Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ADRIANA GJINI All 1,762,500.00 22 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria Arsimore Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 4,000 2012-06-15 2012-06-28 19510110092012 LIKUJDIM NGA DREJTORIA ARSIMORE
Qendra Ekonomike Kultures (0909) ADRIANA GJINI Fier 20,000 2012-08-27 2012-08-30 148521110042012 LIKUJDIM FATURE D A K FIER 2111004
Komuna Zharres (0909) ADRIANA GJINI Fier 23,800 2012-09-07 2012-09-12 20224190012012 PARRULLA K/ZHAREZ FIER 2419001
Spitali Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 234,400 2012-09-12 2012-09-14 29110130172012 LIKUJDIM FATURE SPITALI FIER
Komuna Novosele (3737) ADRIANA GJINI Vlore 49,000 2012-11-05 2012-11-13 28360012012 2836001 KOMUNA NOVOSELFAT50DT 26.10.2012
Nd-ja Komunale Banesa (0909) ADRIANA GJINI Fier 71,800 2012-11-20 2012-12-13 18621110062012 LIKUJDIM FATURE ND KOMUNALE FIER 2111006
Komuna Novosele (3737) ADRIANA GJINI Vlore 6,000 2012-12-07 2012-12-18 26028360012012 2836001 KOMUNA NOVOSELFAT63 DT26.11.2012
Komuna Zharres (0909) ADRIANA GJINI Fier 20,000 2012-12-08 2012-12-18 28324190012012 LIKUJDIM FATURE K/ZHAREZ FIER 2419001
Komuna Levan (0909) ADRIANA GJINI Fier 156,600 2012-12-07 2012-12-17 27424140012012 LIKUJDIM FATURE K LEVAN FIER 2414001
Inspektoriati Qendror Teknik (3535) ADRIANA GJINI Tirane 25,500 2012-12-09 2012-12-20 20110040772012 INSP QENDROR TEK, lik material dekori, up 211 dt 15.11.12, ft 58 dt 19.11.12, fh 28 dt 19.11.12
Komuna Fshat Ballsh (0924) ADRIANA GJINI Mallakaster 399,700 2012-12-10 2012-12-26 30126350012012 PAGESEADRIANA GJINI NGA KOMUNA QENDER MALLAKASTER
Komuna Qender (0909) ADRIANA GJINI Fier 20,700 2012-12-10 2012-12-26 27324170012012 LIKUJDIM NGA KOMUNA QENDER
Ndermarrja e Sherbimeve Publike Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 14,600 2013-01-29 2013-01-30 1221110062013 LIKUJDIM DETYRIMI DHJETOR 2012 ND SHERBIMEVE PUPLIKE FIER 2111006 NEVILA ÇALA
Komuna Portez (0909) ADRIANA GJINI Fier 45,000 2013-03-21 2013-03-21 5224160012013 LIKUJDIM NGA KOMUNA PORTEZ
Ndermarrja e Sherbimeve Publike Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 101,000 2013-04-08 2013-04-08 2321110062013 LIKUJDIM FATURE ND E SHERBIMEVE PUBLIKE FIER 2111006
Ndermarrja e Sherbimeve Publike Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 80,000 2013-07-09 2013-09-24 76/121110062013 LIKUJDIM FATURE ND SHERBIMEVE FIER 2111006
Qendra Ekonomike Kultures (0909) ADRIANA GJINI Fier 93,000 2013-07-11 2013-09-26 10821110042013 LIKUJDIM FATURE D A K FIER 2111004
Ndermarrja e Sherbimeve Publike Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 320,000 2013-10-10 2013-10-24 10321110062013 ND SHERBIMEVE PUBLIKE FIER 2111006 LIKUJDIM FATURE
Ndermarrja e Sherbimeve Publike Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 63,750 2013-10-10 2013-10-24 11821110062013 ND SHERBIMEVE PUBLIKE FIER 2111006 LIKUJDIM FATURE
Ndermarrja e Sherbimeve Publike Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 6,650 2013-10-17 2013-10-24 12521110062013 ND SHERBIMEVE PUBLIKE FIER 2111006 LIKUJDIM FATURE
Prefektura e qarkut Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 3,000 2013-11-19 2013-11-20 16010160642013 PREFEKTURA FIER 1016064 LIKUJDIM FATURE
Ndermarrja e Sherbimeve Publike Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 4,000 2013-12-26 2013-12-26 15821110062013 ND SHERBIMEVE PUBLIKE FIER 2111006 LIKUJDIM FATURE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >