Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ADRIAN BRAHAJ All 9,872,479.00 28 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Reparti Ushtarak Nr.3001 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 147,600 2012-02-21 2012-02-22 1017037201255 602 REP 3001 RIP MIREM TEKNIKE UP NR 3/1 DT 15/2/2012 PV DT 15/2/2012 FAT DT 16/2/2012
Reparti Ushtarak Nr.3001 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 5,450 2012-02-23 2012-02-28 4410170372012 602 REP 3001 BL UP NR 55/1 DT 2/12/2011 PV DT 6/12/2011 FAT NR 181 DT 6/12/201 FH DT 6/12/2011
Reparti Ushtarak Nr.6640 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 381,840 2012-03-16 2012-04-02 44/10170882012 602 rep 6640 rip mat nderlidhje up nr 17 dt 13/1/2012 pv dt16/1/2012 fat nr 62 dt 19/1/2012
Reparti Ushtarak Nr.6640 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 385,936 2012-04-10 2012-04-16 5910170882012 602 REP 6640 rip paisje nderlidhje up nr 87 dt 16/3/2012 pv dt 26/3/2012 fat nr 53 dt 28/3/2012
Reparti Ushtarak Nr.4300 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 400,000 2012-09-07 2012-09-12 38710170512012 602-REP 4300,veshje,up nr 2111/2 dt 25.08.2012,pv dt 26.08.2012,fat nr 16 dt 28.08.2012,seri 300682,fh nr 18 dt 28.08.2012
Reparti Ushtarak Nr.4300 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 199,915 2012-09-07 2012-09-12 38910170512012 602-REP 4300,veshje,up nr 5383/2 dt 31.08.2012,pv dt 31.08.2012,fat nr 20 dt 31.08.2012,seri 300686,fh nr 11 dt 31.08.2012
Reparti Ushtarak Nr.4300 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 395,885 2012-09-07 2012-09-12 38810170512012 602-REP 4300,veshje,up nr 5383/1 dt 31.08.2012,pv dt 31.08.2012,fat nr 19 dt 31.08.2012,seri 300685,fh nr 10 dt 31.08.2012
Reparti Ushtarak Nr.3100 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 367,000 2012-09-21 2012-09-25 10310170412012 602 Rep 3100 Sherbim me up 20 dt 03.09.21012
Reparti Ushtarak Nr.4300 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 400,000 2012-10-02 2012-10-05 47010170512012 602-REP 4300,veshje,up nr 2111/3 dt 28.08.2012,pv dt 28.09.2012,fat nr 16 dt 28.09.2012,seri 3044900,fh nr 20 dt 28.09.2012
Reparti Ushtarak Nr.3001 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 398,350 2012-10-29 2012-11-02 3381017037201255 602 REP 3001 Sherbim UP 35/1 DT 04.09.2012 pv dt 17.09.2012 fat 82 dt 17.09.2012
Reparti Ushtarak Nr.3001 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 388,000 2012-12-07 2012-12-18 39710170372012 REP 3001 mat kazermim up nr 51/1 dt 12/11/2012 pv dt 22/11/2012 fat nr 51 dt 22/11/2012 fh dt 22/11/2012
Reparti Ushtarak Nr.3001 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 399,000 2012-12-07 2012-12-18 42710170372012 REP 3001 mat kazermim up nr 2936/3 dt 16/10/2012 pv dt 6/11/2012 fat dt 6/11/2012 fh dt 6/11/2012
Reparti Ushtarak Nr.6640 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 378,982 2012-12-07 2012-12-18 21810170882012 REP 6640 matper parade up nr 300 dt 3/12/2012 pv dt 3/12/2012 fat dt 3/12/2012 fh dt 3/12/2012
Reparti Ushtarak Nr.4302 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 199,820 2012-11-23 2012-12-17 3910170562012 602,Rep 4302,materiale,up nr 349/1 dt 20.11.2012,pv dt 21.11.2012,fat nr 21 dt 21.11.2012,seri 0003252,fh nr 11 dt 21.11.2012
Reparti Ushtarak Nr.3100 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 592,460 2012-12-05 2012-12-17 12310170412012 602 REP 3100 bl gaz,mat up nr 22,23 dt 26/11/2012 pv dt 27/11/2012 fat dt 27/11/2012 fh dt 27/11/2012
Reparti Ushtarak Nr.3100 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 390,000 2012-12-10 2012-12-24 7610170412012 REP 3100 up mat dt 27/11/2012 pv dt 27/11/2012 fat dt 27/11/2012 fh dt 27/11/2012
Reparti Ushtarak Nr.3100 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 390,000 2012-12-10 2012-12-24 7710170412012 REP 3100 up mat dt 27/11/2012 pv dt 27/11/2012 fat dt 27/11/2012 fh dt 27/11/2012
Reparti Ushtarak Nr.3100 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 390,000 2012-12-10 2012-12-24 7510170412012 REP 3100 up mat dt 27/11/2012 pv dt 27/11/2012 fat dt 27/11/2012 fh dt 27/11/2012
Reparti Ushtarak Nr.3006 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 1,358,449 2013-03-11 2013-03-13 1110170412013 REP 3006 bl mat te ndryshme up nr 13,dt 8/2/2013 ,nr8 dt 28/1/2013 ,nr9 dt 29/1/2013 ,nr7 dt 28/1/2013 pv dt dt 11/2,28/1,29/1, 2013 fat ,fh dt 8/2,30/1,29/1,2013
Reparti Ushtarak Nr.3001 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 142,100 2013-03-11 2013-03-15 1110170372013 REP 3001 MAT UP DT 11/3/2013 PV DT 11/3/2013 FAT DT 11/3/2013 FH DT 11/3/2013
Reparti Ushtarak Nr.4300 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 295,750 2013-03-19 2013-03-20 4610170512013 602-REP 4001 materiale nderlidhje,up nr 307/2 dt 21.01.2013,pv dt 23.01.2013,fat nr 13 dt 25.01.2013,seri 0003376,fh nr 2 dt 25.01.2013
Reparti Ushtarak Nr.1050 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 391,940 2013-03-27 2013-03-27 2510170982013 602-Rep 1050, materiale,up nr 3 dt 23.01.2012,pv dt 23.01.2013,fat nr 6 dt 23.01.2013,seri 48770405,fh nr 2 dt 23.01.2013
Reparti Ushtarak Nr.6640 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 292,054 2013-05-13 2013-05-15 8610170882013 REP 6640 pjes kem up nr 5 dt 8/1/2013 pv dt 9/1/2013 fat dt 9/1/2013 fh dt 9/1/2013
Reparti Ushtarak Nr.6640 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 399,948 2013-05-13 2013-05-15 8710170882013 REP 6640 shp/transporti up nr 6 dt 9/1/2013 pv dt 10/1/2013 fat dt 10/1/2013
Reparti Ushtarak Nr.6640 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 202,500 2013-07-08 2013-09-23 12910170882013 REP 6640 shp/aktiviteti 8 marsi urdher nr 95 dt 30/4/2013 fat dt 30/4/2013seri 0017297
Reparti Ushtarak Nr.3001 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 148,000 2013-09-19 2013-10-22 29910170372013 REP 3001 lik pritje percjellje up program 20/1 dt 13/9/2013 fat dt 13/9/2013 seri 0017372
Reparti Ushtarak Nr.3001 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 32,000 2013-09-19 2013-10-22 30010170372013 REP 3001 lik mjete zyre up nr 20/1 dt 13/8/2013 pv dt 21/8/2013 fat 21/8/2013 seri 0017373
Reparti Ushtarak Nr.6640 Tirane (3535) ADRIAN BRAHAJ Tirane 399,500 2013-11-21 2013-11-21 20410170882013 REP 6640 shp mirem up nr 216 dt 19/11/2013 pv 4 dt 19/11/2013 fat dt 18/11/2013 shkresa mm nr 10689 dt 8/11/2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >