Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2 ORTAKET KONSTRUKSION All 6,929,654.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Financave (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 479,721 2012-03-15 2012-03-30 16910100012012 231-MIN E FINANCES RIP TUALETI UP 28 DT 03.02.12 PV 03.02.12 SUIT 28.02.12 FAT 1 DT 28.02.12 SR 21419417
Aparati Ministrise se Financave (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 206,934 2012-06-22 2012-07-13 41110100012012 231-MIN E FINANCES NDERTIM MURI UP 82 DT 15.05.12 PV 15.05.12 FAT 4 DT 28.05.12 SR 21419420 SIT 28.05.12
Aparati Ministrise se Financave (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 88,704 2012-06-12 2012-06-22 37910100012012 602-MIN E FINANCES . lyerje koridori up dt 17.5.2012, form 3,4 dt 17.5.2012, ft seri 21419419 dt 28.5.2012, sit 28.5.2012
Agjencia e Auditimit te Fondeve te BE (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 178,460 2012-09-05 2012-09-11 13710101022012 231 Agjens e Auditit te Fondeve te BE rikonstruksion godine up26,05.09.2012,fh25,05.09.2012,pvmd25,05.09.2012,f12,3.09.2012,s21419428
Agjencia e Auditimit te Fondeve te BE (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 202,867 2012-09-05 2012-09-11 13610101022012 231 Agjens e Auditit te Fondeve te BE rikonstruksion godine up25,05.09.2012,fh24,05.09.2012,pvmd24,05.09.2012,f13,3.09.2012,s21419429
Qendra e Trajnimit te Administrates Tatimore dhe Doganore (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 479,755 2012-09-10 2012-09-13 510101402012 231 qendra trajn adm tat&dog. rip zyrash up dt 3.9.2012, form 3,4 dt 3.9.2012, ft seri 21419426 dt 6.9.2012, sit dt 6.9.2012
Qendra e Trajnimit te Administrates Tatimore dhe Doganore (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 150,000 2012-09-13 2012-09-17 710101402012 231 qendra trajn adm tat&dog. fv pajisje te ndr up dt 3.9.2012, form 3,4 dt 3.9.2012, ft seri 21419427 dt 6.9.2012
Aparati Ministrise se Financave (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 69,944 2012-09-20 2012-09-24 63010100012012 602-MIN E FINANCES. cmontim dhe transport mobilje up dt 16.8.2012, form 3,4 dt 16.8.2012, ft seri 21419425 dt 28.8.2012
Aparati Ministrise se Financave (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 310,704 2012-04-18 2012-04-25 24810100012012 602-MIN E FINANCES LYERJE KORRIDOREUP 31 DT 08.02.12 PV 08.02.12 FAT 2 DT 24.03.12 SR 21419418 SIT 24.03.12
Aparati Ministrise se Financave (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 317,390 2013-03-07 2013-03-13 10510100012013 Min.Fin. veshje me leter murale urdh.p.18 dt.09.01.2013, p.verb. dt.17.01.2013, situac. dt.30.01.2013, Fat.3 dt.30.01.2013 seri 21419438
Aparati Ministrise se Financave (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 348,179 2013-03-07 2013-03-13 12310100012013 Min.Fin.Furniz.vendosje dere dhe korniza dekorative u.p.10 dt.07.01.2013, p.v.dt.09.01.2013, Fat.2 dt.22.01.2013 seri 21419437 situac. dt.22.01.2013
Aparati Ministrise se Financave (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 479,429 2013-03-11 2013-03-15 12810100012013 Min.Fin.Riparim(izolim) tarrace,urdh.prok.3 dt.03.01.2013,proc.verb.dt.04.01.2013 situac.dt.15.01.2013,Fat.1 dt.15.01.2013 seri 21419436,
Aparati Ministrise se Financave (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 467,226 2013-03-13 2013-03-18 15210100012013 Min.Fin. instalime elektrike dhe kompjut. urdh.prok.26 dt.15.01.2013, p.verb. dt.16.01.2013, fat.8 dt.05.02.2013, seri 21419443, situac. dt.05.02.2013
Aparati Ministrise se Financave (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 223,746 2013-03-25 2013-03-27 15710100012013 Min.Fin.lyerje dhe riparime te ndryshme zyrash Urdh.prok.24 dt.10.01.2013,p.verb. dt.14.01.2013, fat.7 dt.01.02.2013, situac. dt.01.02.2013
Agjencia e Auditimit te Fondeve te BE (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 128,697 2013-05-21 2013-05-23 11310101022012 602AAFBE rikonstruksion up12,22.1.2013,fh11,21.3.2013,pvmdorz.11,21.3.2013,fat11,21.3.2013,s21419448
Agjencia e Auditimit te Fondeve te BE (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 80,634 2013-05-21 2013-05-23 11410101022012 602AAFBE rikonstruksion up13,22.1.2013,fh11,21.3.2013,pvmdorz.11,21.3.2013,fat11,21.3.2013,s21419447
Agjencia e Auditimit te Fondeve te BE (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 270,286 2013-05-21 2013-05-23 11210101022012 602AAFBE rikonstruksion up11,22.1.2013,fh11,21.3.2013,pvmdorz.11,21.3.2013,fat11,21.3.2013,s21419446
Agjencia e Auditimit te Fondeve te BE (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 1,330,000 2013-09-04 2013-10-17 19710101022012 231AAFBE rikonstruksion231AAFBE rikonstruksion UP3,10.6.2013,KON3/14,,22.7.2013,SIT PERF,AKTMARRJE DORZIM ,KOLAUDIM22.8.2013,FAT14,20.8.2013,S21419449,shpallje proced.prok.app 17.6.2013,faqe 113-114APP17.6.2013
Agjencia e Auditimit te Fondeve te BE (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 456,000 2013-10-02 2013-10-25 pt224410101022013 kthim nga sistemi231AAFBE rikonstruksion231AAFBE rikonstruksion UP3,10.6.2013,KON3/14,,22.7.2013,SIT PERF,AKTMARRJE DORZIM ,KOLAUDIM22.8.2013,FAT14,20.8.2013,S21419449,shpallje proced.prok.app 17.6.2013,faqe 113-114APP17.6.2013
Agjencia e Auditimit te Fondeve te BE (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 298,173 2013-11-19 2013-11-20 257710101022013 231AAFBE rikonstruksion231AAFBE rikonstruksion UP3,10.6.2013,KON3/14,,22.7.2013,SIT PERF,AKTMARRJE DORZIM ,KOLAUDIM22.8.2013,FAT14,20.8.2013,S21419449,shpallje proced.prok.app 17.6.2013,faqe 113-114APP17.6.2013
Agjencia e Auditimit te Fondeve te BE (3535) 2 ORTAKET KONSTRUKSION Tirane 362,805 2013-12-09 2013-12-10 28010101022013 231AAFBE rikonstruksion up9,29.8.2013,app3/29,3.9.2013,pvperf 3/28,02.9.2013,akt marr.dorz.3/31,03.9.2013,sit pef 3/30,3.9.2013,fat 15,3.9.2013,s21419450
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >