Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) All All 74,190,000.00 17 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 10,200,000 2012-04-12 2012-04-19 1,210040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit janar shkurt mars 2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 7,100,000 2012-05-14 2012-05-16 3,410040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit janar maj 2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 6,300,000 2012-06-14 2012-06-26 510040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit bashkengjitur maj ,qershor 2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 3,460,000 2012-06-14 2012-06-27 610040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit bashkengjitur maj ,qershor 2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 3,950,000 2012-09-26 2012-10-03 1110040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit gusht 2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 3,450,000 2012-09-26 2012-10-03 1210040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit gusht 2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 3,550,000 2012-11-01 2012-11-13 1410040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit tetor 2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 4,000,000 2012-11-01 2012-11-13 1310040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit tetor 2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) U.N.D.P. Tirane 5,000,000 2012-11-26 2012-12-17 1510040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferim i tregut te ngrohjes solare te ujit urdher i mete nr 1766/1 dt 17.2.2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 5,850,000 2012-12-08 2012-12-20 1610040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit dhjetor 2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 2,600,000 2012-12-10 2012-12-24 17/10040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit dhjetor 2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 3,360,000 2012-08-21 2012-08-21 910040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sitkorrik 2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 3,900,000 2012-08-21 2012-08-21 1010040782012 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sitkorrik 2012
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 3,480,000 2013-03-07 2013-03-13 110040782013 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit bashkelidhur 7.3.2013
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 3,300,000 2013-03-07 2013-03-13 210040782013 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit bashkelidhur 7.3.2013
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 2,300,000 2013-04-05 2013-04-08 4/10040782013 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit bashkelidhur 5.4.2013
Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore (3535) AGJENSIA KOMB.TE BURIMEVE NATYRORE Tirane 2,390,000 2013-04-05 2013-04-08 310040782013 230 AGJENSIA KOMBETARE BURIMEVE NATYRORE, Transferte sipas sit bashkelidhur 5.4.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >