Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ABEDIN HYSEN AGOLLI All 4,164,787.00 29 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Prefektura e qarkut Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 20,197 2012-02-23 2012-02-23 2210160602012 PREFEKTURA DIBER lik. fat. nr. 61 dt. 16.11.2011
Nd-ja Ruget Rurale (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 388,000 2012-05-18 2012-05-23 56/120460122012 RR.RURALE 2046012blerje pjese makinash fat nr 5 date 14.05.12
Drejtoria e Bujqesise Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 153,100 2012-05-24 2012-06-07 7110050062012 1005006 drejtoria e bujqesise SHPENZ.VAJRA FAT NR 15 DATE 06.05.12
Drejtoria e Bujqesise Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 200,000 2012-05-24 2012-06-07 7010050062012 1005006 drejtoria e bujqesise SHPENZ.PJES KEMBIMI FAT NR 42 DATE 17.05.12
Komuna Luzni (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 187,000 2012-06-07 2012-06-19 12223580012012 2358001 KOM. LUZNI lik. fat. nr. 37 dt. 5.06.2012
Drejtoria Rajonale Tatimore Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 78,100 2012-06-13 2012-06-25 9710100462012 TATIMET 1010046 pjese kembimi fat nr 4 date10.05.12
Drejtoria Rajonale Tatimore Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 50,000 2012-06-13 2012-06-25 97/110100462012 TATIMET 1010046 pjese kembimi fat nr 6 date07.06.12
Drejtoria e Bujqesise Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 24,200 2012-07-24 2012-08-01 11710050062012 1005006 drejtoria e bujqesise pjese kembimi fat nr 11 date 14.07.12
Prefektura e qarkut Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 142,400 2012-08-15 2012-08-17 15610160602012 1016060 PREFEKTURA DIBER lik. fat. nr.013 dt. 22.06.2012
Drejtoria e SHIK Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 10,800 2012-09-14 2012-09-17 9210180072012 SH. I. SH. Lik. fatura nr. 17 dt. 10.09.2012
Nd-ja Ruget Rurale (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 396,000 2012-09-17 2012-09-21 12920460122012 RR.RURALE 2046012 blerje goma fat nr 18 date 11.09.12
Nd-ja Ruget Rurale (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 219,000 2012-09-17 2012-09-21 13020460122012 RR.RURALE 2046012 rip.dhe sherbime fat nr 18,18/1 date 11.09.12
Qarku Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 85,000 2012-09-20 2012-09-24 17920460012012 K.QARKUT 2046001 pjese kembimi fat nr 19 date 05.09.12
Prefektura e qarkut Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 95,200 2012-10-12 2012-10-17 19010160602012 PREFEKTURA DIBER lik. fat. nr. 14 dt. 23.9.2012
Dega e Thesarit Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 9,800 2012-10-22 2012-10-26 7310100062012 THESARI DIBER Likuidim fat. nr. 09.10.2012
Prefektura e qarkut Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 35,000 2012-11-20 2012-12-13 22710160602012 PREFEKTURA DIBER lik. fat. nr. 22 dt. 16.11.12
Drejtoria Rajonale Tatimore Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 197,000 2012-11-23 2012-12-17 19610100462012 TATIMET 1010046 materiale zyre fat nr 20 date 22.11.12 2012
Drejtoria e Bujqesise Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 100,000 2012-04-20 2012-04-25 5210050062012 1005006 drejt e bujqesise diber shpenz pjese kembimi dt 19.04.12 fat 7
Prefektura e qarkut Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 29,200 2013-05-10 2013-05-13 8210160602013 PREFEKTURA DIBER lik. fat. nr. 91, 92, 93 dt. 29-30.4.2013
Nd-ja Ruget Rurale (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 146,930 2013-06-04 2013-06-14 3820460122013 RR.RURALE 2013 mim.mjet transp fat nr 7 date 23.05.13 date 22.05.13 up nr 6 date 08.05.13
Nd-ja Ruget Rurale (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 168,000 2013-06-04 2013-06-14 3920460122013 RR.RURALE 2013 pjese kembimi fat nr 6 date22.05.13 up nr 3 date 22.04.13
Nd-ja Ruget Rurale (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 327,000 2013-06-20 2013-08-05 5120460122013 RR.RURALE 2013pjese kembimi up nr 02 date 22.04.13 fat nr 8 date 06.06.13
Nd-ja Ruget Rurale (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 133,600 2013-06-20 2013-08-05 5220460122013 RR.RURALE 2013pjese kembimi up nr 03 date 22.04.13 fat nr 9 date 07.06.13
Nd-ja Ruget Rurale (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 181,700 2013-06-20 2013-08-05 5320460122013 RR.RURALE 2013sherbime mjet.transporti up nr 04 date 22.04.13 fat nr 10 date 06.06.13
Prokuroria e rrethit Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 106,960 2013-07-10 2013-09-24 6010280052013 PROKURORIA 2013 pjese kembimi fat nr 14 date 09.07.13 up nr 5 date 14.06.13
Komuna Kastriot (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 398,600 2013-09-24 2013-10-24 17023470012013 KOM. KASTRIOT lik. fat. nr. 40 dt. 18.9.13
Drejtoria e SHIK Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 29,000 2013-11-12 2013-11-15 11110180072013 SHERB. INF. SHTETROR lik. fat. nr. 31 dt. 29.10.13 u/prok. nr. 9 dt. 24.10.13
Prokuroria e rrethit Diber (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 68,000 2013-11-11 2013-11-15 9910280052013 PROKURORIA1028005blerje goma fat nr 33 date 25.10.13 up nr 05 date 14.06.13 2013
Nd-ja Ruget Rurale (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 185,000 2013-11-22 2013-11-22 1072046012 RR.RURALE 2013 sherbime mjeti up nr 15date01.10.13 fat nr 33 dt28.10.13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >