Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 1,923 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBTELEKOMSH.A. 701,874.00 48 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,345 2023-01-23 2023-01-26 1510160012023 Sherbime telefonike 1016001, Ap Min Brendshme, shpenzime telefoni, dhjetor 2022, nr klienti 3100001692441, fature nr 156185 dt 07.01.2023 shkrese nr 262 dt 11.01.2023
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,123 2022-12-14 2022-12-21 41410160012022 Sherbime telefonike 1016001, Ap Min Brendshme, shpenzime telefoni, nentor 2022, nr klienti 3100001692441, fature nr 1850328 dt 05.12.2022 shkrese nr 12589 dt 07.12.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,752 2022-11-22 2022-11-25 38210160012022 Sherbime telefonike 1016001, Ap Min Brendshme, shpenzime telefoni, tetor 2022, nr klienti 3100001692441, fature nr 1714199 dt 05.11.2022 shkrese nr 11755 dt 11.11.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,377 2022-10-20 2022-10-25 32710160012022 Sherbime telefonike 1016001, Ap Min Brendshme, shpenzime telefoni, shtator 2022, nr klienti 3100001692441, fature nr 1565601 dt 05.10.2022 shkrese nr 10708 dt 17.10.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,956 2022-09-21 2022-09-30 28610160012022 Sherbime telefonike 1016001, Ap Min Brendshme, shpenzime telefoni, gusht 2022, nr klienti 3100001692441, fature nr 1373465 dt 05.09.2022 shkrese nr 9103 dt 08.09.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,428 2022-08-29 2022-09-07 24510160012022 Sherbime telefonike 1016001, Ap Min Brendshme, shpenzime telefoni, korrik 2022, nr klienti 3100001692441, fature nr 1257526 dt 04.08.2022 shkrese nr 8371 dt 10.08.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,757 2022-08-29 2022-09-06 24410160012022 Sherbime telefonike 1016001, Ap Min Brendshme, shpenzime telefoni, qershor 2022, nr klienti 3100001692441, fature nr 1090464 dt 05.07.2022 shkrese nr 7229 dt 17.07.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,278 2022-06-15 2022-06-21 17910160012022 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, maj 2022, nr klienti 3100001692441, fature nr 922818 dt 04.06.2022 shkrese nr 6305 dt 14.06.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,321 2022-05-17 2022-05-27 14510160012022 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, prill 2022, nr klienti 3100001692441, fature nr 781720 dt 04.05.2022 shkrese nr 4731 dt 10.05.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,408 2022-04-28 2022-05-06 11310160012022 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, mars 2022, nr klienti 3100001692441, fature nr 613647 dt 04.04.2022 shkrese nr 3893 dt 15.04.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,350 2022-03-24 2022-03-31 7010160012022 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, shkurt 2022, nr klienti 3100001692441, fature nr 457160 dt 04.03.2022 shkrese nr 2794 dt 17.03.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,968 2022-03-24 2022-03-31 6910160012022 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, janar 2022, nr klienti 3100001692441, fature nr 248020 dt 06.02.2022 shkrese nr 2791 dt 17.03.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,791 2022-02-09 2022-02-15 3010160012022 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, dhjetor 2021, nr klienti 3100001692441, fature nr 5444 dt 05.01.2022 shkrese nr 227 dt 11.01.2022
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 14,292 2021-12-22 2021-12-31 44610160012021 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, nentor 2021, nr klienti 3100001692441, fature nr 424122 dt 05.12.2021 shkrese nr 9464 dt 14.12.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,856 2021-12-06 2021-12-14 42410160012021 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, tetor 2021, nr klienti 3100001692441, fature nr 224653 dt 04.11.2021 shkrese nr 8274 dt 15.11.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 13,395 2021-10-15 2021-10-19 31610160012021 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, shtator 2021, nr klienti 3100001692441, fature nr 38273 dt 04.10.2021 shkrese nr 6930 dt 13.10.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,551 2021-09-27 2021-10-05 28910160012021 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, gusht 2021, nr klienti 3100001692441, fature nr 22270 dt 09.09.2021 shkrese nr 6013 dt 21.09.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,275 2021-08-27 2021-09-02 25710160012021 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, korrik 2021, nr klienti 3100001692441, fature nr 6797 dt 09.08.2021 shkrese nr 4840 dt 13.08.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 14,589 2021-08-05 2021-08-16 22510160012021 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, qershor 2021, nr klienti 3100001692441, fature nr 4756 dt 08.07.2021 shkrese nr 3374 dt 12.07.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,521 2021-06-17 2021-06-23 18310160012021 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, maj 2021, nr klienti 3100001692441, fature nr 3156 dt 09.06.2021 shkrese nr 3027 dt 15.06.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,676 2021-05-27 2021-06-04 14910160012021 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, prill 2021, nr klienti 3100001692441, fature nr 4842 dt 08.05.2021 shkrese nr 2513 dt 20.05.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 13,357 2021-05-27 2021-06-04 14810160012021 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, mars 2021, nr klienti 3100001692441, fature nr 400885162 dt 31.03.2021 shkrese nr 2032 dt 20.04.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 13,255 2021-03-30 2021-04-02 7710160012021 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, shkurt 2021, nr klienti 3100001692441, fature 2094/2021 dt 10.03.2021 shkrese nr 1465 dt 18.03.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 13,568 2021-03-05 2021-03-16 5710160012021 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, janar 2021, nr klienti 3100001692441, fature 388901547 dt 31.01.2021 shkrese nr 960 dt 23.02.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 14,760 2021-01-26 2021-02-03 1210160012021 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, dhjetor 2020, nr klienti 3100001692441, fature 388697512 dt 31.12.2020 shkrese nr 289 dt 18.01.2021
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 13,769 2020-12-21 2020-12-29 44410160012020 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, shtator 2020, nr klienti 3100001692441, fature 388263216 dt 30.09.2020 shkrese nr 8999 dt 17.12.2020
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 15,002 2020-12-21 2020-12-29 44510160012020 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, nentor 2020, nr klienti 3100001692441, fature 388545093 dt 30.11.2020 shkrese nr 9000 dt 17.12.2020
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 14,489 2020-12-16 2020-12-22 43410160012020 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, tetor 2020, nr klienti 3100001692441, fature 388405976 dt 31.10.2020 shkrese nr 8812 dt 10.12.2020
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 14,430 2020-10-09 2020-10-15 34810160012020 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, gusht 2020, nr klienti 3100001692441, fature 354398935 dt 31.08.2020 shkrese nr 6882 dt 25.09.2020
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 16,792 2020-08-28 2020-09-03 29310160012020 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, korrik 2020, nr klienti 3100001692441, fature 729775787 dt 31.07.2020 shkrese nr 6111 dt 28.08.2020
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 17,782 2020-06-17 2020-06-23 19610160012020 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, maj 2020, fature 729470829 dt 31.05.2020 nr klienti 3100001692441
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 17,295 2020-06-17 2020-06-23 18910160012020 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, prill 2020, fature 729326419 dt 30.04.2020 nr klienti 3100001692441
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 17,797 2020-05-13 2020-05-22 12810160012020 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, mars 2020, fature 729167029 dt 31.03.2020 nr klienti 3100001692441
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 14,851 2020-03-30 2020-04-09 8110160012020 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, shkurt 2020, fature 729005200 dt 29.02.2020 nr klienti 3100001692441
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 13,958 2020-02-26 2020-03-09 4410160012020 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, janar 2020, fature 728856055 dt 31.01.2020 nr klienti 3100001692441 shkrese 1261 dt 24.02.2020
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 13,028 2020-01-30 2020-02-05 1910160012020 Sherbime telefonike 1016001, shpenzime telefoni, dhjetor 2019, fature 728681031 dt 31.12.2019 nr klienti 3100001692441 shkrese 408 dt 17.01.2020
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 15,288 2020-01-16 2020-01-27 63210160012019 Sherbime telefonike 1016001, shpenzim telefoni m/gusht 2019, klienti 310001692441, fat 728012807 dt 31.08.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 18,322 2019-12-17 2019-12-23 59310160012019 Sherbime telefonike 1016001, shpenzim telefoni m/tetor 2019, klienti 310001692441, fat 728376904 dt 31.10.2019 shkrese 9853 dt 10.12.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 14,482 2019-12-17 2019-12-23 59610160012019 Sherbime telefonike 1016001, shpenzim telefoni m/nentor 2019, klienti 310001692441, fat 728529702 dt 30.11.2019 shkrese 9955 dt 12.12.2019
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 15,730 2019-11-05 2019-11-08 46710160012019 Sherbime telefonike 1016001, shpenzim telefoni m/shtator 2019, klienti 310001692441, fat 728169464 dt 30.09.2019 shkrese 8000 dt 08.10.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave