Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
Albminiera sh.a. (3535) All All 35,300,000.00 25 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 3,000,000 2012-02-02 2012-02-07 210041072012 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 3,000,000 2012-03-01 2012-03-07 310041072012 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 2,000,000 2012-07-02 2012-07-09 710041072012 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 3,000,000 2012-04-03 2012-04-06 410041072012 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 2,000,000 2012-05-03 2012-05-08 510041072012 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 2,000,000 2012-06-04 2012-06-07 610041072012 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 1,500,000 2012-08-01 2012-08-06 810041072012 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 597/1 26.01.12
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 800,000 2012-09-03 2012-09-04 910041072012 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 597/1 26.01.12
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 500,000 2012-10-03 2012-10-05 1010041072012 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 597/1 26.01.12
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 500,000 2012-11-02 2012-11-13 1110041072012 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 597/1 26.01.12
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 500,000 2012-12-06 2012-12-12 1210041072012 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 597/1 26.01.12
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 4,000,000 2012-12-20 2012-12-21 1310041072012 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te mete 4552/7 dt 17.12.12 ,vkm 871 12.12.12
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 1,500,000 2013-01-30 2013-01-30 110041072013 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 20413/151 dt 16.1.2013 shkresa mete 25/4 dt 24.1.2013
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 1,000,000 2013-02-06 2013-02-07 210041072013 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 20413/151 dt 16.1.2013 shkresa mete 25/4 dt 24.1.2013
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 800,000 2013-03-07 2013-03-13 310041072013 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 20413/151 dt 16.1.2013 shkresa mete 25/4 dt 24.1.2013
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 300,000 2013-04-04 2013-04-05 410041072013 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 20413/151 dt 16.1.2013 shkresa mete 25/4 dt 24.1.2013
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 1,675,000 2013-05-08 2013-05-13 510041072013 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 6078/1 dt 16.4.2013 prill-maj 2013
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 3,500,000 2013-05-17 2013-05-21 610041072013 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 4525 dt 13.5.2013 shtese fondi maj 2013
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 2,825,000 2013-06-06 2013-06-14 710041072013 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 4525 dt 13.5.2013 shtese fondi maj 2013
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 150,000 2013-07-04 2013-08-13 910041072013 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 4525 dt 13.5.2013 shtese fondi maj 2013
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 150,000 2013-08-05 2013-10-07 1010041072013 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 4525 dt 13.5.2013
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 150,000 2013-09-05 2013-10-17 1110041072013 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 4525 dt 13.5.2013
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 150,000 2013-10-03 2013-10-24 1210041072013 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 4525 dt 13.5.2013
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 150,000 2013-11-06 2013-11-15 1310041072013 231 Albminiera , transferte per mbyllje e konservim sipas shkreses te Min Fin 4525 dt 13.5.2013
Albminiera sh.a. (3535) ALBMINIERA SH.A. Tirane 150,000 2013-12-06 2013-12-06 1410930102013 231 albminiera mbyllje dhe konservim ndermarrje shkresa min fin nr 4525 dt 13.5.13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >