Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ANESTI KRATI STILLO All 2,697,107.00 28 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komuna Vreshtas (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 9,965 2012-09-13 2012-09-17 17725010012012 KOLAUDIM NDERTIM FUSHA E SPORTIT SHKOLLA PODGORIE KOMUNA VRESHTAS KORCE
Drejtoria Mbeshtetese e Arsimit Bashkia Korce (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 122,000 2012-11-20 2012-12-13 31421220172012 MBIKQYRJE OBJEKTI: MEREMETIM I SHKOLLAVE, MEREMETIME ME DRU FAT.68,69 ND.SHERBIMEVE MBESHTETESE E ARSIMIT KORCE
Komuna Qender (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 17,108 2012-11-27 2012-12-17 24625090012012 KOLAUDIM PUNIMESH UJESJELLES I BARC FAT 43, KOMUNA QENDER KORCE
Bashkia Korce (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 316,309 2012-11-26 2012-12-17 57721220012012 KOLAUDIM OBJEKTESH FAT 72,73,74,75,76,77 BASHKIA
Komuna Qender (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 10,000 2012-12-10 2012-12-27 27525090012012 KOLAUDIM PUNIMESH FAT 67. KOMUNA QENDER KORCE
Komuna Qender (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 10,900 2012-12-10 2012-12-27 28825090012012 KOLAUDIM PUNIMESH GJELBERIMI FAT 89. KOMUNA QENDER KORCE
Komuna Gore (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 9,800 2012-12-10 2012-12-27 24225040012012 KOLAUDIM OBJEKTI GJELBERIM I OBJEKTEVE TE KOMUNES FAT.84 KOMUNA GORE
Komuna Qender (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 1,000 2012-12-10 2012-12-27 27725090012012 KOLAUDIM PUNIMESH RRETHIM SHKOLLA BIRANJ FAT.43 KOMUNA QENDER
Komuna Miras (1505) ANESTI KRATI STILLO Devoll 13,000 2012-12-27 2012-12-28 46123350012012 KOMUNA MIRAS PER anesti stillo gjelberim i teritorit
Universiteti Korce (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 474,000 2013-02-06 2013-02-08 5710110462013 PROJEKT FAT 92. UNIVERSITETI F.S. NOLI KORCE
Komuna Libonik (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 20,200 2013-02-25 2013-02-25 5625020012013 KOLAUDIM PUNIMESH RRUGA DRITHAS,VLOCISHT,SYMIS DHE GJELBERIM I TROJEVE FAT.88,94 KOMUNA LIBONIK
Komuna Miras (1505) ANESTI KRATI STILLO Devoll 170,000 2013-03-12 2013-03-15 8923350012013 2335001 PER ANESTI STILLO SUPERVIZIM SHKOLLA MIRAS
Komuna Pojan (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 12,600 2013-03-11 2013-03-19 4125000012013 KOLAUDIM FAT NR 83 DT 6.12.12(DETYRIM 2012). KOMUNA POJAN KORCE
Komuna Pojan (1515) ANESTI KRATI STILLO Korce 117,788 2013-06-25 2013-08-02 16625000012013 PROJEKT I JASHTEM UJESJELLESI ORMAN DIFERENCA E FAT NR 10 DT 11.12.10. KOMUNA POJAN KORCE
Komuna Pojan (1515) ANESTI KRATI STILLO Korce 117,788 2013-06-25 2013-08-05 16625000012013 PROJEKT I JASHTEM UJESJELLESI ORMAN DIFERENCA E FAT NR 10 DT 11.12.10. KOMUNA POJAN KORCE
Komuna Morave (1505) ANESTI KRATI STILLO Devoll 6,458 2013-07-11 2013-09-25 15023370012013 2337001 ANESTI STILLO KOLAUDIM OBJEKTI NDERTIM CATIA SHKOLLA GRACE
Komuna Morave (1505) ANESTI KRATI STILLO Devoll 339,737 2013-07-11 2013-09-25 15123370012013 2337001 ANESTI STILLO MBIKQYRJE PUNIMESH ASFALTIM RRUGA BABAN STROPAN
Komuna Morave (1505) ANESTI KRATI STILLO Devoll 10,732 2013-07-11 2013-09-25 15223370012013 2337001 ANESTI STILLO KOLAUDIM OBJEKTI RIKONSTRUKSION SALLA E MBLEDHJEVE
Komuna Morave (1505) ANESTI KRATI STILLO Devoll 8,460 2013-07-11 2013-09-25 15323370012013 2337001 ANESTI STILLO KOLAUDIM OBJEKTI GJELBERIM I TERITOREVETE KOMUNES
Komuna Pustec (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 420,000 2013-09-20 2013-10-23 14424990012013 KOMUNA PUSTEC MBIKQYRJE OBJEKTI RIKONS.SIST.ASFALTIM RRUGA KORCE-GORICE-KALLAMAS FAT.80 DT 03.12.12
Drejtoria Mbeshtetese e Arsimit Bashkia Korce (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 44,000 2013-10-16 2013-10-24 24921220172013 ND.SHERBIMEVE MBESHTETESE E ARSIMIT KORCE MBIKQYRJE OBJEKTI PUNIME ME DRU,KOLAUDIM OBJEKTI MEREMETIM I SHKOLLAVE FAT.106,107 DT 11.10.13
Bashkia Korce (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 60,000 2013-11-15 2013-11-19 49421220012013 BASHKIA KORCE FAT 109 DT 22.10.2013 KOLAUDIM SHKOLLA"S QIRIAZI"
Qarku Korçe (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 58,880 2013-11-25 2013-11-26 32020150012013 K QARKUT FAT 25 DT 30.04.2010 KOLAUDIM RR VISHOCICE-BRACANJ
Bashkia Korce (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 22,800 2013-12-18 2013-12-19 57321220012013 BASHKIA KORCE FAT 110, 111 DT 22.10.2013 MBIKQYRJE PUNIMESH
Komuna Morave (1505) ANESTI KRATI STILLO Devoll 16,345 2013-12-18 2013-12-19 26723370012013 KHOCISHT PER ANESTI STILLO RIKONST.shkolla c.u.f hocisht
Komuna Morave (1505) ANESTI KRATI STILLO Devoll 19,401 2013-12-18 2013-12-19 26823370012013 KHOCISHT PER ANESTI STILLO RIKONST.shkolla c.u.f hocisht
Komuna Morave (1505) ANESTI KRATI STILLO Devoll 11,836 2013-12-18 2013-12-19 26923370012013 KHOCISHT PER ANESTI STILLO RIKONST.QENDER SHENDET
Komuna Voskop (1515) ANESTI KRATI STILLO Korçe 256,000 2013-12-16 2013-12-18 21525060012013 KOMUNA VOSKOP FAT.108 PROJEKT UJESJELLESI GOSKOVE POSHTE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >