Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All AFRIMI D All 49,769,327.00 25 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komuna Qender (0606) AFRIMI D Diber 724,400 2012-06-23 2012-07-13 94/123450012012 KOM. TOMIN DIBER lik. fat. nr. 19 dt. 20.12.2011
Komuna Kastriot (0606) AFRIMI D Diber 112,538 2012-03-15 2012-04-02 3523470012012 KOMUNA KASTRIOT DIBER lik. fat. nr 17 dt. 9.12.2011
Bashkia Peshkopi (0606) AFRIMI D Diber 841,500 2012-05-18 2012-05-28 10921060012012 Bashkia Peshkopi 2106001 lik. fat. nr. 2 dt. 8.05.2012
Komuna Qender (0606) AFRIMI D Diber 724,375 2012-05-22 2012-06-01 6523450012012 KOM. TOMIN DIBER lik. nr. 19 dt. 20.12.2011
Komuna Kastriot (0606) AFRIMI D Diber 4,172,319 2012-06-07 2012-06-19 9123470012012 KOMUNA KASTRIOT DIBER lik. sit. perfundimtar rruga Kander
Komuna Qender (0606) AFRIMI D Diber 480,000 2012-08-16 2012-08-20 13123450012012 2345001 KOM. TOMIN DIBER lik. fat. nr. 6 dt. 17.7.2012
Bashkia Peshkopi (0606) AFRIMI D Diber 2,378,633 2012-08-23 2012-08-27 23821060012012 2106001 Bashkia Peshkopi lik. fat. nr. 8 dt. 07.08.2012
Bashkia Peshkopi (0606) AFRIMI D Diber 2,371,766 2012-09-21 2012-09-28 25021060012012 2106001 Bashkia Peshkopi lik. fat. nr. 9 dt. 10.09.2012 UR BLERJE NR 1365 DT 21.09.2012 KONTRATA VAZHDIM NGA 2011 SIT NR 5
Komuna Kastriot (0606) AFRIMI D Diber 167,580 2012-10-22 2012-10-24 19023470012012 KOMUNA KASTRIOT DIBER lik. fat. nr. 14 dt. 5.10.2012
Bashkia Peshkopi (0606) AFRIMI D Diber 2,849,998 2012-10-23 2012-10-26 30321060012012 2106001 Bashkia Peshkopi lik. kont. nr.599 sit. nr. 6 fat.nr. 16 dt. 10.10.2012
Dogana Peshkopi (0606) AFRIMI D Diber 1,420,961 2012-10-24 2012-10-29 9510100922012 DOGANA PESHKOPI lik. sit. perfundimtar kont. nr. 605 fat. dt. 17.9.2012
Bashkia Peshkopi (0606) AFRIMI D Diber 2,716,078 2012-11-27 2012-12-17 35021060012012 2106001 Bashkia Peshkopi lik. sit. nr.7 kont. nr. 599 fat. nr. 18 dt. 8.11.2012
Komuna Kastriot (0606) AFRIMI D Diber 1,968,780 2012-11-24 2012-12-17 22223470012012 KOMUNA KASTRIOT DIBER lik. kont. nr. 690 fat.tat. nr.20 dt. 20.11.2012
Bashkia Peshkopi (0606) AFRIMI D Diber 252,517 2012-12-05 2012-12-17 342/21060012012 2106001 Bashkia Peshkopi lik. 5% garanci objekti
Dogana Peshkopi (0606) AFRIMI D Diber 186,000 2012-12-08 2012-12-20 122//10100922012 DOGANA PESHKOPI lik. fat. nr. 21 dt. 06.12.2012
Dogana Peshkopi (0606) AFRIMI D Diber 157,928 2012-12-08 2012-12-20 122/10100922012 DOGANA PESHKOPI lik. garanci punimesh sipas p/verbalit
Komuna Kastriot (0606) AFRIMI D Diber 11,816,100 2013-03-13 2013-03-18 3323470012013 KOMUNA KASTRIOT lik. sit. nr. 2 kont. nr. 690 dt. 22.11.2012
Komuna Qender (0606) AFRIMI D Diber 479,400 2013-06-20 2013-08-05 10023450012013 KOMUNA QENDER lik. fat. nr. 20 dt. 18.6.13
Komuna Kastriot (0606) AFRIMI D Diber 8,798,785 2013-06-21 2013-08-05 10923470012013 KOMUNA KASTRIOT lik. sit. nr. 3 sipas kont. nr. 690/1 dt. 22.12.2012
Komuna Maqellare (0606) AFRIMI D Diber 3,853,833 2013-06-21 2013-08-05 8923490012013 K.MAQELLARE 2349001 ujes.popinar fat nr 02 date 14.06.13 up nr 5 date 10.09.13 kont nr 458 date 20.06.13
Komuna Qender (0606) AFRIMI D Diber 120,283 2013-09-24 2013-10-24 15223450012013 KOMUNA TOMIN lik.5% garanci punimesh
Bashkia Peshkopi (0606) AFRIMI D Diber 346,332 2013-09-25 2013-10-24 31921060012013 BASHKIA PESHKOPI lik. u/prok. nr. 31 dt. 17.6.2013 fat. nr. 05 dt. 26.08.2013
Komuna Kastriot (0606) AFRIMI D Diber 967,002 2013-09-19 2013-11-08 16223470012013 KOMUNA KASTRIOT Rik.rrugeBorovjan- Deshat fat nr 6 date 05.09.13 kont. nr.03 date 04.10.13
Bashkia Peshkopi (0606) AFRIMI D Diber 1,034,538 2013-11-25 2013-11-26 39921060012013 BASHKIA PESHKOPI lik. garanci 5%oborret e shkollave 9 - vjeçare
Komuna Kastriot (0606) AFRIMI D Diber 827,681 2013-12-20 2013-12-26 22823470012013 komuna kastriot lik 5% garanci punimesh rruga Kander
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >