Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,375 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 21,788,397.00 165 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 154,308 2017-10-17 2017-10-18 73121290012017 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesime per Zulfo Hajdari dhe Lumturi Manlli,VKM nr.423 dt.10.05.2017,shkr.nr.7749 dt.25.09.2017,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,395 2017-10-02 2017-10-04 68421290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji shtator 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,395 2017-09-04 2017-09-06 61721290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji gusht 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2017-08-25 2017-08-31 59921290012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete Flamur Lamce ,kontr.nr.791 dt.23.01.2017, muaji korrik 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,395 2017-08-01 2017-08-03 55221290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji korrik 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2017-07-13 2017-07-14 53021290012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete Flamur Lamce ,kontr.nr.791 dt.23.01.2017, muaji qershor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,395 2017-07-03 2017-07-04 48121290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji qershor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 20,000 2017-06-19 2017-06-20 46321290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese ndihme per Idris Qerreti sipas VKB nr.56 dt.29.05.2017,shkr.Pref.nr.557/2 dt.13.06.2017,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2017-06-12 2017-06-13 43921290012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete Flamur Lamce ,kontr.nr.791 dt.23.01.2017, muaji maj 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,395 2017-06-01 2017-06-02 39821290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji maj 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 50,000 2017-05-19 2017-05-22 38021290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik. ndihme e menjehershme per Majlinda Koci VKB nr.36 dt.27.04.2017,shkr.pref.Fier nr.412/4 dt.12.05.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2017-05-11 2017-05-12 34521290012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete Flamur Lamce ,kontr.nr.791 dt.23.01.2017, muaji prill 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,393 2017-05-02 2017-05-04 29621290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji prill 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 50,000 2017-04-13 2017-04-14 26821290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Evgjeni Zelo VKB nr.26 dt.28.03.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 50,000 2017-04-13 2017-04-14 26921290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Reshat Demir Halleshi VKB nr.15 dt.27.02.2017,shkr.Pref.Fier.Nr.231/1 dt.07.03.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2017-04-12 2017-04-13 26221290012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete Flamur Lamce ,kontr.nr.791 dt.23.01.2017, muaji mars 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,393 2017-04-04 2017-04-05 21421290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji mars 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2017-03-28 2017-03-29 20221290012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete Flamur Lamce ,kontr.nr.791 dt.23.01.2017, muaji shkurt 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 30,000 2017-03-28 2017-03-29 20321290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Inva Vullnet Arapi sipas VKB nr.9 dt.25.01.2017,shkr.Pref.Fier nr.119/1 dt.10.02.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 30,000 2017-03-08 2017-03-13 14021290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Anba Bashkim Myftari VKB nr.9 dt.25.01.2017,shkr.Pref.nr.119/1 dt.10.02.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,393 2017-03-02 2017-03-03 12221290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji shkurt 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 30,000 2017-02-22 2017-02-23 10421290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Daniela Behar Arapi sipas VKB nr.09 dt.25.01.2017,shkr.Pref.Fier nr.119/1 dt.10.02.2017, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2017-02-20 2017-02-22 8921290012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete Flamur Lamce ,kontr.nr.791 dt.23.01.2017, muaji janar 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 30,000 2017-02-20 2017-02-22 9721290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Marinel Petraq Mesonjesi sipas VKB nr.09 dt.25.01.2017,shkr.Pref.Fier nr.119/1 dt.10.02.2017, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2017-02-20 2017-02-22 8821290012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete Flamur Lamce ,kontr.nr.1738 dt.01.03.2016, muaji dhjetor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,393 2017-02-03 2017-02-07 3921290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji janar 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,393 2017-01-17 2017-01-18 1121290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji dhjetor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2016-12-15 2016-12-15 85621290012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga e Flamur Lamce qera ambjenti per moshen e trete detyrimi muajit tetor 2016,kontr.nr.1738 dt.01.03.2016,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,393 2016-12-02 2016-12-02 83121290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji nentor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2016-11-11 2016-11-11 77721290012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga e Flamur Lamce qera ambjenti per moshen e trete detyrimi muajit tetor 2016,kontr.nr.1738 dt.01.03.2016,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,393 2016-11-02 2016-11-02 76521290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji tetor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2016-10-10 2016-10-11 69021290012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga e Flamur Lamce qera ambjenti per moshen e trete detyrimi muajit shtator 2016,kontr.nr.1738 dt.01.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,393 2016-10-03 2016-10-04 67521290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji shtator 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2016-09-15 2016-09-16 62421290012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga e Flamur Lamce qera ambjenti per moshen e trete detyrimi muajit gusht 2016,kontr.nr.1738 dt.01.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 245,000 2016-09-15 2016-09-16 65121290012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per emergjence civile sipas VKB nr.62 dt.25.08.2016 shkresa Pref Fier nr 811/1 dt.06.09.20016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 95,222 2016-09-05 2016-09-06 60421290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji gusht 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,200 2016-08-17 2016-08-18 54021290012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga e Flamur Lamce qera ambjenti per moshen e trete detyrimi muajit korrik 2016,kontr.nr.1738 dt.01.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 827,737 2016-08-01 2016-08-02 52421290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji korrik 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 22,100 2016-07-21 2016-07-22 50921290012016 Shpenzime te tjera personeli 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik page e prapambetur e punonjesit Luftar Hatija (nj.adm.Fiershegan) sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 58,573 2016-07-14 2016-07-14 48821290012016 Paga me kontrate per kohe te kufizuar - Shpenzime te tjera personeli 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik page e prapambetur per Luftar hatija,Myrteza Nezha&Xhuljano Cili sipas listepageses sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave