Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,375 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 21,788,397.00 165 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 28,127 2015-11-12 2015-11-12 63821290012015 Paga baze 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Hysgjokaj per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 677,157 2015-11-10 2015-11-10 59221290012015 Paga baze - Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera shperblime per personelin 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesve muaji korrik,tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 100,000 2015-11-10 2015-11-10 58021290012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.ndihme e menjehershme per Athina Nasi Qose sipas listepageses,VKB nr.27 dt.12.10.2015,shkresa N/pref.nr.649/1 dt.20.10.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 42,500 2015-11-10 2015-11-10 57921290012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.shperblim nxenes ekselente Enxhi Nazmi Gjini,VKB nr.20 dt.18.09.2015,shkresa N/pref.nr.617/2 dt.28.09.2015,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,405 2015-11-04 2015-11-04 57421290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.paga per Liza Haxhiu muaji tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 41,573 2015-10-15 2015-10-16 54121290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Ballagat per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 187,031 2015-10-15 2015-10-16 54021290012015 Paga baze - Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Ballagat per sa lik.pagat e punonjesve muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 337,531 2015-10-15 2015-10-16 55121290012015 Paga baze - Sherbime te tjera - Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Fiershegan per sa lik.pagat e punonjesve muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,147 2015-10-15 2015-10-16 54921290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Fiershegan per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 368,502 2015-10-13 2015-10-13 52021290012015 Paga baze - Sherbime te tjera - Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur - Shtesa page te tjera 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Hysgjokaj per sa lik.pagat e punonjesve muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 91,630 2015-10-13 2015-10-13 51921290012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Dushk per sa lik.pagese e kryetareve te fshatrave muaji gusht+shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 755,943 2015-10-13 2015-10-13 51821290012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesve muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 28,127 2015-10-07 2015-10-08 51021290012015 Paga baze 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Hysgjokaj per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,405 2015-10-02 2015-10-02 50621290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.paga per Liza Haxhiu muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 20,000 2015-09-29 2015-09-30 47721290012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LU. per sa lik. shpenzime vend permbarimi Avdyl Cani shkresa nr.757(1286) dt.23.05.2012,shkresa nr.750 (1492) dt.25.05.2012,shkresa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 703,456 2015-09-18 2015-09-21 42221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesve muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,147 2015-09-18 2015-09-21 44821290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Fiershegan per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 189,631 2015-09-18 2015-09-21 45021290012015 Paga baze - Sherbime te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Fiershegan per sa lik.pagat e punonjesve muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 128,755 2015-09-18 2015-09-18 44021290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Ballagat per sa lik.pagat e punonjesve muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 41,573 2015-09-18 2015-09-18 44221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Ballagat per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 329,023 2015-09-18 2015-09-18 42921290012015 Paga baze - Sherbime te tjera 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Hysgjokaj per sa lik.pagat e punonjesve muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 38,148 2015-09-18 2015-09-18 44321290012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Ballagat per sa lik.pagese e kryetareve te fshatrave muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 28,127 2015-09-18 2015-09-18 43021290012015 Paga baze 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Hysgjokaj per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,405 2015-09-02 2015-09-03 40321290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.paga per Liza Haxhiu muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 828,096 2015-09-01 2015-09-02 37621290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Dushk per sa lik.pagat e punonjesve muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 41,573 2015-09-01 2015-09-02 39221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Ballagat per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 144,900 2015-09-01 2015-09-02 39121290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Ballagat per sa lik.pagat e punonjesve muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 405,043 2015-09-01 2015-09-01 39421290012015 Paga baze - Sherbime te tjera 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Hysgjokaj per sa lik.pagat e punonjesve muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 193,881 2015-09-01 2015-09-01 36721290012015 Paga baze - Sherbime te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Fiershegan per sa lik.pagat e punonjesve muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 28,127 2015-09-01 2015-09-01 39521290012015 Paga baze 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Hysgjokaj per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 39,147 2015-09-01 2015-09-01 36821290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Fiershegan per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,405 2015-08-05 2015-08-05 33821290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.paga per Liza Haxhiu muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,000 2015-07-21 2015-07-21 30821290012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LU. per sa lik. shpenzime vend permbarimi Avdyl Cani shkresa nr.757(1286) dt.23.05.2012,shkresa nr.750 (1492) dt.25.05.2012,shkresa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,405 2015-07-06 2015-07-07 29121290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.paga per Liza Haxhiu muaji QERSHOR 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 10,000 2015-06-19 2015-06-19 24621290012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LU. per sa lik. shpenzime vend permbarimi Avdyl Cani shkresa nr.757(1286) dt.23.05.2012,shkresa nr.750 (1492) dt.25.05.2012,shkresa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,405 2015-06-03 2015-06-03 22821290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.paga per Liza Haxhiu muaji maj 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 20,000 2015-05-06 2015-05-07 16921290012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LU. per sa lik. shpenzime vend permbarimi Avdyl Cani shkresa nr.757(1286) dt.23.05.2012,shkresa nr.750 (1492) dt.25.05.2012,shkresa nr.2517 dt.25.06.2014
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 40,405 2015-05-05 2015-05-06 15521290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.paga per Liza Haxhiu muaji prill 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 30,000 2015-04-23 2015-04-23 14021290012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 BASHKIA LU. per sa lik NDIME TE MENJEHERSHME (6021) SIPAS VKB NR.20.03.2015 SHK.N/PREFEKTURES NR.263/1 DT.07.04.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 41,236 2015-04-02 2015-04-03 12521290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.paga per Liza Haxhiu muaji mars 2015 sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave