Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 7,623,519.00 43 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 3,000 2018-12-06 2018-12-07 66510140012018 Kancelari Min.Drejtesise kartevizita, UP nr 11132/1 dt 5.11.18, PV dt 7.11.18, KPVV, PV.Marrjes dorez. dt 7.11.18, ft nr 232 serial 69334706, fh nr 87 dt 7.11.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 3,000 2018-11-15 2018-11-20 63610140012018 Kancelari Min Drejtesise Kartevizita, up nr 10634/5 dt 23.10.18, pv dt 26.10.18 kpvv, pv m.dorezim dt 26.10.18, ft 219 seri 63068493, fh nr 78 dt 26.10.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Eurasia Tirane 17,700 2018-11-15 2018-11-20 63510140012018 Kancelari Min Drejtesise blerje tonera, up nr 10634/3 dt 23.10.18, ft ofert 10634/6 dt 24.10.18, shpallja fit app 25.10.18, pv m.dorezim dt 25.10.18, ft nr 6709 seri 66696709, fh nr 77 dt 25.10.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) InfoSoft Office Tirane 78,720 2018-10-08 2018-10-10 57210140012018 Kancelari Min Drejtesise Blerje Tonera, UP 9582/1 dt 20.9.18, ft oferte 9582/2 dt 20.9.18, njfituesi 21.9.18, pv m.dorezim 26.9.18, ft 228955184 dt 26.9.18, fh nr 68 dt 26.9.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BT SOLUTIONS Tirane 102,830 2018-08-27 2018-08-29 51010140012018 Kancelari Min. Drejtesise, blerje tonera, up 7911/1 prot dt 12.07.2018, ftes of 7911/2 dt 12.7.2018, klas app. 13.7.18, ft nr 25 seri 62275159, pv m.dorezim dt 18.7.18, fh nr 54 dt 18.7.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) InfoSoft Office Tirane 596,457 2018-07-30 2018-08-01 46410140012018 Kancelari Min Drejtesise materiale kancelarie. Marrveshje kuader M.B. nr.2/20, 2/21 27.04.18, autorizim MB nr. 2/27,2/29 dt.03.05.18, kontrate nr.6326/8 dt.28.06.18, Pv marrje dorezim 06.07.18, fat.228949526,22894953 dt.05.07.18, FH 51,52 dt.06.07.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTERLOGISTIC Tirane 705,594 2018-07-27 2018-07-30 46110140012018 Kancelari Min Drejtesise Blerje leter A 3 , A4, Autoriz 2/31 dt 03.05.2018, kontrat nr 6326/7 dt 28.6.18 , pv.marrjes dorezim 4.7.18, ft nr 6951560742, fh nr 50 dt 4.7.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 9,000 2018-06-20 2018-06-25 36710140012018 Kancelari Min. Drejtesise , kartevizita, up nr 6286/1 dt 1.6.18, pv.m dorezim dt 1.6.18, fh nr 48 dt 1.6.18, ft nr 106 ser 58781476
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 25,000 2018-05-17 2018-05-21 27510140012018 Kancelari Min. Drejtesise Blerje Kartevizita, UP nr.4853/1 dt 30.4.18, PV m.dorezim dt 3.5.18, fh nr 36 dt 3.5.18, ft seri 58781453
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) NIKOLLA ELEKTRONIC SH P K Tirane 526,137 2018-04-05 2018-04-10 15210140012018 Kancelari Min Drejtesise, Blerje Tonera, UP nr.2739/1 dt 7.3.18, njf dt 8.3.18, pv mdorezim dt 16.3.18, fh 25 dt 16.3.18, ft seri 57120233
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 230,011 2018-04-05 2018-04-10 15110140012018 Kancelari Min Drejtesise, Blerje Tonera, UP nr.2422/1 dt 26.2.18, njf dt 28.2.18, pv mdorezim dt 1.3.18, fh 24 dt 1.3.18, ft seri 58927544
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 84,000 2018-03-20 2018-03-27 11610140012018 Kancelari Min Drejtesise blerje kuti arkivi, UP 2284/1 dt.20.02.2018, PV marrjes ne dorezim dt 20.02.2018, fh nr 18 dt 20.02.2018, ft seri 58790824
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI Tirane 19,500 2018-02-13 2018-02-16 4310140012018 Kancelari Min.Drejtesise kartevizita, UP 6400/1 dt 13.12.17, pv form 5 kbv dt 13.12.17, Ft serial 55280260, fh nr 98 dt 13.12.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 28,000 2018-02-13 2018-02-16 4810140012018 Kancelari Min.Drejtesise blerje kuti arkivi kartoni, UP 7902/1 dt 23.12.17, PV 23.12.17, Ft serial 57000715, fh nr.105 dt 23.12.17, pv m dorezim dt 23.12.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI Tirane 19,500 2018-01-30 2018-01-31 584110140012017 Kancelari Min. Drejtesise kartevizita, up 6400/1 dt 13.12.17, pv 13.12.17, ft serial 55280260, fh 98 dt 13.12.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ISMAIL ALUSHANI Tirane 55,000 2018-01-30 2018-01-31 569110140012017 Kancelari Min. Drejtesise kancelari, up 6682/1 dt 22.12.17, pv 5 dt 22.12.17, fh dt 22.12.17, serial 1146242
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 360,000 2018-01-30 2018-01-31 578110140012017 Kancelari Min. Drejtesise blerje tonerash, up 5691/1 dt 25.9.17, njf 4.10.17, pv dor 9.10.17, fh 9.10.17, serial ft 49782843
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 603,520 2018-01-30 2018-01-31 568110140012017 Kancelari Min. Drejtesise UP 7692/1 dt 15.12.2017 ,pv 1,,2 dt 19.12.17, pv dorz dt 20.12.17 fh dt 20.12.17, serial 57000794
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 400,000 2018-01-30 2018-01-31 565110140012017 Kancelari Min. Drejtesise kancelari, up 5818 15.12.17 pv 1 dt 19.12.17, fh nr.100 dt 20.12.17, serial 57000795, 57000796
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOS FSHATI FEMIJEVE SHQIPERI Tirane 144,000 2018-01-30 2018-01-31 593110140012017 Kancelari Min. Drejtesise kartolina, pv 20.12.2017, fh 26.12.2017, serial 56392730, 56392729
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI Tirane 6,000 2017-12-20 2017-12-28 52010140012017 Kancelari Min. Drejtesise kartevizita UP nr.5547/1 dt.18.09.2017, FT seria 50079308, FH nr 69 dt.19.09.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 3,000 2017-09-07 2017-09-08 35910140012017 Kancelari Min Drejtesise kartvizita. UP 27.07.2017 PV form.5 dt.27.07.2017, fature 153 dt.27.07.2017(50089084), Flete hyrje 48 dt.27.07.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 312,900 2017-06-02 2017-06-06 21410140012017 Kancelari Min Drejtesise blere leter A4. UP 07.05.2017, Proces verbal nr 1 KBV dt.09.05.2017, fature 493 dt.12.05.2017 (47075896), FH 29 dt.12.05.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TIRANA PAPER PROVIDE Tirane 325,750 2017-05-18 2017-05-19 19610140012017 Kancelari Min Drejtesise materiale kancelarie. UP 1618/3 dt.21.04.2017, PV form.6 KBV dt.21.04.2017, Fature 1097,1098,1100 dt.21.04.2017. FH 23,24,25 dt.21.04.2017. PV dt.21.04.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ERGENTIAN SOTA Tirane 8,700 2017-03-16 2017-03-31 7910140012017 Kancelari Min Drejtesise kartvizita. UP 23.02.2017, PV form 5 KBV dt.23.02.2017, Fature 4 dt.23.02.2017 (11485904), FH 15 dt.23.02.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 20,000 2016-12-23 2016-12-30 66110140012016 Kancelari Min e Drejtesise blerje kancelari. UP dt.13.12.2016; PV form.5 dt.13.12.2016; Fature 1159 dt.13.12.2016 (36590982); FH 101 dt.13.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 5,000 2016-12-21 2016-12-22 65910140012016 Kancelari Min e Drejtesise blerje kancelari. UP dt.13.12.2016; PV form.5 dt.13.12.2016; Fature 1160 dt.13.12.2016 (36590983); FH 102 dt.13.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOS FSHATI FEMIJEVE SHQIPERI Tirane 150,000 2016-12-21 2016-12-22 66010140012016 Kancelari Min e drejtesise blerje kartolina urimi. UP dt.13.12.2016; Proces verbal KBV dt.13.12.2016; Fature nr.144 dt.13.12.2016 (36590983); FH 100 dt.13.12.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 9,000 2016-12-12 2016-12-14 62210140012016 Kancelari Min Drejtesise blerje kartvizita. UP dt.21.10.2016; PV form.5 dt.21.10.2016; FTSH 271/1 dt.11.11.16(42433201); FH 93 dt.11.11.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TIRANA PAPER PROVIDE Tirane 816,050 2016-09-09 2016-09-13 38610140012016 Kancelari Min Drejtesise blere materiale kancelarie. UP dt.13.07.2016; Njoftim APP dt.15.07.2016; Fat.1786 20.07.2016 (30605236); FH.72 dt.20.07.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 6,000 2016-05-31 2016-06-02 24310140012016 Kancelari Min Drejtesise kartvizita- UP 3573/1 12.05.16 PV 12.05.16 FAT.116 12.05.16 (31359642) FH 48 16.05.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 4,500 2016-05-31 2016-06-02 23610140012016 Kancelari Min Drejtesise kartvizita - UP dt.28.04.16, PV dt.28.04.16, Fat.96 dt.28.04.16,FH nr.41 dt.28.04.16
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 12,000 2016-03-24 2016-03-24 133110140012016 Kancelari 1014001 -Min.Drejt. Blerje kartvizimta up nr 1787/1 date 11.03.2016 pv date 11.03.2016 fat nr 53 date 11.03.2016 fh nr 20 date 11.03.2016
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOS FSHATI FEMIJEVE SHQIPERI Tirane 114,000 2015-12-30 2015-12-30 763210140012015 Kancelari 602-Ministria e Drejtesise materiale,up nr 8019/1 dt 21.12.2015,pv dt 21.12.2015,fat nr 124,127 dt 21.12.2015,23.12.2015,seri 22728488,22728498,fh nr 124,120 dt 21.12.2015,23.12.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDI QAFMOLLA Tirane 360,000 2015-12-24 2015-12-28 72510140012015 Kancelari 602-Ministria e Drejtesise materiale,up nr 6909/1 dt 02.12.2015,njoftim fit dt 04.12.2015,fat nr 1225 dt 14.12.2015,seri 23217488,fh nr 111,112 dt 14.12.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 10,500 2015-12-03 2015-12-04 64410140012015 Kancelari 602-Ministria e Drejtesise materiale,up nr 7244/1 dt 19.11.2015,pv dt 19.11.2015,fat nr 284 dt 19.11.2015,seri 26160535,fh nr 98 dt 19.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "EAG COMMUNICATION" Tirane 105,300 2015-12-03 2015-12-04 64610140012015 Kancelari 602-Ministria e Drejtesise materiale,up nr 6976/2 dt 13.11.2015,pv dt 13.11.2015,fat nr 53 dt 13.11.2015,seri 20606285,fh nr 84/2 dt 13.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TIRANA PAPER PROVIDE Tirane 761,450 2015-10-05 2015-10-06 47510140012015 Kancelari 602-Ministria e Drejtesise kancelari,up nr 5830/1 dt 17.09.2015,ftese per ofete dt 17.09.2015,vleresim A.P.P dt 18.09.2015,fat nr 801834,816 dt 21.09.2015-25.09.2015,seri 23186051,23186066,23186084,fh nr 61,63,65 dt 21.09.2015-25.09.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 7,200 2015-04-29 2015-04-29 20010140012015 Kancelari 1014001 Ministria e Drejtesise KARTVIZITA UP 222/1 DT 08.04.15 PV 08.04.15 NR 5 FAT 1291 DT 08.04.15 SR 18922826 FH 18 DT 09.04.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MAGRIP BANA Tirane 163,200 2015-04-14 2015-04-14 15610140012015 Kancelari 1014001 Ministria e Drejtesise kancelari,ip nr 1724/1 dt 24.03.2015 fto dt 24.03.2015 fat nr 174 dt 27.03.2015 sr 19877933 fh nr 15 dt 27.03.2015
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave