Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 8,677,708.00 135 All => =>

Transaksione
*Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korçe 281,952 2016-06-24 2016-06-24 66221220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E NXENESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korçe 66,672 2016-06-24 2016-06-24 66421220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E MESUESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korçe 7,392 2016-06-24 2016-06-24 66321220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E MESUESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 31,114 2016-06-24 2016-06-24 66621220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E MESUESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korçe 1,179 2016-06-21 2016-06-21 63421220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE POSTARE FAT.541,540,489 DT 31.05.16
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 200 2016-06-16 2016-06-17 62921220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE PAGESE TVMP MJETI FAT.206068148 DT 13.06.16
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 1,960 2016-06-16 2016-06-17 62821220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.267 DT 13.06.16
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 29,368 2016-05-24 2016-05-24 52521220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korçe 76,402 2016-05-24 2016-05-24 52421220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korçe 33,624 2016-05-24 2016-05-24 52021220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korçe 5,544 2016-05-24 2016-05-24 52221220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korçe 60,998 2016-05-24 2016-05-24 52321220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korçe 273,680 2016-05-24 2016-05-24 52621220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E NXENESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 213,546 2016-05-24 2016-05-24 52121220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korçe 3,344 2016-05-23 2016-05-23 51321220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE MUAJI MARS 2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korçe 246,136 2016-05-19 2016-05-19 48321220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE PAGESE PER TRANSPORTIN E NXENESVE TE SHKOLLAVE MARS 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korçe 33,712 2016-05-17 2016-05-18 47721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUES MARS 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korçe 108,084 2016-05-17 2016-05-18 47821220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUES MARS 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 29,252 2016-05-17 2016-05-18 48121220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUES MARS 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 220,854 2016-05-17 2016-05-18 48021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUES MARS 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korçe 1,936 2016-05-17 2016-05-18 47921220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUES MARS 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korçe 70,240 2016-05-17 2016-05-18 48221220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUES MARS 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 3,000 2016-05-10 2016-05-12 43621220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE SHPENZIME PER NDRIM PRONESIE FAT.205991135 DT 29.04.16
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korçe 8,830 2016-05-10 2016-05-11 43821220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.145 DT 14.04.16
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 13,819 2016-04-26 2016-04-27 41421220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TVMP + GJOBA AUTOMJETI FAT.1600147391, 1600147399 DT 14.04.16
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 45,448 2016-04-25 2016-04-26 40221220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TVMP + GJOBA FAT.1600076549, 1600076479, 1600076490 DT 22.02.16
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 18,712 2016-04-14 2016-04-18 34621220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TVMP + GJOBA PER AUTOMJET FAT.0133969, 205898665 DT 11.03.16
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 1,500 2016-04-14 2016-04-15 34521220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL FIZIK AUTOMJETI FAT.205951931 DT 08.04.16
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korçe 12,213 2016-04-05 2016-04-06 29721220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE SHPENZIME POSTARE FAT.193 DT 29.02.16
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 259,264 2016-03-29 2016-03-30 27621220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE SHKURT 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korçe 1,056 2016-03-29 2016-03-30 27721220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE SHKURT 2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korçe 334,136 2016-03-29 2016-03-30 28021220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E NXENESVE SHKURT 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korçe 29,304 2016-03-29 2016-03-30 28121220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE SHKURT 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 34,718 2016-03-29 2016-03-30 27821220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE SHKURT 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korçe 87,756 2016-03-29 2016-03-30 27921220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE SHKURT 2016
Bashkia Korce (1515) REJ Korçe 168,000 2016-03-17 2016-03-17 24121220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TRANSPORT MATERIALE FAT.44 DT 22.12.14 DETYRIM K.LEKAS
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korçe 1,672 2016-02-17 2016-02-18 14821220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPENZIME TRANSPORTI PER MESUESIT JANAR 2016
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 225,022 2016-02-17 2016-02-18 14721220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPENZIME TRANSPORTI PER MESUESIT JANAR 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 32,714 2016-02-17 2016-02-18 15021220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPENZIME TRANSPORTI PER MESUESIT JANAR 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korçe 26,840 2016-02-17 2016-02-18 15121220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPENZIME TRANSPORTI PER MESUESIT JANAR 2016
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave