Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,375 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 21,788,397.00 165 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 89,528 2020-05-04 2020-05-05 24821290012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik pagat e punonjesve aparati per muajin prill 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,500 2020-04-15 2020-04-17 21721290012020 Te tjera transferta tek individet 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik bonus qera te pastrehet, VKB nr.133 dt.24.12.2019 dhe nr.06 dt.24.01.2020, shkr.pref.nr.1967/1 dt.30.12.2019, nr.124/1 dt.06.02.2020,shkr.MFE nr.5462/1 dt.02.03.2020, sipas listepageses janar - mars 2020
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 89,528 2020-04-02 2020-04-03 19421290012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik pagat e punonjesve aparati per muajin mars 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 89,528 2020-03-04 2020-03-05 13321290012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik pagat e punonjesve aparati per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 89,361 2020-02-05 2020-02-06 5321290012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik pagat e punonjesve aparati per muajin janar 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 84,055 2020-01-13 2020-01-14 1221290012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik pagat e punonjesve aparati per muajin dhjetor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 84,055 2019-12-05 2019-12-06 83321290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin nentor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 84,055 2019-11-04 2019-11-05 72121290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin tetor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 84,055 2019-10-02 2019-10-03 62121290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin shtator 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 84,055 2019-09-02 2019-09-03 54821290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin gusht 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 84,055 2019-08-01 2019-08-02 48321290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin korrik 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 84,055 2019-07-02 2019-07-03 41321290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin qershor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 84,055 2019-06-03 2019-06-05 33621290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin maj 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 84,055 2019-05-02 2019-05-03 25021290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin prill 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 84,055 2019-04-01 2019-04-02 19421290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin mars 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 100 2019-03-19 2019-03-28 16021290012019 Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese swifti per kthimin me nr.1051643 dt.05.03.2019 sipas PV dt.11.03.2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 25,500 2019-03-21 2019-03-25 17121290012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shperblim nxenes ekselente sipas VKB nr.123 dt.20.12.2018,shkr.pref.nr.20126/1 dt.28.12.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 81,366 2019-03-01 2019-03-04 11921290012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin shkurt 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 25,500 2019-02-25 2019-02-26 10321290012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shperblim nxenes ekselente sipas VKB nr.123 dt.20.12.2018,shkr.pref.nr.20126/1 dt.28.12.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,817 2019-02-01 2019-02-06 5221290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin janar 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2019-01-07 2019-01-08 1121290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin dhjetor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 7,700 2018-12-05 2018-12-07 76021290012018 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik bonus qera te pastrehet Bule Leka ,VKB nr.9 dt.26.01.2018,VKB nr.49 dt.20.04.2018,shkr.MFE nr.7256/2 dt.16.05.2018,kontr.porosi nr.30 dt.16.11.2017,sipas listepageses nentor-dhjetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-12-03 2018-12-04 74121290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-11-01 2018-11-02 70121290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin tetor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 11,550 2018-10-16 2018-10-18 67021290012018 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik bonus qera te pastrehet Bule Leka ,VKB nr.9 dt.26.01.2018,VKB nr.49 dt.20.04.2018,shkr.MFE nr.7256/2 dt.16.05.2018,kontr.porosi nr.30 dt.16.11.2017,sipas listepageses gusht-tetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-10-01 2018-10-03 62621290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin shtator 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-09-03 2018-09-04 57821290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin gusht 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-08-02 2018-08-03 51521290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin korrik 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 23,100 2018-07-26 2018-07-31 50421290012018 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik bonus qera te pastrehet per periudhen shkurt-korrik 2018,VKB nr.9 dt.26.01.2018,nr.49 dt.20.04.2018,shkr.pref.nr.166/1 dt.09.02.2018,shkr.MFE nr.7256/2 dt.16.05.2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-07-02 2018-07-03 43321290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin qershor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 1,281,588 2018-06-18 2018-06-19 39821290012018 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Thoma Sotir Semini sipas VKM nr.215 dt.20.04.2018,shkr.nr.3536 dt.21.05.2018 dhe sipas listepageses se komisionit
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-06-01 2018-06-04 34921290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin maj 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-05-02 2018-05-03 27921290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin prill 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-04-03 2018-04-04 19821290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin mars 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-03-02 2018-03-05 12421290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin shkurt 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-02-01 2018-02-05 4021290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin janar 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,395 2018-01-08 2018-01-09 921290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin dhjetor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 30,975 2017-12-21 2017-12-22 85621290012017 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik bonus qeraje te pastrehet per personat qe kane dorezuar akt marreveshje noteriale,shkr.nr.3321/6 dt.13.07.2017,nr.3321/4 dt.11.07.2017,kontr.nr.30 dt.16.11.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,395 2017-12-04 2017-12-05 81521290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji nentor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,395 2017-11-01 2017-11-03 75221290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji tetor 2017 sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave