Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKACREDINS 17,392,278.00 57 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 155,334 2014-12-30 2014-12-30 53210780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT Diete shp. jashte vendit Sention Zotaj urdh.174 dt.26.12.2014 kont.2013/335067 dt.23.12.2014 autorizim 29.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 109,302 2014-12-16 2014-12-18 48610780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT Page A. Cekaj f.b financim nentor 2014urdher 142 dt.28.10.14 bordero nentor 2014 autorizim 15.12.2014 kont.nr prot.664/2 dt.01.10.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 102,298 2014-12-16 2014-12-18 48710780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT Page D. Kastrati f.b financim urdher 142 dt.28.10.14 bordero nentor 2014 autorizim 15.12.2014 kont.nr prot.664/2 dt.01.10.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 86,977 2014-12-16 2014-12-18 48510780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT Page E. Ymeri f.b financim urdher 142 dt.28.10.14 bordero nentor 2014 autorizim 15.12.2014 kont.nr prot.664/2 dt.01.10.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 180,933 2014-12-03 2014-12-03 48010780012014 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime dieta me jashte B.Visha S.Zotaj , invoice nr.35477326,35478127 dt20.10.2014 urdher 140 dt.21.10.2014 kup.tat.dt.26.11.2014,21.11.2014 autorizim dt.03.12.2014 kerk. konv. valute 03.12.2014 1264 euro*143 leke
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 13,500 2014-11-27 2014-12-01 46310780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT perfitim financiar tetor 2014 E.Xhixho autorizim muaji tetor 2014 bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,612,044 2014-12-01 2014-12-01 47910780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero nentor 2014 nr pun 90-24
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 101,569 2014-11-06 2014-11-07 43710780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT paga per Darjen Kastrati F.b.financimi paga tetor 2014 urdh.142 dt.28.10.2014 bordero tetor 14 autorizim 03.11.2014 kont.nr prot.664/2 dt01.10.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 89,693 2014-11-06 2014-11-07 43810780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT paga per Eduina Ymeri tetor 2014 F.B.financ. urdher 142 dt.28.10.2014 bordero tetor 2014 autorizim 03.11.2014 kont.prot.664/3 dt.01.10.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 112,522 2014-11-06 2014-11-07 43610780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT paga per Andi Cekaj tetor 2014 bordero urdher 142 dt.28.10.2014 autorizim 03.11.2014 kont.nr.prot.664/1 dt.01.10.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,648,184 2014-11-03 2014-11-03 43010780012014 Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Integrimit Pagat bordero muaji tetor 2014 nr pun.90-7
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 13,500 2014-10-08 2014-10-09 40010780012014 Te tjera transferta tek individet Ministria e Integrimit perfitim financiar shtator 2014 E.Xhixho ligji 169 2013 autorizim muaji shtator 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,559,017 2014-10-02 2014-10-02 39610780012014 Paga baze MINISTRIA e integrimit PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-70
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,417,384 2014-09-02 2014-09-02 35510780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero gusht 2014 nr. pun.n 90-7
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,390,761 2014-08-01 2014-08-01 31010780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero korrik 2014 nr. pun.n 90-7
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 134,547 2014-07-17 2014-07-18 30710780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MInistria e Integrimit paga qershor 2014 ELVIS fonde te b. financimit urdher 20.306.2014 nr.97 autorizim 12.06.2014 bordero qershor 2014 kontrate 27.02.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 90,542 2014-07-14 2014-07-15 30110780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria e Integrimit paga qershor 2014 Klodiana Bregu F.b financim urdher.20.06.2014 nr.97 bordero qershor 2014 kont.614 dt.12.03.2014 konnt.44 prot.10.01.2014 kont.23,12,13 bordero autorizim 11.07.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 113,441 2014-07-14 2014-07-15 29910780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria e Integrimit paga qershor A.Bela bordero urdher 48 dt.21.03.2014 nr prot.664dt.19.03.2014 autorizim dt.11.07.2014 bordero qershor 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 90,542 2014-07-14 2014-07-15 30010780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria e Integrimit paga Eduina qershor 2014 F.b financim urdher.27.12.2013 nr.174 bordero qershor 2014 autorizim 11.07.2014 kontr.02.12.2013
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 595,305 2014-07-01 2014-07-01 28110780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT paga qershor 2014 nr pun 90/83
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 376,247 2014-06-16 2014-06-16 26810780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria e Integrimit Paga projekti maj 2014 nr pun 90 urdh 48,30,29,42,174 dt 21.03.2014,11.02.2014,07.02.2014,17.03.2014,2702.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 70,000 2014-06-05 2014-06-06 24810780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 PERFITIM FINANCIAR G.Elezi prill-maj 2014, URDH 8 DT 29.01.2010, AUTORIZIM MUAJI prill,maj 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 572,215 2014-06-02 2014-06-03 23010780012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT maj 2014 nr punonj pl 90 f 83
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 90,460 2014-05-16 2014-05-19 20010780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page klodiana bregu f.b.financimit page prill 2014 urdher 29 dt 7.2.14 urdh 30 dt 11.2.14 kontrat 614 dt 12.3.14 kont 23.12.13 kont 44 dt 10.1.14 bordero autorizim 15.5.14
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 428,718 2014-05-12 2014-05-13 17310780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page f.b.financimi page prill urdh 30 dt 11.2.14,urdh 29 dt 7.2.14 kont 31,23.12.13 urdh 48 dt 21.3.14 kon 1.1.14 urdh 42 dt 17.3.14 kont 26.12.13 urdh 44 dt 17.3.14 kont 31.1.14 autorizum 8.5.14 bordero pril 201
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 18,000 2014-05-08 2014-05-09 16810780012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pashaporta sherbimi shkresa 977 dt 2.5.14 aplikimi dt 16.4.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 574,775 2014-05-02 2014-05-05 15910780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT prill 2014 nr punonj pl 90 f 83
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 74,325 2014-04-15 2014-04-15 13110780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page k.bregu mars 2014, urdher tit nr 29 dt 07.02.2014, autorizim 15.04.2014, liste pagese, kontrate date 31.12.2013
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 96,744 2014-04-15 2014-04-15 12610780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page a.bela mars 2014, urdher tit nr 48 dt 21.03.2014, autorizim 15.04.2014, liste pagese, kontrate date 01.01.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 86,042 2014-04-15 2014-04-15 12810780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page k.martiri mars 2014, urdher tit nr 45 dt 17.03.2014, autorizim 15.04.2014, liste pagese, kontrate date 23.12.2013
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 234,747 2014-04-15 2014-04-15 12710780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page a.stefa shkurt mars 2014, urdher tit nr 28 dt 07.02.2014, autorizim 15.04.2014, liste pagese, kontrate date 26.12.2013
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 74,325 2014-04-15 2014-04-15 12910780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page m.beluli mars 2014, urdher tit nr 42 dt 17.03.2014, autorizim 15.04.2014, liste pagese, kontrate date 26.12.2013
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 222,976 2014-04-15 2014-04-15 13210780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page eduina ymeri janar shkurt mars 2014, urdher tit nr 174 dt 27.12.2013, autorizim 15.04.2014, liste pagese, kontrate date 02.12.2013
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 35,000 2014-04-04 2014-04-04 11510780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 perf financiar g.elezi mars 2014 urdher 8 dt 29.1.14 autorizim
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 550,167 2014-04-01 2014-04-01 10710780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT mars 2014 nr punonj pl 90 f 87
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 218,671 2014-03-26 2014-03-27 10510780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page a.bela janar-shkurt 2014 urdher 48 dt 21.3.14 kontrate dt 27.2.14 bordero janar-shkurt 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 98,561 2014-03-24 2014-03-25 10310780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page k.martiri urdher 48 17.3.14 kontrate 2013/335-067 dt 23.12.13 bordero shkurt 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 87,039 2014-03-24 2014-03-25 10210780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page m.beluli urdher 42 17.3.14 kontrate 2013/329-172 dt 22.10.13 bordero shkurt 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 216,366 2014-03-24 2014-03-25 10310780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 page k.bregu, e.hoxha urdher 44 17.3.14 kontrate 2013/328-461 dt 30.9.13 bordero shkurt 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 64,530 2014-03-19 2014-03-20 8710780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 diferenc dieta j.vendit nga f.b.financimit urdh.14 dt 22.1.14 kontrate 2013/335-067 autorizim 18.3.14 b.uruci, s.sallaku
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave