Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
Akademia e Arteve Shkoder (3333) All All 12,160,084.00 90 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA E TIRANES Shkoder 152,461 2012-10-24 2012-10-26 110111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER PAGA
Akademia e Arteve Shkoder (3333) DEGA TATIM - TAKSA SHKODER Shkoder 1,960 2012-10-22 2012-10-23 510111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER NVD L27128191R3JD01L
Akademia e Arteve Shkoder (3333) DEGA TATIM - TAKSA SHKODER Shkoder 1,960 2012-10-22 2012-10-23 610111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER NVD L27128191R3JD01L
Akademia e Arteve Shkoder (3333) DEGA TATIM - TAKSA SHKODER Shkoder 17,264 2012-10-22 2012-10-23 210111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER NVD L27128191R3JD02J
Akademia e Arteve Shkoder (3333) DEGA TATIM - TAKSA SHKODER Shkoder 10,953 2012-10-22 2012-10-23 310111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER NVD L27128191R3JD01L
Akademia e Arteve Shkoder (3333) DEGA TATIM - TAKSA SHKODER Shkoder 17,294 2012-10-22 2012-10-23 410111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER NVD L27128191R3JD01L
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA E TIRANES Shkoder 219,467 2012-11-07 2012-11-08 710111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER PAGA
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA E TIRANES Shkoder 286,533 2012-12-06 2012-12-10 1710111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER PAGA
Akademia e Arteve Shkoder (3333) ELONA KADRIJA Shkoder 217,200 2012-12-07 2012-12-18 2110111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER FAT. 6066948 DT. 05.12.2012
Akademia e Arteve Shkoder (3333) EDKOMA Shkoder 60,000 2012-12-07 2012-12-18 2610111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER FAT. 6659051 DT. 06.12.2012
Akademia e Arteve Shkoder (3333) ELONA KADRIJA Shkoder 98,500 2012-12-07 2012-12-18 2410111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER FAT. 6066806 DT. 05.12.2012
Akademia e Arteve Shkoder (3333) ELONA KADRIJA Shkoder 34,900 2012-12-07 2012-12-18 1410111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER FAT. 6066920 DT. 04.12.2012
Akademia e Arteve Shkoder (3333) ELONA KADRIJA Shkoder 4,500 2012-12-07 2012-12-18 2210111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER FAT. 6066949 DT. 06.12.2012
Akademia e Arteve Shkoder (3333) ELONA KADRIJA Shkoder 161,700 2012-12-07 2012-12-18 1910111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER FAT. 6066945 DT. 05.12.2012
Akademia e Arteve Shkoder (3333) MEDIA MOTIV Shkoder 8,000 2012-12-07 2012-12-18 1310111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER FAT. 6065425DT. 31.10.2012
Akademia e Arteve Shkoder (3333) EDKOMA Shkoder 350,928 2012-12-07 2012-12-18 1610111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER FAT. 87759700 DT. 03.12.2012
Akademia e Arteve Shkoder (3333) ELONA KADRIJA Shkoder 98,900 2012-12-07 2012-12-18 2010111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER FAT. 6066946 DT. 05.12.2012
Akademia e Arteve Shkoder (3333) ILIRIAN BULKU Shkoder 200,004 2012-12-07 2012-12-18 1510111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER FAT. 6200522,514 DT. 05.12.2012
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA E TIRANES Shkoder 50,000 2012-12-24 2012-12-26 320111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER SHPERBLIME
Akademia e Arteve Shkoder (3333) ELONA KADRIJA Shkoder 113,800 2012-12-24 2012-12-27 2510111742012 AKADEMIA ARTEVE SHKODER FAT. 6066802 DT. 05.12.2012
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA E TIRANES Shkoder 450,956 2013-01-23 2013-01-24 110111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER PAGA
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA E TIRANES Shkoder 455,956 2013-02-04 2013-02-04 710111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER PAGA 6 PUNONJES
Akademia e Arteve Shkoder (3333) RAIFFEISEN BANK SH.A Shkoder 8,900 2013-02-08 2013-02-08 810111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER BURSA 1 PERSON
Akademia e Arteve Shkoder (3333) RAIFFEISEN BANK SH.A Shkoder 4,450 2013-03-06 2013-03-06 1510111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER BURSA 1 PERSON
Akademia e Arteve Shkoder (3333) ETMIR BILANI Shkoder 12,000 2013-03-26 2013-03-26 2110111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER FT. 6174039 DT. 03.12.2012
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA E TIRANES Shkoder 455,957 2013-03-01 2013-03-01 1410111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER PAGA 6 PUNONJES
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA E TIRANES Shkoder 455,957 2013-04-01 2013-04-01 2210111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER PAGA 6 PUNONJES
Akademia e Arteve Shkoder (3333) RAIFFEISEN BANK SH.A Shkoder 4,450 2013-04-05 2013-04-05 2310111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER BURSA 1 PERSON
Akademia e Arteve Shkoder (3333) RAIFFEISEN BANK SH.A Shkoder 4,450 2013-05-07 2013-05-08 3110111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER BURSA 1 PERSON
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA E TIRANES Shkoder 455,957 2013-05-03 2013-05-03 2910111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER PAGA 6 PUNONJES
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA KOMBETARE TREGTARE Shkoder 84,805 2013-05-03 2013-05-03 3010111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER PAGA 2 PUNONJES
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA E TIRANES Shkoder 455,957 2013-06-03 2013-06-03 3810111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER PAGA 6 PUNONJES
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA KOMBETARE TREGTARE Shkoder 82,679 2013-06-03 2013-06-03 3910111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER PAGA 2 PUNONJES
Akademia e Arteve Shkoder (3333) RAIFFEISEN BANK SH.A Shkoder 4,450 2013-06-04 2013-06-04 4010111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER BURSA 1 PERSON
Akademia e Arteve Shkoder (3333) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Shkoder 9,492 2013-05-24 2013-06-12 3710111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER ft. 1141483279 MARS 2013, FT. 1141655694/37 PRILL 2013
Akademia e Arteve Shkoder (3333) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Shkoder 7,738 2013-06-13 2013-06-20 4710111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER ABONENTI 53683316 FT. 114193163, ABONENTI 53683310 FT 114193157 MAJ 2013.
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA E TIRANES Shkoder 455,958 2013-07-01 2013-07-01 4810111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER PAGA 6 PUNONJES
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA KOMBETARE TREGTARE Shkoder 84,805 2013-07-01 2013-07-01 4910111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER PAGA 2 PUNONJES
Akademia e Arteve Shkoder (3333) RAIFFEISEN BANK SH.A Shkoder 4,450 2013-07-04 2013-07-05 5010111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER BURSA 1 PERSON
Akademia e Arteve Shkoder (3333) BANKA E TIRANES Shkoder 455,958 2013-08-02 2013-08-05 5710111742013 AKADEMIA E ARTEVE SHKODER PAGA 6 PUNONJES