Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 9,789,171.00 162 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 12,600 2016-12-15 2016-12-15 128721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 220,218 2016-12-15 2016-12-15 128421220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2016-12-06 2016-12-07 123521220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT 587 DATE 25.11.2016 URDHER NR.636 DATE 02.12.2016
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 11,514 2016-11-15 2016-11-16 116321220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TAKSA AUTOMJETI URDHER NR.595 DT.11.11.2016 LIK FAT NR.0524576 DT.09.11.2016 UB NR.29094 DT.15.11.2016
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 9,600 2016-11-10 2016-11-11 115021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE URDHER BLERJE NR.29054 DT.10.11.2016 KONTROLL TEKNIK PER AUTOMJETE URDHER NR.583 DT.09.11.2016 LIK.FAT NR.583 KO DATE 28.10.2016
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 67,460 2016-10-27 2016-10-27 109121220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 21,168 2016-10-27 2016-10-27 109321220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 32,144 2016-10-27 2016-10-27 108921220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 8,806 2016-10-27 2016-10-27 108821220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 29,328 2016-10-26 2016-10-27 108421220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TVMP FAT 1600394962 DATE 07.10.2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 218,064 2016-10-27 2016-10-27 109421220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I NXENESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 67,296 2016-10-27 2016-10-27 109221220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 80,455 2016-10-26 2016-10-27 108321220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TVMP/TVML FAT 1600387414/1600387417 DT 03.10.2016 FAT 1600391636/1600391609 DT 05.10.2016
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 213,606 2016-10-27 2016-10-27 109021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 2,950 2016-10-26 2016-10-27 108521220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK PER AUTOMJETE FAT 500 DATE 17.10.2016
Bashkia Korce (1515) Artan Hasim Korēe 29,980 2016-09-07 2016-09-07 89221220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ TRANSPORTI PROJEKT FESTAE LAKRORIT FAT 11 DATE 25.07.2016
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 4,500 2016-08-04 2016-08-05 78321220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ NDRIM PRONESIE DHE PAJISJE ME CERTIFIKATE PRONESIE FAT 206003310/206003556 DATE 06.05.2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 140,448 2016-08-03 2016-08-03 76221220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGES TRANSPORTI I NXENESVE QERSHOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 34,428 2016-08-02 2016-08-02 75621220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUESISH QERSHOR 2016 SIPAS LIATE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 26,246 2016-08-02 2016-08-02 76021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUESISH QERSHOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 70,660 2016-08-02 2016-08-02 76121220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUESISH QERSHOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 56,700 2016-08-02 2016-08-02 75921220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUESISH QERSHOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 7,744 2016-08-02 2016-08-02 75821220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUESISH QERSHOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 212,538 2016-08-02 2016-08-02 75721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORT MESUESISH QERSHOR 2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 32,656 2016-06-24 2016-06-24 66121220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E MESUESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 223,706 2016-06-24 2016-06-24 66721220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E MESUESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 68,322 2016-06-24 2016-06-24 66521220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E MESUESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 281,952 2016-06-24 2016-06-24 66221220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E NXENESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 66,672 2016-06-24 2016-06-24 66421220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E MESUESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 7,392 2016-06-24 2016-06-24 66321220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E MESUESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 31,114 2016-06-24 2016-06-24 66621220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRASNPORTIN E MESUESVE MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,179 2016-06-21 2016-06-21 63421220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE POSTARE FAT.541,540,489 DT 31.05.16
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 200 2016-06-16 2016-06-17 62921220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE PAGESE TVMP MJETI FAT.206068148 DT 13.06.16
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2016-06-16 2016-06-17 62821220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.267 DT 13.06.16
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 29,368 2016-05-24 2016-05-24 52521220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 76,402 2016-05-24 2016-05-24 52421220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 33,624 2016-05-24 2016-05-24 52021220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 5,544 2016-05-24 2016-05-24 52221220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 60,998 2016-05-24 2016-05-24 52321220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E MESUESVE PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 273,680 2016-05-24 2016-05-24 52621220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRANSPORTIN E NXENESVE PRILL 2016
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave