Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ADRIAN MALAJ (K72811805E) All 356,000.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e shendetit publik Kavaje (3513) ADRIAN MALAJ (K72811805E) Kavaje 52,000 2012-05-09 2012-05-15 5310130302012 DSHP LIKUIDIM SHERBIM INTERNETI FAT 3 DT 02.05.2012
Drejtoria e shendetit publik Kavaje (3513) ADRIAN MALAJ (K72811805E) Kavaje 31,600 2012-05-17 2012-05-22 5910130302012 DSHP LIKUIDIM MIREMBAJTJE APARATURASH FAT 4 DT 10.05.2012
Drejtoria e shendetit publik Kavaje (3513) ADRIAN MALAJ (K72811805E) Kavaje 39,000 2012-08-03 2012-08-13 10210130302012 DSHP LIKUIDIM SHERBIM INTERNETI FAT 7 DT 01.08.2012
Drejtoria e shendetit publik Kavaje (3513) ADRIAN MALAJ (K72811805E) Kavaje 52,000 2012-12-07 2012-12-18 15710130302012 DSHP LIKUIDIM SHERBIM INTERNETI FAT 14 DT 01.12.2012
Zyra Arsimore Kavajë (3513) ADRIAN MALAJ (K72811805E) Kavaje 19,500 2012-11-23 2012-12-17 23710111302012 ZYRA ARSIMORE LIKUIDIM SHERBIM INTERNETI FAT 3 DT 15.11.2012
Drejtoria e shendetit publik Kavaje (3513) ADRIAN MALAJ (K72811805E) Kavaje 13,000 2013-01-17 2013-01-21 1310130302013 DSHP LIKUIDIM SHERBIM INTERNETI FAT 15 DT 04 01.2013
Drejtoria e shendetit publik Kavaje (3513) ADRIAN MALAJ (K72811805E) Kavaje 13,000 2013-02-11 2013-02-18 2010130302013 DSHP LIKUIDIM SHERBIM INTERNETI FAT 1 DT 31.01.2013
Drejtoria e shendetit publik Kavaje (3513) ADRIAN MALAJ (K72811805E) Kavaje 44,000 2013-04-23 2013-04-24 5510130302013 DSHP LIKUIDIM FAT 2 DT 22.04.2013 SHERBIM INTERNETI
Zyra Arsimore Kavajë (3513) ADRIAN MALAJ (K72811805E) Kavaje 9,900 2013-05-21 2013-05-23 8910111302013 ZYRA ARSIMORE LIDHJE INTERNETI FAT 17 DT 8.05.2013
Zyra Arsimore Kavajë (3513) ADRIAN MALAJ (K72811805E) Kavaje 5,000 2013-07-09 2013-09-24 12610111302013 ZYRA ARSIMORE LIKUIDIM TE TJERA MATERIALE E SHERBIME FAT 28 DT 28.06.2013
Drejtoria e shendetit publik Kavaje (3513) ADRIAN MALAJ (K72811805E) Kavaje 77,000 2013-12-16 2013-12-18 14810130302013 DSHP LIKUIDIM SHERBIM INTERNETI FAT 5 DT 09.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >