Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,410 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKAETIRANES 11,858,849.00 87 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 204,019 2024-04-02 2024-04-03 10810160012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga mars 2024, nr i punonjesve plan 188, fakt 159, nr punonjesve me kontrate 9 shkrese MF nr 20012/106 dt 09.02.2024, nr 512/1 dt 24.01.2024
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 202,391 2024-03-01 2024-03-04 5210160012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga shkurt 2024, nr i punonjesve plan 188, fakt 159, nr punonjesve me kontrate 9 shkrese MF nr 20012/106 dt 09.02.2024, nr 512/1 dt 24.01.2024
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 188,328 2024-02-01 2024-02-02 1910160012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga janar 2024, nr i punonjesve plan 188, fakt 160
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 11,000 2024-01-11 2024-01-17 46510160012023 Udhetim i brendshem 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese dieta dt 29.12.2023, plan pune nr 17818 dt 04.12.2023
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 8,700 2024-01-12 2024-01-17 46910160012023 Shperblime per rezultate ne pune 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese shperblime dt 29.12.2023, VKM nr 795 dt 28.12.2023, VKM nr 834 dt 28.12.2023, shkrese nr 332 dt 10.01.2024, nr 237 dt 09.01.2024
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 188,328 2024-01-03 2024-01-05 0410160012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga dhjetor 2023, nr i punonjesve plan 188, fakt 160
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 5,500 2023-12-18 2023-12-22 41110160012023 Udhetim i brendshem 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese dieta dt 13.12.2023, plan pune nr 11613 dt 31.10.2023
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 188,328 2023-12-01 2023-12-05 38210160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga nentor 2023, nr i punonjesve plan 188, fakt 162
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 188,328 2023-11-01 2023-11-02 35210160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga tetor 2023, nr i punonjesve plan 188, fakt 158
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 11,000 2023-10-06 2023-10-13 31010160012023 Udhetim i brendshem 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese dieta dt 06.10.2023, plan pune nr 9546 dt 13.09.2023
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 188,296 2023-10-02 2023-10-03 29710160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga shtator 2023, nr i punonjesve plan 188, fakt 162
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 5,500 2023-08-31 2023-09-06 26410160012023 Udhetim i brendshem 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese dieta dt 29.08.2023, plan pune nr 6649 dt 22.06.2023
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 30,000 2023-08-30 2023-09-06 25610160012023 Ndihme ekonomike 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese ndihme financiare dt 30.08.2023, urdher nr 120 dt 11.08.2023
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 188,296 2023-09-01 2023-09-04 26810160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga gusht 2023, nr i punonjesve plan 188, fakt 160
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 188,296 2023-08-01 2023-08-02 23710160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga korrik 2023, nr i punonjesve plan 188, fakt 163
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 22,000 2023-07-13 2023-07-18 21410160012023 Udhetim i brendshem 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese dieta dt 12.07.2023, plan pune nr 5971/1 dt 02.06.2023
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 187,172 2023-07-03 2023-07-05 19810160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga qershor 2023, nr i punonjesve plan 188, fakt 163
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 6,105 2023-06-22 2023-06-23 18310160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese shtesat e pagave maj 2023, VKM nr 325 dt 31.05.2023
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 9,174 2023-06-22 2023-06-23 17810160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese shtesat e pagave prill 2023, VKM nr 325 dt 31.05.2023
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 33,000 2023-06-09 2023-06-15 16410160012023 Udhetim i brendshem 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese dieta dt 09.06.2023, plan pune nr 3772 dt 04.04.2023
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 147,451 2023-06-01 2023-06-05 14710160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga maj 2023, nr i punonjesve plan 188, fakt 165, nr punonjesve me kontrate 5
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 163,795 2023-05-02 2023-05-03 11910160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga prill 2023, nr i punonjesve plan 188, fakt 162
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 167,005 2023-04-03 2023-04-04 8710160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga mars 2023, nr i punonjesve plan 188, fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 5,500 2023-03-27 2023-04-03 7910160012023 Udhetim i brendshem 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese dieta dt 23.03.2023, plan pune nr 20 dt 26.01.2023
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 167,005 2023-03-01 2023-03-02 5910160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga shkurt 2023, nr i punonjesve plan 188, fakt 159
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 165,163 2023-02-01 2023-02-02 2110160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga janar 2023, nr i punonjesve plan 188, fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 50,000 2023-01-09 2023-01-11 44410160012022 Shpenzime për mbështetje financiare të menjëhershme të punonjësve për zbutjen e impaktit të krizës. 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese mbeshtetje financiare per zbutjen e impaktit te krizes, VKM nr 898 dt 29.12.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 163,764 2023-01-05 2023-01-06 0410160012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga dhjetor 2022, nr i punonjesve plan 188, fakt 160
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 30,000 2022-12-29 2023-01-05 43810160012022 Ndihme ekonomike 1016001,Ap Min Brendshme, listepagese ndihme financiare, shkrese nr 11785 dt 14.11.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 22,000 2022-12-21 2022-12-29 42910160012022 Udhetim i brendshem 1016001, Ap Min Brendshme, lpag sherbim brenda vendit, plan pune nr 10304/1 dt 10.10.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 160,057 2022-12-01 2022-12-05 40310160012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga nentor 2022, nr i punonjesve plan 188, fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 170,152 2022-11-01 2022-11-03 35310160012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga tetor 2022, nr i punonjesve plan 188, fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 16,500 2022-10-21 2022-10-25 34510160012022 Udhetim i brendshem 1016001, Ap Min Brendshme, lpag sherbim brenda vendit, plan pune nr 7269 dt 08.07.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 162,168 2022-10-03 2022-10-05 29610160012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga shtator 2022, nr i punonjesve plan 188, fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 156,017 2022-09-01 2022-09-06 26410160012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, Ap Min Brendshme, listepagese paga gusht 2022, nr i punonjesve plan 188, fakt 159
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 158,967 2022-08-01 2022-08-02 21510160012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, listepagese paga korrik 2022, nr i punonjesve plan 195, fakt 171
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 157,861 2022-07-01 2022-07-05 18910160012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, listepagese paga qershor 2022, nr i punonjesve plan 187, fakt 164
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 158,967 2022-06-01 2022-06-06 15510160012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, listepagese paga maj 2022, nr i punonjesve plan 187, fakt 163
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 157,578 2022-05-04 2022-05-06 12110160012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 1016001, listepagese paga prill 2022, nr i punonjesve plan 187, fakt 164
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 11,000 2022-04-05 2022-04-11 9310160012022 Udhetim i brendshem 1016001, listepagese sherbim brenda vendit, plan pune nr 658/1 dt 28.01.2022
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave