Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ADRIAN KOVACI All 5,818,000.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Universiteti i Tiranes (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 394,000 2012-02-21 2012-02-22 3610110392012 602 Rektorati UT bl certifikata kartolina up 190 191 dt 5.12.11 prog pune 28.11.11 fat 15 dt 14.12.11 s 584768 fat 11 dt 7.12.11 s 5884763 fh 102 108 dt 7.12.11 14.12.11
Shkolla e larte e Infermerise (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 294,650 2012-03-28 2012-04-11 4710110492012 602 Fak Infermieris prodhim flete votimi up 25 dt 19.2.2012 pv 20.2.12 fat 47 dt 20.2.2012 s 5884804
Universiteti i Tiranes, fakulteti Histori Filologji (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 282,000 2012-03-29 2012-04-11 6510111382012 602 Fak Histo. Filologj sherb printimi up 3/1 dt 10.2.2012 pv 18.2.2012 fat 51 dt 18.2.212 s 5884808 fh 9 dt 18.2.2012
Universiteti i Tiranes (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 400,000 2012-03-28 2012-04-11 11810110392012 602 Rektorati UT sherb printim up 18 dt 15.2.2012 pv 15.2.2012 fat 54 dt 17.2.2012 s 5884811
Universiteti i Tiranes Filiali Sarande (3731) ADRIAN KOVACI Sarande 115,425 2012-03-30 2012-04-12 4110111562012 SHP NGA UNIVERSITETI
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Gjuheve te Huaja (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 400,000 2012-04-03 2012-04-12 5610111372012 602 Fak GJ Huaja sherb printimi up 1 dt 27.2.12 pv 28.2.12 fat 49 dt 28.2.12 s 5884806 fh 1 dt 28.2.12
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Drejtesise (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 250,200 2012-04-10 2012-04-16 5510111412012 602 Fak Drejtesise sherbim printim flete votimi autorizim rekt. 377/2 10.2.2012 up 1 dt 15.2.2012 pv 15.2.2012 at 46 dt 15.2.2012 s 5884803
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Ekonomise (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 400,000 2012-04-10 2012-04-18 8410111422012 602 Fak Ekonomik sherb printimi up 5 dt 10.2.2012 pv 20.2.2012 at 48 dt 20.2.2012 s 5884805 fh 3 dt 20.2.2012 shk rek. 377/2 dt 10.2.2012
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Shkencave te Natyres (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 400,000 2012-04-11 2012-04-18 6610111402012 602 Fak Shk Natyres sherb printimi publik up 4/1 dt 11.2.12 pv 15.2.12 fat 50 dt 15.2.12 s 5884807 autoriz 377/2 dt 10.2.12 fh 15 dt 13.3.2012
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Mjeksise (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 400,000 2012-04-10 2012-04-18 4810111392012 602 Fak. Mjeksise printim fl votimi up 3/1 dt 20.2.2012 pv 20.2.2012 fat 44 dt 20.2.2012 s 5884801
Universiteti i Tiranes, fakulteti i Shkencave Sociale (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 331,550 2012-04-05 2012-04-13 6010111432012 602 Fak Shkenc. Soc sherb printimi dhe publik fl votimi up 1/1 dt 10.2.2012 pv 15.2.2012 fat 45 dt 15.2.2012 s 5884802
Universiteti i Tiranes (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 150,000 2012-05-16 2012-05-21 19510110392012 602 Rektorati UT shp printimi dizenjimi up 37 dt 18.4.12 pv 19.4.12 fat 69 dt 27.4.2012 s 5884819 fh 23 dt 27.4.12 prog pune 3.4.2012
Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 450,000 2012-06-13 2012-06-25 19910130492012 602 QSUT bl kartela klinike u p28.03.12 pv3.4 dty 28.03.12 ft 43 dt 29.03.12 ser 5884799 fh 7 dt 29.03.12
Universiteti i Tiranes Filiali Kukes (1818) ADRIAN KOVACI Kukes 111,175 2012-04-24 2012-04-25 3310111572012 1011157 sherbim print Universiteti Kukes
Universiteti i Tiranes (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 213,000 2013-02-08 2013-02-15 4110110392013 UT Rektorati bl kartolina up 158 dt 26.11.12 pv .3.12.12 fat 125 dt 18.12.12 s 5900989 fh 86 dt 18.12.12
Universiteti i Tiranes (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 11,000 2013-02-13 2013-02-18 5310110392013 UT Rektorati bl mat speciale up 2 dt 7.1.13 pv 7.1.13 fat 139 dt 10.1.13 s 5900992 fh 2 dt 10.1.13 prog pune 7.1.13
Universiteti i Tiranes (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 303,500 2013-02-13 2013-02-18 4210110392013 UT Rektorati bl mat spec. up 156 dt 26.11.12 pv 26.11.12 prog pune 26.11.12 fat 120 dt 12.12.12 s 5900983 fh 83 dt 12.12.12
Universiteti i Tiranes (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 247,500 2013-02-27 2013-02-28 8810110392013 UT Rektorati bl mat speciale up 14 dt 16.1.13 pv 16.1.13 fat 141 dt 21.1.13 s 5900994 fh 9 dt 21.1.13
Fakulteti i Shendetit Publik (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 374,000 2013-03-25 2013-03-26 3810110492013 Fak Infermierise botim reviste up 12 dt 11.1.13 pv 12.1.13 fat 147 dt 12.1.13 s 5900604 fh 6 dt 12.1.13
Shkolla e larte e Infermerise (3535) ADRIAN KOVACI Tirane 290,000 2013-02-05 2013-02-06 1210110492013 Fak Infermierise dhp botim teksti up 2 dt 29.1.13 pv 30.1.13 fat 140 dt 30.1.13 s 5900993
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >