Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 8,677,708.00 135 All => =>

Transaksione
*Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 1,500 2016-12-20 2016-12-20 131221220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL FIZIK I MJETIT U.B.NR.29525 DT.20.12.2016 URDHER NR.680 DT.16.12.2016 FAT.215288596 DT 01.11.2016
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korçe 65,800 2016-12-15 2016-12-16 129621220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korçe 65,706 2016-12-15 2016-12-15 129421220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korçe 65,800 2016-12-15 2016-12-15 128921220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korçe 31,552 2016-12-15 2016-12-15 129321220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 21,920 2016-12-15 2016-12-15 129521220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 20,160 2016-12-15 2016-12-15 128621220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korçe 11,800 2016-12-15 2016-12-15 129221220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korçe 308,000 2016-12-15 2016-12-15 129721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I NXENESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korçe 315,040 2016-12-15 2016-12-15 129021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I NXENESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 213,706 2016-12-15 2016-12-15 129121220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korçe 65,318 2016-12-15 2016-12-15 128521220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korçe 32,536 2016-12-15 2016-12-15 128821220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korçe 12,600 2016-12-15 2016-12-15 128721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 220,218 2016-12-15 2016-12-15 128421220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 1,960 2016-12-06 2016-12-07 123521220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT 587 DATE 25.11.2016 URDHER NR.636 DATE 02.12.2016
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 11,514 2016-11-15 2016-11-16 116321220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TAKSA AUTOMJETI URDHER NR.595 DT.11.11.2016 LIK FAT NR.0524576 DT.09.11.2016 UB NR.29094 DT.15.11.2016
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 9,600 2016-11-10 2016-11-11 115021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE URDHER BLERJE NR.29054 DT.10.11.2016 KONTROLL TEKNIK PER AUTOMJETE URDHER NR.583 DT.09.11.2016 LIK.FAT NR.583 KO DATE 28.10.2016
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korçe 67,460 2016-10-27 2016-10-27 109121220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 21,168 2016-10-27 2016-10-27 109321220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korçe 32,144 2016-10-27 2016-10-27 108921220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korçe 8,806 2016-10-27 2016-10-27 108821220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 29,328 2016-10-26 2016-10-27 108421220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TVMP FAT 1600394962 DATE 07.10.2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korçe 218,064 2016-10-27 2016-10-27 109421220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I NXENESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korçe 67,296 2016-10-27 2016-10-27 109221220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 80,455 2016-10-26 2016-10-27 108321220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TVMP/TVML FAT 1600387414/1600387417 DT 03.10.2016 FAT 1600391636/1600391609 DT 05.10.2016
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 213,606 2016-10-27 2016-10-27 109021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 2,950 2016-10-26 2016-10-27 108521220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK PER AUTOMJETE FAT 500 DATE 17.10.2016
Bashkia Korce (1515) Artan Hasim Korçe 29,980 2016-09-07 2016-09-07 89221220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ TRANSPORTI PROJEKT FESTAE LAKRORIT FAT 11 DATE 25.07.2016
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 4,500 2016-08-04 2016-08-05 78321220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ NDRIM PRONESIE DHE PAJISJE ME CERTIFIKATE PRONESIE FAT 206003310/206003556 DATE 06.05.2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korçe 140,448 2016-08-03 2016-08-03 76221220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGES TRANSPORTI I NXENESVE QERSHOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korçe 34,428 2016-08-02 2016-08-02 75621220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUESISH QERSHOR 2016 SIPAS LIATE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 26,246 2016-08-02 2016-08-02 76021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUESISH QERSHOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korçe 70,660 2016-08-02 2016-08-02 76121220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUESISH QERSHOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korçe 56,700 2016-08-02 2016-08-02 75921220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUESISH QERSHOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korçe 7,744 2016-08-02 2016-08-02 75821220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUESISH QERSHOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 212,538 2016-08-02 2016-08-02 75721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUESISH QERSHOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korçe 32,656 2016-06-24 2016-06-24 66121220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E MESUESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 223,706 2016-06-24 2016-06-24 66721220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E MESUESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korçe 68,322 2016-06-24 2016-06-24 66521220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E MESUESVE MAJ 2016
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave