Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 9,789,171.00 162 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 213,546 2016-05-24 2016-05-24 52121220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 3,344 2016-05-23 2016-05-23 51321220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE MUAJI MARS 2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 246,136 2016-05-19 2016-05-19 48321220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE PAGESE PER TRANSPORTIN E NXENESVE TE SHKOLLAVE MARS 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 33,712 2016-05-17 2016-05-18 47721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUES MARS 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 108,084 2016-05-17 2016-05-18 47821220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUES MARS 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 29,252 2016-05-17 2016-05-18 48121220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUES MARS 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 220,854 2016-05-17 2016-05-18 48021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUES MARS 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 1,936 2016-05-17 2016-05-18 47921220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUES MARS 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 70,240 2016-05-17 2016-05-18 48221220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUES MARS 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 3,000 2016-05-10 2016-05-12 43621220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE SHPENZIME PER NDRIM PRONESIE FAT.205991135 DT 29.04.16
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 8,830 2016-05-10 2016-05-11 43821220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.145 DT 14.04.16
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 13,819 2016-04-26 2016-04-27 41421220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TVMP + GJOBA AUTOMJETI FAT.1600147391, 1600147399 DT 14.04.16
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 45,448 2016-04-25 2016-04-26 40221220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TVMP + GJOBA FAT.1600076549, 1600076479, 1600076490 DT 22.02.16
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 18,712 2016-04-14 2016-04-18 34621220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TVMP + GJOBA PER AUTOMJET FAT.0133969, 205898665 DT 11.03.16
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 1,500 2016-04-14 2016-04-15 34521220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL FIZIK AUTOMJETI FAT.205951931 DT 08.04.16
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 12,213 2016-04-05 2016-04-06 29721220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE SHPENZIME POSTARE FAT.193 DT 29.02.16
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 259,264 2016-03-29 2016-03-30 27621220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE SHKURT 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 1,056 2016-03-29 2016-03-30 27721220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE SHKURT 2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 334,136 2016-03-29 2016-03-30 28021220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E NXENESVE SHKURT 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 29,304 2016-03-29 2016-03-30 28121220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE SHKURT 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 34,718 2016-03-29 2016-03-30 27821220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE SHKURT 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 87,756 2016-03-29 2016-03-30 27921220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE SHKURT 2016
Bashkia Korce (1515) REJ Korēe 168,000 2016-03-17 2016-03-17 24121220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TRANSPORT MATERIALE FAT.44 DT 22.12.14 DETYRIM K.LEKAS
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 1,672 2016-02-17 2016-02-18 14821220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPENZIME TRANSPORTI PER MESUESIT JANAR 2016
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 225,022 2016-02-17 2016-02-18 14721220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPENZIME TRANSPORTI PER MESUESIT JANAR 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 32,714 2016-02-17 2016-02-18 15021220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPENZIME TRANSPORTI PER MESUESIT JANAR 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 26,840 2016-02-17 2016-02-18 15121220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPENZIME TRANSPORTI PER MESUESIT JANAR 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 77,638 2016-02-17 2016-02-18 14921220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPENZIME TRANSPORTI PER MESUESIT JANAR 2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 203,544 2016-02-17 2016-02-18 14621220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE PAGESE PER TRANSPORTIN E NXENESVE TE SHKOLLAVE JANAR 2016
Bashkia Korce (1515) VALENTINA FEKA Korēe 41,100 2015-12-16 2015-12-17 105321220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE NJ.ADM.VITHKUQ SHPENZIME TRASNPORTI FAT.1 DT 18.11.15
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2015-11-18 2015-11-19 90821220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.367 DT 16.11.15
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 10,794 2015-11-18 2015-11-18 90721220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TVMP GJOBA AUTOMJETI FAT.166650055 DT 16.11.15
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2015-11-11 2015-11-12 87721220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.359 DT 10.11.15
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 11,873 2015-11-06 2015-11-06 85721220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TVMP & GJOBA AUTOMJETI FAT.166607916 DT 02.11.15
Bashkia Korce (1515) MAKSI BERBERI Korēe 242,000 2015-09-04 2015-09-04 61721220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE SHPENZIME TRANSPORTI KZAZ-KQZ, KZAZ-KQV-KZAZ FAT.82,83 DT 19.06.15, 26.06.15
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 16,800 2015-08-13 2015-08-14 53721220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TAKSE MJETI TVMP + GJOBE FAT.166397857 DT 12.08.15
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 10,680 2015-07-15 2015-07-16 46721220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TVMP DHE GJOBA AUTOMJETI FAT.163858712,163844663
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 2,730 2015-07-15 2015-07-16 46821220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE FAT.219 KO KONTROLL TEKNIK MJETI
Bashkia Korce (1515) VALTER LUMANI Korēe 10,000 2015-07-08 2015-07-09 43121220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE SHPENZ TRANSPORTI PER VENDOSJEN E LISTAVE NE QENDRAT E VOTIMIT FAT 7 DATE 16.05.2015
Bashkia Korce (1515) Artan Hasim Korēe 79,980 2015-07-07 2015-07-08 42821220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE SHPENZIME TRANSPORTI FATR 28 DATE 19.06.2015
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave