Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALBAN HYSKO (L13704401A) All 10,449,355.00 29 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Ekonomise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 190,000 2012-03-05 2012-03-20 3410111422012 602 Fak Ekonomik bl mat zbukurim ambjenti up 63 dt 21.11.2011 pv 5.12.2011 fat 64 dt 5.12.2011 s 5764465 fh 44 dt 5.12.2011
Universiteti i Tiranes (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 400,000 2012-03-28 2012-04-11 12010110392012 602 Rektorati UT sherb miremb rrjeti elektr up 179 dt 14.11.11 pv 18.11.2011 fat 36 dt 13.12.11 s 5173800 sit 13.12.2011 pv 13.12.11
Universiteti i Tiranes Filiali Sarande (3731) ALBAN HYSKO (L13704401A) Sarande 350,000 2012-04-27 2012-05-03 5510111562012 SHP PRODHIM DIPLOMASH
Universiteti i Tiranes, fakulteti Histori Filologji (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 100,000 2012-05-09 2012-05-14 9410111382012 602 Fak Histo. Filologj bl diploma up 14 dt 9.4.12 pv 13.4.2012 fat 65 dt 13.4.2012 s 5764465
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Ekonomise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 226,000 2012-05-17 2012-05-22 10310111422012 602 Fak Ekonomik rip miremb sistem survejimit up 9 dt 11.3.2012 pv 12.3.2012 fat 75 dt 12.3.2012 s 5764475 sit 12.3.2012
Shkolla e larte e Infermerise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 261,000 2012-05-23 2012-06-06 6510110492012 602 Fak Infermieris bl dok diploma up 27 dt 3.5.12 pv 4.5.12 fat 73 dt 4.5.12 s 5764473 fh 20 dt 4.5.2012
Shkolla e larte e Infermerise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 399,750 2012-05-23 2012-06-06 6710110492012 602 Fak Infermieris bl dok diploma up 25 dt 1.5.12 pv 2.5.12 fat 72 dt 2.5.12 s 5764472 fh 21 dt 3.5.2012
Shkolla e larte e Infermerise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 245,250 2012-05-23 2012-06-06 6610110492012 602 Fak Infermieris bl dok diploma up 26 dt 2.5.12 pv 3.5.12 fat 74 dt 3.5.12 s 5764474 fh 21 dt 3.5.2012
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Ekonomise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 247,500 2012-06-18 2012-06-29 12210111422012 602 Fak Ekonomik bl diploma up 8 dt 11.3.2012 pv 4.6.12 at 79 dt 4.6.2012 s 5764479 fh 15 d 4.6.12
Universiteti i Tiranes, fakulteti Histori Filologji (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 75,000 2012-08-03 2012-08-13 24810111382012 602 Fak Histo. Filologj bl papiruse up 27 dt 16.6.12 pv 18.7.12 at 84 dt 18.7.12 s 5764484 h 19 dt 18.7.12
Universiteti i Tiranes Filiali Kukes (1818) ALBAN HYSKO (L13704401A) Kukes 147,000 2012-09-25 2012-09-28 14910111572012 1011157 dokumentacioni muaji korrik 2012 Universiteti Kukes
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Ekonomise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 1,265,212 2012-11-05 2012-11-14 20610111422012 Fak Ekonomik bl paisje prog Tempus up 21 dt 1.10.12 pv 6.10.12 at 501 dt 6.10.12 s 5764501 fh 35 dt 6.10.12 pv md 6.10.12 kontr vazhd 22.2.11
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Ekonomise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 765,333 2012-12-07 2012-12-18 24110111422012 Fak Ekonomik sot werw progr. up 22 dt 1.1.12 pv 17.10.12 at 504 dt 17.1.12 s 5764504 fh 38 dt 17.10.12 kontr v 22.2.2011
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Ekonomise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 176,000 2012-12-08 2012-12-20 25110111422012 Fak Ekonomik bl dosje cerem up 32 dt 17.10.12 pv 20.10.12 fat 500 dt 6.10.12 s 5764500 fh 40 dt 20.10.12
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Gjuheve te Huaja (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 184,660 2012-12-21 2012-12-27 36710111372012 Fak GJ Huaja bl diploma cikli I up 28/2 dt20.6.12 pv 11.12.12 fat 118 dt 11.12.12 s 5764518 fh 25 dt 11.12.12
Universiteti i Tiranes, fakulteti Histori Filologji (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 247,500 2012-12-21 2012-12-27 39810111382012 Fak Histo. Filologj bl diploma stud up 83 dt 10.11.2012 pv 7.12.12 fat 109 dt 7.12.12 s 5764509 fh 57 dt 7.12.12
Universiteti i Tiranes, fakulteti Histori Filologji (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 247,500 2012-12-21 2012-12-27 39610111382012 Fak Histo. Filologj bl diploma stud up 81 dt 10.11.2012 pv 7.12.12 fat 111 dt 7.12.12 s 5764511 fh 55 dt 7.12.12
Universiteti i Tiranes, fakulteti Histori Filologji (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 281,880 2012-12-21 2012-12-27 39510111382012 Fak Histo. Filologj bl diploma stud up 80 dt 10.11.2012 pv 7.12.12 fat 112 dt 7.12.12 s 5764512 fh 54 dt 7.12.12
Universiteti i Tiranes (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 353,000 2012-12-21 2012-12-27 52410110392012 602 Rektorati UT shp printimi up 160 dt 27.11.12 pv 27.11.12 fat 108 dt 6.12.12 s 5764508 fh 78 dt 6.12.12
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Gjuheve te Huaja (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 124,000 2012-12-21 2012-12-27 36510111372012 Fak GJ Huaja bl diploma cikli I up 28 dt20.6.12 pv 11.12.12 fat 116 dt 11.12.12 s 5764516 fh 23 dt 11.12.12
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Gjuheve te Huaja (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 335,150 2012-12-21 2012-12-27 36610111372012 Fak GJ Huaja bl diploma cikli I up 28/1 dt20.6.12 pv 11.12.12 fat 117 dt 11.12.12 s 5764517 fh 24 dt 11.12.12
Universiteti i Tiranes, fakulteti Histori Filologji (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 247,500 2012-12-21 2012-12-27 39710111382012 Fak Histo. Filologj bl diploma stud up 82 dt 10.11.2012 pv 7.12.12 fat 110 dt 7.12.12 s 5764510 fh 56 dt 7.12.12
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Ekonomise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 366,000 2012-11-15 2012-12-12 21510111422012 Fak Ekonomik monti m serveri up 25 dt 6.10.12 pv 7.1.12 fat 102 dt 7.10.12 s 5764502 pv md 7.1.12
Universiteti i Tiranes (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 400,000 2012-04-17 2012-04-25 15610110392012 602 Rektorati UT e perseritur sherb miremb rrjeti elektr up 179 dt 14.11.11 pv 18.11.2011 fat 36 dt 13.12.11 s 5173800 sit 13.12.2011 pv 13.12.11
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Mjeksise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 543,600 2013-03-04 2013-03-04 1810111392013 Fak Mjeksise bl diploma studenti up 33 dt 23.7.12 pv 23.7.12 fat 87 88 dt 23.7.12 s 5764488 5764487 fh 3/1 dt 16.10.12
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Drejtesise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 398,900 2013-09-26 2013-10-24 24010111412013 Fak.Drejtesise bl diploma up 39 dt 26.12.12 pv 31.1.13 ft 114 dt 25.2.13 fh 22 dt 25.2.13
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Drejtesise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 396,000 2013-09-26 2013-10-24 24110111412013 Fak.Drejtesise bl diploma up 40 dt 26.12.12 pv 31.1.13 ft 113 dt 25.2.13 fh 21 dt 25.2.13
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Shkencave te Natyres (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 1,205,620 2013-09-13 2013-10-21 21210111402013 Fak Shk Natyres bl diploma master up 58 dt 24.12.12 pv 26.12.12ft 5dt 26.12.12s 5764537up 55 dt 24.12.12 pv 26.12.12 ft 1 dt 26.12.12 s 5764534 fh 30dt 12.9.13 up 57 dt 24.12.12 pv 26.12.12 ft4 dt 26.12.132 s 5764538 fh 3 dt 12.9.13
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Ekonomise (3535) ALBAN HYSKO (L13704401A) Tirane 270,000 2013-12-19 2013-12-24 22110111422013 Fak Ekonomik shp miremb sistem kamer.up 5 dt 18.11.13 pv konst. 1.11.13 ftes per ofert vl perf 19.11.13 ft 49 dt 27.11.13 s 5764549 pv md 27.11.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >