Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 8,677,708.00 135 All => =>

Transaksione
*Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 12,593 2018-11-05 2018-11-06 111921220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHLYERJE DETYRIMESH,TAKSE VJETORE E MJETEVE PER AUTOMJETIN ME TARGE AA 730 SK, SIPAS URDHER NR.717 NR.7872 PROT. DT 02.11.2018, FAT. NR.1800414922 DT 09.10.2018, U.B 34518 DT 05.11.2018
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korçe 33,333 2018-11-02 2018-11-05 111521220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI PROJEKTI: FESTA E MOLLES, URDHER PER ZHV.PROC.DT 04.10.2018, PROCES VERBAL, FAT.NR.29 DT 08.10.2018, UB 34500 DT 02.11.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 31,824 2018-10-15 2018-10-16 100421220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA VJETORE MJETI FAT.NR.1800406162 DT 04.10.2018, URDHER NR.629 DT 12.10.2018, UB 34328 DT 15.10.2018
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 8,850 2018-09-27 2018-09-28 94521220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.595 DT 19.09.2018, URDHER NR.593 DT 26.09.2018, UB 34221 DT 27.09.2018
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korçe 33,333 2018-08-23 2018-08-24 81221220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI PER PROJEKTIN FESTA E LAKRORIT URDHER .PER ZHVILLIM PROCEDURASH DT 25.07.2018 PROCESVERBAL DT 26.07.2018 RELACION DT 30.07.2018 FAT.NR.24 DT 30.07.2018 ,U B NR 33973 DT 23.08.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 21,282 2018-08-13 2018-08-14 77821220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE PER AUTOMJETIN ME TARGE AA403UF FATURA.NR.180028449 DT 18.07.2018, URDHER NR.498 DT 13.08.2018, URDHER BLERJE NR 33909 DT 13.08.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 13,536 2018-07-18 2018-07-19 66321220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI TVMP, FAT.NR.1800254508 DT 03.07.2018, URDHER NR.434 DT 17.07.2018, UB 33758 DT 18.07.2018
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 21,710 2018-06-26 2018-06-27 56221220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.223 DT 20.04.2018, URDHER NR.383 DT 25.06.2018, UB 33575 DT 26.06.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 14,500 2018-06-26 2018-06-27 56121220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI, FAT.NR.1800231434, 1800229917 DT 18.06.2018, URDHER NR.382 DT 25.06.2018, UB 33576 DT 26.06.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 13,624 2018-04-27 2018-04-30 35721220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI FAT.NR.1800139480 DT 13.04.2018, URDHER NR.250 DT 26.04.2018 UB 33042 DT 27.04.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 21,849 2018-04-26 2018-04-27 34921220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI FAT.NR.1800142081 DT 16.04.2018, URDHER NR.245 DT 23.04.2018 UB 33033 DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 2,950 2017-12-05 2017-12-06 111521220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.755 DT 23.11.2017, URDHER NR.824 DT 05.12.2017 UB 31881 DT 05.12.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 12,233 2017-11-21 2017-11-22 107921220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA MJETI TVMP FAT.NR.1700463134 DT 16.11.2017, URDHER NR.799 DT 20.11.2017 UB 31786 DT 21.11.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 6,427 2017-11-20 2017-11-21 107121220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA MJETI FAT.NR.1700458225 DT 14.11.2017 URDHER NR.785 DT 15.11.2017 UB 31770 DT 20.11.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 7,500 2017-11-20 2017-11-21 107021220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA MJETI FAT.NR.228406813, 228407033 DT 10.11.2017 URDHER NR.786 DT 15.11.2017
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 2,950 2017-11-13 2017-11-14 104321220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.710 DT 07.11.2017, URDHER NR.764 DT 10.11.2017 UB 31699 13.11.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 7,500 2017-11-13 2017-11-14 104221220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER PAJISJE ME CERTIF.PRONESIE MJETI,REGJISTRIM MJETI DHE KONTROLL FIZIK FAT.NR.228383178 DT 01.11.2017, NR.228365118 DT 24.10.2017 URDHER NR.767 DT 10.11.2017 UB 31701 13.11.2017
Bashkia Korce (1515) Shkëlqim Kurti Korçe 19,200 2017-11-02 2017-11-03 99921220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001)SHPENZIME TRANSPORTI PER PROJEKTIN FESTA E MOLLES 2017 URDHER PROKURIMI NR.78 E FTESA PER OFERTE DT 25.09.2017 PROCESVERBALI DT 09.10.2017 FATURA NR 91 DT 09.10.2017 URDHER BLERJE NR 31610 DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 35,076 2017-11-02 2017-11-03 99721220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHLYERJE DETYRIMI NDAJ DRSHTRR MJETI ME TARGE AA5361N FAT.NR.1700419808 NR 228357828 NR 228357610 DT 20.10.2017 URDHER NR.728 DT 31.10.2017 URDHER BLERJE NR 31608 DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 11,560 2017-10-06 2017-10-09 91421220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.607 DT 02.10.2017, URDHER NR.653 DT 05.10.2017 UB 31445 DT 06.10.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 16,733 2017-10-06 2017-10-09 91221220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHLYERJE DETYRIMESH PER AUTOMJETET FAT.NR.228312501, 228312733, 1700390552 DT 02.10.2017, URDHER NR.654 DT 05.10.2017 UB 31444 DT 06.10.2017
Bashkia Korce (1515) Donika Ibraimi Korçe 157,500 2017-09-19 2017-09-20 84321220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI TE BAZES MATERIALE TE KZAZ 71: KZAZ-KQZ, KZAZ-KQV-KZAZ, SHP.PER VENDOSJE LISTASH NE QV P.V EMERGJENCE DT 22/23/28.06.2017, FAT.NR.17,15,28 DT 22/23/28.06.2017 URDHER NR.595 DT 18.09.2017 UB 31327
Bashkia Korce (1515) Erlind Asllani Korçe 39,600 2017-08-10 2017-08-11 73421220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI PER PROJEKTIN " FESTA E LAKRORIT " URDHER PROKURIMI NR 57 DT 19.07.2017 PROCESVERBAL NJ FIT DT 24.07.2017 URDHER NR 474 DT 31.07.2017 FAT.NR.32 DT 31.07.2017 UB 31172 DT 10.08.2017
Bashkia Korce (1515) Donika Ibraimi Korçe 176,666 2017-07-14 2017-07-17 62421220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI TE BAZES MATERIALE KZAZ-KQZ, KZAZ-KQV-KZAZ, SHPENZIME TRASNPORTI PER VENDOSJEN E LISTAVE NE QV P.V EMERGJENCE DT 22.06.2017, 23.06.2017, 28.06.2017 FAT.NR.16,18,29 DT 22.06.2017,23.06.17,28.06.17
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 4,690 2017-06-19 2017-06-20 52521220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.348 DT 12.06.2017 URDHER NR.362 DT 14.06.2017 UB 30838 19.06.2017
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 1,960 2017-04-05 2017-04-07 27821220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.178 DT 31.03.2017 URDHER NR.165 DT 05.04.2017 UB 30273
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 1,960 2017-02-08 2017-02-14 9721220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.02.02.2017 U.B 29952
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 13,385 2017-02-09 2017-02-13 10721220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TVMP MJETI FAT.0746082 & 0746081 DT 02.02.2017 U.B 29956
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korçe 26,400 2016-12-29 2016-12-30 139721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korçe 9,440 2016-12-29 2016-12-30 139321220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 22,000 2016-12-29 2016-12-30 139521220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korçe 56,008 2016-12-29 2016-12-30 139821220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korçe 242,352 2016-12-29 2016-12-30 139921220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI E NXENESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korçe 56,462 2016-12-29 2016-12-30 139621220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 169,868 2016-12-29 2016-12-30 139421220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 45,250 2016-12-23 2016-12-27 133721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORTI I MESUESVE KORRIK GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korçe 1,408 2016-12-23 2016-12-27 133921220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORTI I MESUESVE KORRIK GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korçe 29,774 2016-12-23 2016-12-27 134121220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORTI I MESUESVE KORRIK GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korçe 16,368 2016-12-23 2016-12-27 133821220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORTI I MESUESVE KORRIK GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korçe 51,342 2016-12-23 2016-12-27 134021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORTI I MESUESVE KORRIK GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave