Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 9,789,171.00 162 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 16,319 2020-03-10 2020-03-11 23421220012020 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE SHLYERJE DETYRIMI PER TAKSE VJETORE TE AUTOMJETEVE, URDHER NR.154 DT 09.03.2020, FAT NR 2000098367 DT 03 03 2020 U B NR 38067 DT 10.03.2020
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 20,940 2020-02-27 2020-02-28 18621220012020 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI, FAT.NR.104KO DT 17.02.2020, URDHER NR.129 DT 26.02.2020, UB 38001 DT 27.02.2020
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 2,730 2020-02-11 2020-02-12 13121220012020 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI, FAT.NR.41KO DT 14.01.2020, URDHER NR.80 DT 10.02.2020, UB 37899 DT 11.02.2020
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 5,900 2019-12-17 2019-12-18 147221220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTROLL TEKNIK MJETI, FAT.NR.901KO DT 22.11.2019, URDHER NR.1061 DT 02.12.2019, UB 37578 DT 17.12.2019
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 74,720 2019-11-14 2019-11-15 137021220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA VJETORE MJETI, FAT.NR.1900482886, 1900492908 DT 05/11.11.2019, URDH.NR.1000 DT 14.11.19, GJOBA TVMP PAGUAR ME MANDAT ARK.NR.120 dt 11.11.19, UB 37409 DT 14.11.19
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 4,690 2019-11-11 2019-11-12 134421220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTROLL TEKNIK MJETI, FAT.NR.825KO DT 01.11.2019, URDHER NR.978 DT 08.11.2019, UB 37351 DT 11.11.2019
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 4,910 2019-10-24 2019-10-25 125921220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI , FAT.NR.749KO DT 11.10.2019, URDHER NR.926 DT 24.10.2019, UB 37242 DT 24.10.2019
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 32,000 2019-10-22 2019-10-23 124221220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZ.TRANSPORTI PROJEKTI FESTA E MOLLES,U.P NR.745 DT 06.09.19,NJOF.ANULL.PROC.DT 10.09.19,U.P NR.769 DT 10.09.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 10.09.19,P.V VLERES.DT 10;12.09.19,FAT.08 DT 23.09.19, UB 37202
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 62,391 2019-09-20 2019-09-23 111021220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA VJETORE MJETI DHE GJOBE PER TEJKALIM AFATI, FAT.NR.1900390570, 1900390539, 1900390558 DT 12.09.2019, URDHER NR.805 DT 20.09.2019, UB 36933 DT 20.09.2019
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 39,000 2019-09-12 2019-09-13 106621220012019. Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHHPENZ.TRANSPORTI NE KUADER TE PROJ.FESTA E DARDHES, U.P NR.655 DT 02.08.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 01.08.2019, P.V VLERESIMI DT 06.08.2019, FAT.NR.06 DT 16.08.2019, UB 36879 DT 12.09.2019
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 29,000 2019-09-12 2019-09-13 106721220012019. Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHHPENZ.TRANSPORTI NE KUADER TE PROJ.FESTA E RAKISE,U.P NR.653 DT 01.08.19,ANULL.PROCED.DT 05.08.19,U.P NR.668 DT 05.08.19,FT.OFERTE,P.V LLOG.F. LIMIT DT 05.08.19,P.V VLERES.DT 07.08.19, FAT.NR.05 DT 15.08.19 UB36880
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 31,000 2019-09-03 2019-09-04 104321220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZ.TRANSPORTI PROJEKTI FESTA E LAKRORIT,U.P NR.623 DT 23.07.19,NJOF.ANULL.PROC.DT 25.07.19,U.P NR.628 DT 25.07.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 25.07.19,P.V VLERES.DT 29.07.19,FAT.4 DT 05.08.19, UB 36816
Bashkia Korce (1515) NESTI STEFA Korēe 100,000 2019-08-08 2019-08-09 93021220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZ. TRANSP. TE BAZES MAT. PER ZGJEDHJET VENDORE NGA KZAZ.NR.72 NE KQZ TIRANE,URDHER NR.654 DT 02.08.2019,P.V EMERGJ. DT 04.07.2019,P.V DT 03.07.2019,SHKRESE NR.12297 PROT. DT 25.06.2019,FAT. NR.12 DT 04.07.2019
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 31,000 2019-07-24 2019-07-25 85921220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TRANSPORTI NE KUADER TE PROJEKTIT FESTA E VITHKUQIT, U.P NR.497 DT 20.06.2019, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 19.06.2019, P.V VLERES.DT 24.06.2019, FAT.NR.48 DT 28.06.2019, UB 36605 DT 24.07.2019
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 39,000 2019-07-23 2019-07-24 85221220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI PROJEKTI FESTA E VOSKOPOJES,U.P NR.483 DT 17.06.2019, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 14.06.19, P.V VLERES.DT 19.06.19, FAT.NR.46 DT 24.06.2019, UB 36594 DT 23.07.19
Bashkia Korce (1515) PIRRO OIL Korēe 86,000 2019-07-11 2019-07-12 81321220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI TE BAZES MATERIALE PER ZGJEDHJET VENDORE NGA KZAZ NR.71 NE KQZ, P.V DT 04.07.2019, P.V EMERGJENCE DT 05.07.2019, FAT.NR.70 DT 05.07.2019, URDHER NR.587 DT 10.07.2019, UB 36508 DT 11.07.2019
Bashkia Korce (1515) KORĒA TRANS (K.T) Korēe 220,000 2019-07-08 2019-07-09 80221220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TRANSP.TE BAZES MATER.PER ZGJ.VENDORE NGA KZAZ KQV KZAZ NR.71, NR.72,SHK.NR.12297 PROT DT 25.06.19,LISTA E QENDRAVE,P.V DT 29.06.2019,P.V EMERGJENCE DT 01.07.2019,FAT.NR.28,29 DT 01.07.2019,URDH.554 DT 04.07.19
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 30,493 2019-06-21 2019-06-24 72321220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TAKSE VJETORE MJETI, FAT.NR.1900244925, 1900244921, 1900245207 DT 19.06.2019, URDHER NR.506 DT 21.06.2019, UB 36368 DT 21.06.2019
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 30,000 2019-05-29 2019-05-30 64021220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZ.TRANSPORTI PER PROJEKTIN FESTA E KAMENICES, U.P NR.349 DT 26.04.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 25.04.2019, P.V VLERES.DT 02.05.2019, FAT.NR.40 DT 06.05.2019, UB 36111
Bashkia Korce (1515) METRO EURO Korēe 22,560 2019-04-25 2019-04-26 49221220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TRANSPORTI PER PROJEKTIN FESTA E TURANIT,U.P NR.193 DT 18.03.2019, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 15.03.2019,P.V DT 15.03.2019, FAT.NR.3 DT 25.03.2019 UB 35891 DT 25.04.2019
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 22,473 2019-04-11 2019-04-12 41121220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI, FAT.NR.1900134856 DT 05.04.2019, URDHER NR.281 DT 10.04.2019 UB 35758 DT 11.04.2019
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 14,862 2019-04-11 2019-04-12 41221220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI, FAT.NR.1900134846 DT 05.04.2019, URDHER NR.282 DT 10.04.2019 UB 35757 DT 11.04.2019
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 103,160 2019-03-28 2019-03-29 35821220012019 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TAKSA VJETORE MJETI FAT.NR.1900087512, 1900087530 DT 01.03.2019 URDHER NR.230 DT 27.03.2019 UB 35638 DT 28.03.2019
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 32,375 2019-03-28 2019-03-29 35921220012019 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TAKSA VJETORE MJETI FAT.NR.1900087504, 1900087522 DT 01.03.2019 URDHER NR.213 DT 27.03.2019 UB 35639 DT 28.03.2019
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 14,835 2019-03-19 2019-03-20 30621220012019 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TAKSE VJETORE MJETI FAT.NR.1900087516 DT 01.03.2019, URDHER NR.195 DT 18.03.2019 UB 35546 DT 19.03.2019
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 1,000 2018-12-26 2019-01-07 126021220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) DETYRIM PER CREGJISTRIM TE PERKOHSHEM MJETI, FAT.NR.277101886 DT 01.11.2018, URDHER NR.764 DT 21.11.2018, UB 35033 DT 26.12.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 40,105 2018-12-26 2019-01-07 125921220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI, FAT.NR.1800477439 DT 14.11.2018, URDHER NR.765 DT 21.11.2018, UB 35032 DT 26.12.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 12,593 2018-11-05 2018-11-06 111921220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHLYERJE DETYRIMESH,TAKSE VJETORE E MJETEVE PER AUTOMJETIN ME TARGE AA 730 SK, SIPAS URDHER NR.717 NR.7872 PROT. DT 02.11.2018, FAT. NR.1800414922 DT 09.10.2018, U.B 34518 DT 05.11.2018
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 33,333 2018-11-02 2018-11-05 111521220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI PROJEKTI: FESTA E MOLLES, URDHER PER ZHV.PROC.DT 04.10.2018, PROCES VERBAL, FAT.NR.29 DT 08.10.2018, UB 34500 DT 02.11.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 31,824 2018-10-15 2018-10-16 100421220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA VJETORE MJETI FAT.NR.1800406162 DT 04.10.2018, URDHER NR.629 DT 12.10.2018, UB 34328 DT 15.10.2018
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 8,850 2018-09-27 2018-09-28 94521220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.595 DT 19.09.2018, URDHER NR.593 DT 26.09.2018, UB 34221 DT 27.09.2018
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 33,333 2018-08-23 2018-08-24 81221220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI PER PROJEKTIN FESTA E LAKRORIT URDHER .PER ZHVILLIM PROCEDURASH DT 25.07.2018 PROCESVERBAL DT 26.07.2018 RELACION DT 30.07.2018 FAT.NR.24 DT 30.07.2018 ,U B NR 33973 DT 23.08.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 21,282 2018-08-13 2018-08-14 77821220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE PER AUTOMJETIN ME TARGE AA403UF FATURA.NR.180028449 DT 18.07.2018, URDHER NR.498 DT 13.08.2018, URDHER BLERJE NR 33909 DT 13.08.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 13,536 2018-07-18 2018-07-19 66321220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI TVMP, FAT.NR.1800254508 DT 03.07.2018, URDHER NR.434 DT 17.07.2018, UB 33758 DT 18.07.2018
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 21,710 2018-06-26 2018-06-27 56221220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.223 DT 20.04.2018, URDHER NR.383 DT 25.06.2018, UB 33575 DT 26.06.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 14,500 2018-06-26 2018-06-27 56121220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI, FAT.NR.1800231434, 1800229917 DT 18.06.2018, URDHER NR.382 DT 25.06.2018, UB 33576 DT 26.06.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 13,624 2018-04-27 2018-04-30 35721220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI FAT.NR.1800139480 DT 13.04.2018, URDHER NR.250 DT 26.04.2018 UB 33042 DT 27.04.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 21,849 2018-04-26 2018-04-27 34921220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI FAT.NR.1800142081 DT 16.04.2018, URDHER NR.245 DT 23.04.2018 UB 33033 DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 2,950 2017-12-05 2017-12-06 111521220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.755 DT 23.11.2017, URDHER NR.824 DT 05.12.2017 UB 31881 DT 05.12.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 12,233 2017-11-21 2017-11-22 107921220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA MJETI TVMP FAT.NR.1700463134 DT 16.11.2017, URDHER NR.799 DT 20.11.2017 UB 31786 DT 21.11.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave