Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ADMIR ASLLANAJ All 1,309,540.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Teatri Kombetar i Komedise (3535) ADMIR ASLLANAJ Tirane 125,000 2012-04-10 2012-04-16 3910120902012 602 Teatri i Komedise Blerje me Up 154 DT 03.02.2012 PV 4 DT 06.02.2012 FAT 87 DT 14.02.2012 FH 11 DT 14.02.2012
Teatri Kombetar i Komedise (3535) ADMIR ASLLANAJ Tirane 125,000 2012-05-04 2012-05-11 6510120902012 602 Teatri i Komedise Blerje me Up 154 DT 03.02.2012 PV 4 DT 06.02.2012 FAT 87 DT 14.02.2012 FH 11 DT 14.02.2012
Teatri Kombetar i Komedise (3535) ADMIR ASLLANAJ Tirane 197,040 2013-03-06 2013-03-13 2810120902013 teatri komedise,pagese lyerje tkk, up 263/5 dt 04.09.12, pv 4 dt 12.09.12, ft 18 dt 15.09.12
Teatri Kombetar i Komedise (3535) ADMIR ASLLANAJ Tirane 100,000 2013-03-06 2013-03-13 2710120902013 teatri komedise,pagese 50% preg dekori, harroje dashurine, up 255/6 dt 12.08.12, pv 4 dt 20.08.12, ft 78 dt 10.09.2012, fh 10 dt 10.09.2012
Teatri Kombetar i Komedise (3535) ADMIR ASLLANAJ Tirane 162,000 2013-04-11 2013-04-11 4510120902013 teatri komedise,pagese fature lyerje TKK, up 110/6 dt 19.12.2011, pv 4 dt 21.12.2011,fature 04 seri 0000988 dt 06.01.2012
Teatri Kombetar i Komedise (3535) ADMIR ASLLANAJ Tirane 60,000 2013-04-04 2013-04-05 4210120902013 1012090 teatri komedise,pagese 50% fatures dekori harroje dashurine , up 255/6 dt 12.08.12 pv 4 dt 20.08.12, ft 78 10.09.12, fh 10 dt 10.09.12 dt
Teatri Kombetar i Komedise (3535) ADMIR ASLLANAJ Tirane 40,500 2013-05-08 2013-05-13 68/10120902013 teatri komedise,pagese lyerje fasade pagese pjesore, up 110/6 dt 19.12.11, pv 4 dt 21.12.2011, ft 08 seri 000481 dt 06.01.2012, sherbim
Teatri Kombetar i Komedise (3535) ADMIR ASLLANAJ Tirane 400,000 2013-10-25 2013-11-12 15310120902013 1012090,teatri komedise,shpenz lik pjesor dekor fat 24 dt 11.09.13 seri 002914, pv 6 dt 20.08.2013, u p 399/2 dt 04.08.2013, fh 10 dt 11.09.2013, zhuma jashte skene ,
Teatri Kombetar i Komedise (3535) ADMIR ASLLANAJ Tirane 80,000 2013-11-15 2013-11-18 17310120902013 teatri komedise,shpenz te ndryshm, perg dekori, "zhurma janshte skene", up 399/2 dt 04.08.2013, pv 6 dt 20.08.2013, ft 24 seri 002914 dt 11.09.2013, fh 10 dt 11.09.2013
Teatri Kombetar i Komedise (3535) ADMIR ASLLANAJ Tirane 20,000 2013-12-06 2013-12-06 17610120902013 teatri komedise,pagese blerje rekui , up 417/4 dt 20.10.13, f 5 dt 21.10.13, ft 24/1 dt 22.10.13 seri 002917 fh 12 dt 22.10.13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >