012 602 GJYKATA E LARTE" Shpenzime larje automjeti, kontrat ne vazhdim 51 dt 14.02.2012 fat 25 dt 03.04.2012 seri 0004352
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 33,280 2013-03-05 2013-03-07 3510290412013 GJYKATA E LARTE larje makine up nr 9 dt 3.01.2013 pv dt 3.01.2013 fat nr 4 dt 4.02.2013
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 66,560 2013-04-08 2013-04-08 6210290412013 602-GJYKATA E LARTE LARJE MAKINE,KONTRATE NR 3/1 DT 03.01.2013 NE VAZHDIM,FAT NR 11,7 DT 04.03.2013- 02.04.2013,SERI 006179,006189
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 33,280 2013-05-14 2013-05-16 10010290412013 GJYKATA E LARTE larje mjeti kont ne vazhd 3/1 dt 03.01.13 fat 14 dt 03.05.13 sr 006199
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 33,280 2013-06-06 2013-06-14 12510290412013 GJYKATA E LARTE LARJE MJATEI KONT NE VAHD 3/1 DT 03.1.13 FAT 19 DT 03.06.13 SR 0006204
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 33,280 2013-07-08 2013-09-23 15710290412013 GJYKATA E LARTE larje automjeti qershor 2013,kontr vazhd 3/1 dt 3.1.13,ft 31 dt 2.7.13 ser 3853
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 66,560 2013-09-11 2013-10-17 20310290412013 gjukata e larte larje mjeti kont en evazhd 3/1 dt 03.01.13 fat 38 dt 02.08.13 sr 0003862 fat 39 dt 02.09.13 sr 0003867
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 33,280 2013-10-16 2013-10-24 23910290412013 Gjykata e larte larje autiomjeti kont ne vazhd 3/1 dt 03.01.13 fat 47 dt 03.10.13 sr 0003876
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 33,280 2013-11-08 2013-11-15 26810290412013 GJYKATA E LARTE LARJE MAKINE KONT EN VAZHD 3/1 DT 03.01.13 FAT 50 DT 04.11.13 SR 0003882
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 33,280 2013-12-04 2013-12-05 30610290412013 GJYKATA E LARTE LARJE MJETI KONT NE VAZHD 3/1 DT 03.01.13 FAT 54 DT 02.12.13 SR 0003888
Gjykata e larte (3535) ALBANA HAKA Tirane 33,280 2013-12-11 2013-12-12 31610290412013 GJYKATA E LARTE LARJE MJETI KONT NE VAZHD 3/1 DT 03.01.13 FAT 58 DT 11.12.13 SR 0003892
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >