Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 9,789,171.00 162 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 6,427 2017-11-20 2017-11-21 107121220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA MJETI FAT.NR.1700458225 DT 14.11.2017 URDHER NR.785 DT 15.11.2017 UB 31770 DT 20.11.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 7,500 2017-11-20 2017-11-21 107021220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA MJETI FAT.NR.228406813, 228407033 DT 10.11.2017 URDHER NR.786 DT 15.11.2017
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 2,950 2017-11-13 2017-11-14 104321220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.710 DT 07.11.2017, URDHER NR.764 DT 10.11.2017 UB 31699 13.11.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 7,500 2017-11-13 2017-11-14 104221220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER PAJISJE ME CERTIF.PRONESIE MJETI,REGJISTRIM MJETI DHE KONTROLL FIZIK FAT.NR.228383178 DT 01.11.2017, NR.228365118 DT 24.10.2017 URDHER NR.767 DT 10.11.2017 UB 31701 13.11.2017
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 19,200 2017-11-02 2017-11-03 99921220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001)SHPENZIME TRANSPORTI PER PROJEKTIN FESTA E MOLLES 2017 URDHER PROKURIMI NR.78 E FTESA PER OFERTE DT 25.09.2017 PROCESVERBALI DT 09.10.2017 FATURA NR 91 DT 09.10.2017 URDHER BLERJE NR 31610 DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 35,076 2017-11-02 2017-11-03 99721220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHLYERJE DETYRIMI NDAJ DRSHTRR MJETI ME TARGE AA5361N FAT.NR.1700419808 NR 228357828 NR 228357610 DT 20.10.2017 URDHER NR.728 DT 31.10.2017 URDHER BLERJE NR 31608 DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 11,560 2017-10-06 2017-10-09 91421220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.607 DT 02.10.2017, URDHER NR.653 DT 05.10.2017 UB 31445 DT 06.10.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 16,733 2017-10-06 2017-10-09 91221220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHLYERJE DETYRIMESH PER AUTOMJETET FAT.NR.228312501, 228312733, 1700390552 DT 02.10.2017, URDHER NR.654 DT 05.10.2017 UB 31444 DT 06.10.2017
Bashkia Korce (1515) Donika Ibraimi Korēe 157,500 2017-09-19 2017-09-20 84321220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI TE BAZES MATERIALE TE KZAZ 71: KZAZ-KQZ, KZAZ-KQV-KZAZ, SHP.PER VENDOSJE LISTASH NE QV P.V EMERGJENCE DT 22/23/28.06.2017, FAT.NR.17,15,28 DT 22/23/28.06.2017 URDHER NR.595 DT 18.09.2017 UB 31327
Bashkia Korce (1515) Erlind Asllani Korēe 39,600 2017-08-10 2017-08-11 73421220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI PER PROJEKTIN " FESTA E LAKRORIT " URDHER PROKURIMI NR 57 DT 19.07.2017 PROCESVERBAL NJ FIT DT 24.07.2017 URDHER NR 474 DT 31.07.2017 FAT.NR.32 DT 31.07.2017 UB 31172 DT 10.08.2017
Bashkia Korce (1515) Donika Ibraimi Korēe 176,666 2017-07-14 2017-07-17 62421220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI TE BAZES MATERIALE KZAZ-KQZ, KZAZ-KQV-KZAZ, SHPENZIME TRASNPORTI PER VENDOSJEN E LISTAVE NE QV P.V EMERGJENCE DT 22.06.2017, 23.06.2017, 28.06.2017 FAT.NR.16,18,29 DT 22.06.2017,23.06.17,28.06.17
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 4,690 2017-06-19 2017-06-20 52521220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.348 DT 12.06.2017 URDHER NR.362 DT 14.06.2017 UB 30838 19.06.2017
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2017-04-05 2017-04-07 27821220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.178 DT 31.03.2017 URDHER NR.165 DT 05.04.2017 UB 30273
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2017-02-08 2017-02-14 9721220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.02.02.2017 U.B 29952
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 13,385 2017-02-09 2017-02-13 10721220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TVMP MJETI FAT.0746082 & 0746081 DT 02.02.2017 U.B 29956
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 26,400 2016-12-29 2016-12-30 139721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 9,440 2016-12-29 2016-12-30 139321220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 22,000 2016-12-29 2016-12-30 139521220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 56,008 2016-12-29 2016-12-30 139821220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 242,352 2016-12-29 2016-12-30 139921220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI E NXENESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 56,462 2016-12-29 2016-12-30 139621220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 169,868 2016-12-29 2016-12-30 139421220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 45,250 2016-12-23 2016-12-27 133721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORTI I MESUESVE KORRIK GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 1,408 2016-12-23 2016-12-27 133921220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORTI I MESUESVE KORRIK GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 29,774 2016-12-23 2016-12-27 134121220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORTI I MESUESVE KORRIK GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 16,368 2016-12-23 2016-12-27 133821220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORTI I MESUESVE KORRIK GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 51,342 2016-12-23 2016-12-27 134021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORTI I MESUESVE KORRIK GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 1,500 2016-12-20 2016-12-20 131221220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL FIZIK I MJETIT U.B.NR.29525 DT.20.12.2016 URDHER NR.680 DT.16.12.2016 FAT.215288596 DT 01.11.2016
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 65,800 2016-12-15 2016-12-16 129621220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 65,706 2016-12-15 2016-12-15 129421220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 65,800 2016-12-15 2016-12-15 128921220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 31,552 2016-12-15 2016-12-15 129321220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 21,920 2016-12-15 2016-12-15 129521220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 20,160 2016-12-15 2016-12-15 128621220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 11,800 2016-12-15 2016-12-15 129221220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 308,000 2016-12-15 2016-12-15 129721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I NXENESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 315,040 2016-12-15 2016-12-15 129021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I NXENESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 213,706 2016-12-15 2016-12-15 129121220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 65,318 2016-12-15 2016-12-15 128521220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 32,536 2016-12-15 2016-12-15 128821220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave