Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2AC-PHARMA All 10,212,255.00 23 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Sp. Laç (2019) 2AC-PHARMA Laç 131,113 2012-02-09 2012-02-14 2610130752012 KOD INST 1013075 SPITALI LAC LIKUJDIM MATERIALE MJEKIMI FATURE NR 89258644 DT 02.02.2012 KONTRTAE DT 26.01.2012 NR 2/3 FATURE NR 89258641 DT 01.02.2012
Spitali Lezhe (2020) 2AC-PHARMA Lezhe 855,408 2012-02-23 2012-02-23 3410130212012 SPITALI LEZHE LIK FAT.43DT.03.02.2012
Spitali Lezhe (2020) 2AC-PHARMA Lezhe 677,318 2012-07-09 2012-07-13 18910130212012 SPITALI RAJON I LEZHES PAG FAT NR 298 DT 04.07.2012
Spitali Lezhe (2020) 2AC-PHARMA Lezhe 805,704 2012-06-25 2012-06-26 17010130212012 SPITALI LEZHE LIK FAT.45 DT.21.06.2012 SIPAS KONTRATES
Sp. Laç (2019) 2AC-PHARMA Laç 589,715 2012-08-10 2012-08-17 13510130752012 KOD INST 1013075 SPITALI LAC LIK KONTRATE NR NR 154/1N DT 18.07.2012, FAT NR 00908793 DT 19.07.2012,FH NR 14,14/1 DT 20.07.12
Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) 2AC-PHARMA Tirane 957,721 2012-08-13 2012-08-17 33710130492012 602 QSUT barna up 149 dt 12.10.11 pv 14.1.11 fat 748 dt 28.12.11 s 89258694 fh 987 dt 28.12.11 up 99 dt 24.6.2011 pv 25.6.11 fat 476 dt 27.6.11 s 87580917 fh 401 dt 27.6.11
Sp. Mirdite (2026) 2AC-PHARMA Mirdite 752,896 2012-08-16 2012-08-20 12910130792012 spitali mirdite per ilace
Spitali Lezhe (2020) 2AC-PHARMA Lezhe 223,281 2012-08-28 2012-08-30 22510130212012 SPITALI LEZHE LIK FAT.383,387 SIPAS KONTRATES
Spitali Lezhe (2020) 2AC-PHARMA Lezhe 508,176 2012-09-07 2012-09-12 241 10130212012 SPITALI LEZHE LIK FAT.361 DHE 367 GUSHT 2012 SIPAS KONTRATES
Spitali Lezhe (2020) 2AC-PHARMA Lezhe 164,640 2012-09-07 2012-09-12 24510130212012 SPITALI LEZHE LIK FAT.398 DT.04.09.2012 SIPAS KONTRATES
Spitali Lezhe (2020) 2AC-PHARMA Lezhe 583,500 2012-10-03 2012-10-05 26410130212012 SPITALI LEZHE LIK FAT.SHTATOR 2012 SIPAS KONTRATES
Spitali Lezhe (2020) 2AC-PHARMA Lezhe 19,828 2012-10-24 2012-10-29 29410130212012 SPITALI LEZHE LIK FAT.449 DT.10.10.2012 SIPAS KONTRATES
Spitali Lezhe (2020) 2AC-PHARMA Lezhe 285,000 2012-11-06 2012-11-12 30410130212012 SPITALI LEZHE LIK FAT.47 DT.24.10.2012
Sp. Laç (2019) 2AC-PHARMA Laç 156,600 2012-11-07 2012-11-21 1861011307512 KOD INST 1013075 SPITALI LAC PAGUAR MATERIALE MJEKIMI KONT NR 174/1 DT 05.08.12
Sp. Laç (2019) 2AC-PHARMA Laç 62,460 2012-11-07 2012-11-21 187101307512 KOD INST 1013075 SPITALI LAC PSGUAR MATERIALE MJEKIMI KONT NR 154/1 DT 18.07.2012
Spitali Lezhe (2020) 2AC-PHARMA Lezhe 402,946 2012-11-22 2012-11-23 327.10130212012 SPITALI LEZHE LIK FAT.609 dt.20.11.2012
Spitali Lezhe (2020) 2AC-PHARMA Lezhe 1,442,881 2012-11-16 2012-11-23 31910130212012 SPITALI LEZHE LIK FAT.585 DT.07.11.2012
Spitali Lezhe (2020) 2AC-PHARMA Lezhe 161,114 2012-11-22 2012-11-23 32710130212012 SPITALI LEZHE LIK FAT.609 dt.20.11.2012
Sp. Mat (0625) 2AC-PHARMA Mat 170,580 2012-11-15 2012-12-13 21010130782012 Spitali (1013078) Lik Mater.Radiologjike Kont.Nr.1 Lik Fat.Nr.442Dt.4.10.2012 & Fat.Nr.482 Dt.31.10.2012
Sp. Mat (0625) 2AC-PHARMA Mat 46,500 2012-12-07 2012-12-18 24010130782012 Spitali (1013078) Lik. Ilace Fat.nr.631 Dt.30.11.2012
Sp. Laç (2019) 2AC-PHARMA Laç 69,600 2012-12-06 2012-12-17 206101307512/1 KOD INST 1013075 SPITALI LAC PAGUAR MATERIALE MJEKIMI KONT NR 154/1 DT 18.07.12 FT NR 00908983 DT 20.11.12 FH NR 24 DT 21.11.12
Sp. Mat (0625) 2AC-PHARMA Mat 302,100 2012-12-06 2012-12-17 24110130782012 Spitali (1013078) Lik Materiale Radiollogjike Fat.Nr.632 Dt.30.11.2012
Sp. Mirdite (2026) 2AC-PHARMA Mirdite 843,174 2012-02-08 2012-02-16 2010130792012 spitali mirdite per ilace
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >