Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 7,712,880.00 95 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 6,000 2018-05-16 2018-05-24 40910060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, urdh likujdim nr.282 dt.27.3.18, fat.nr.256486370,2564864417dt.27.4.18 autorizim 5453 dt 23.3.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 19,180 2018-05-23 2018-05-24 43110060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE PAGES PER KOLAUDIM MAKINE URDHER 455 DT 16.5.2018 FAT NR 61001531 DT 10.5.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Mario Gegolli Tirane 28,800 2018-04-24 2018-05-02 33510060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, larje makinash muaji shkurt 2018, mars 2018, fat nr.7(10799757) dt.28.2.18, fat nr.8(10799758) dt.31.3.18 up nr.11 dt.16.02.18, ftes per oferte dt.20.02.2018, njoftim fituesi dt.21.02.18, kontrate nr.11/1 dt.21.2.18, procesverbal
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Mario Gegolli Tirane 8,670 2018-01-16 2018-01-31 199110060012017 Shpenzime te tjera transporti MIE larje makine, fat nr.2 (10799741) 29.12.17, UP nr.3 dt.16.01.17, kontrat nr.307/1 dt.16.01.17, muaji dhjetor
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 107,880 2018-01-11 2018-01-31 160110060012017 Shpenzime te tjera transporti Mie sherbim makine fat nr 1002(57879639 dt 26.12.17 situacion TR6485R proces verbaln 26.11.17 certifikat garancie
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 81,840 2018-01-11 2018-01-31 162110060012017 Shpenzime te tjera transporti MIE sherbim makine fatura 1001 (57879638) dt 26.12.2017 situcion punimesh aa443av proces verbal 26.12.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 7,200 2018-01-11 2018-01-30 159110060012017 Shpenzime te tjera transporti Mie sherbim makine fat nr 1003(57879640) dt 26.12.17 situacion TR182F proces verbaln 26.11.17 certifikat garancie
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 10,020 2018-01-17 2018-01-30 161110060012017 Shpenzime te tjera transporti MIE sherbim makine fat 1004(57879641) dt 26.12.17 akt verifikim 26.12.17 proces -verbal 26.12.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 264,720 2018-01-10 2018-01-30 108110060012017 Shpenzime te tjera transporti MIE pagese sherbim makine fat 867 (55585504)dt 24.10.2017 situacion AA443AV AKT verifikim 24.10.2017 proces verbal 24.10.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Mario Gegolli Tirane 8,670 2017-12-29 2018-01-30 11710060012017 Shpenzime te tjera transporti MIE shpnz.larje makine, urdh.prokurim nr.3, dt16.01.2017, kontrate nr.307/1, dt.16.01.17, ft nr.41 dt.30.11.17 nrs 10799741
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 296,760 2017-12-26 2017-12-29 102110060012017 Shpenzime te tjera transporti MIE pages shjerbim makine fat nr 861(52923198)dt 20.10.2017 akt verifikim 20.10.2017, proces verbal 20.10.17 kontrat vazhdim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 224,520 2017-12-26 2017-12-29 104110060012017 Shpenzime te tjera transporti MIE pages shjerbim makine fat nr 873(55585510 dt 30.10.2017 situacin dhe akt verifim dt 30.10.2017 proces verbal 30.10.2017 kontrat vazhdim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 45,540 2017-12-26 2017-12-29 107110060012017 Shpenzime te tjera transporti MIE pagese sherbime makine fat nr 874(55585511) dt 30.10.2017 situacion punimesh dhe akt verifikim 30.10.2017 proces verbal 30.10.2017 kontrat vazhdim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 278,160 2017-12-26 2017-12-29 103110060012017 Shpenzime te tjera transporti MIE pages shjerbim makine fat nr 872(55585509) dt 27.10.2017 situacin dhe akt verifim dt 27.10.2017 proces verbal 27.10.2017 kontrat vazhdim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 190,200 2017-12-26 2017-12-29 10510060012017 Shpenzime te tjera transporti MIE pages shjerbim makine fat nr 931(55585568)dt 7.12.2017 akt verifikim 7.12.2017, proces verbal 7.12.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 30,854 2017-08-31 2017-09-06 33510060012017 Shpenzime te tjera transporti M.T.I takse vjetore e mjeteve , urdh 14/6 dt 14.06.17 tek ush 230 dt 21.06.17,kerkese dt 06.06.17,autorizim nr 6/6 dt 06.06.17, fat 1700225363, 1700225369,1700225375,1700225357 dt 14.06.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 30,854 2017-07-18 2017-08-01 28710060012017 Shpenzime te tjera transporti M.T.I Takse vjetore e mjeteve viti 2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 9,380 2017-06-21 2017-06-28 2301060012017 Shpenzime te tjera transporti M.T.I Takse vjetore e mjeteve viti 2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,500 2017-06-12 2017-06-15 22910060012017 Shpenzime te tjera transporti M.T.I taksa vjetore, urdhe nr 1457 dt 23.02.2017 tek Ush. 220 dt 05.06.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 10,288 2017-06-05 2017-06-07 22010060012017 Shpenzime te tjera transporti M.T.I taksa vjetore,urdhe nr 1457 dt 23.02.2017,kerkese nr 389 dt 24.01.2017,autorizim nr 22/5 dt 22.05.2017,fat 1700193384 dt 23.05.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 6,888 2017-02-16 2017-02-20 5310060012017 Shpenzime te tjera transporti M.T.I terheqje me cek per takse vjetore dhe kolaudim AA600 LD fat 1700058251 dt 10.02.2017 urdh 10/2 d 10.02.2017 autorizim 10/2 dtt 10.02.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) EUGLENT MORINA Tirane 4,400 2017-02-14 2017-02-17 4510060012017 Shpenzime te tjera transporti M.T.I ballancim/konvergjence goma fat 16 dt 10.01.2017 Up nr 01 dt 09.01.2017 urdh pages 10/1 dt 10.1.2017 pv form 5 dt 10.01.2017 tre oferta bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DRITA TRAVEL Tirane 14,400 2017-02-14 2017-02-17 4410060012017 Shpenzime te tjera transporti M.T.I blerje zinxhire bore sip fat 3 dt 04.01.2017 sr 37911166 fh 1 dt 04.01.2017 urdher pages 4/1 dt 04.01.2017 pv emergjence nr 4 dt 05.01.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 6,000 2017-02-01 2017-02-03 2110060012017 Shpenzime te tjera transporti M.T.I regj mjeti dhe pajisje me certifikate pronesie urdh pages 23/1 dt 23.01.2017 autorizim 22/12 dt 22.12.2016 fat 215447763 dt 23.01.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 1,500 2017-01-17 2017-01-20 1110060012017 Shpenzime te tjera transporti M.T.I kontroll fizik toyota rav 4 urdher pages nr 4/1 dt 04.01.2017 urdh i perbashkte kalim kapital 5629 dt 18.11.2017 autorizim 22/12 dt 22.12.2017 fat 215406957 dt 04.01.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Albert Hasanaj Tirane 111,000 2016-12-29 2017-01-06 59110060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001- Min Transportit dhe Infrastrukures larje automjete korrik gusht 2016 kontr 13/6 dt 13.06.2016 vd fat 6,7 dt 19.12.2016 seri 10529156,10529127
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Albert Hasanaj Tirane 59,000 2016-11-24 2016-11-30 51210060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001 1006001- Min Transp Infrastr larje automjete kontr vd 13/6 dt 13.06.2016 fat 5 dt 15.11.2016 sr 10529155 evidence bashkelidhur per tetor 16
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Albert Hasanaj Tirane 59,000 2016-10-25 2016-11-02 45110060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001 - Min Transp dhe Infrast larje automjete kontr vd 13/6 dt 13.06.2016 vd fat 4 dt 10.10.2016 sr 10529154 evid bashkelidhur shtator 2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 7,584 2016-10-18 2016-10-24 43610060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001 Min Transportit dhe InfrastrukturES takse vjetore viti 2016 tr 5157 I urdh 9/5 dt 09.05.2016 kerk 05.05.2016 autorizim 9/5 dt 09.05.2016 fat 160001777726 dt 09.05.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Albert Hasanaj Tirane 118,000 2016-09-08 2016-09-13 40410060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001- Min Transportit dhe Infrastrukures larje automjete korrik gusht 2016 kontr 13/6 dt 13.06.2016 vd fat 2 dt 01.09.2016 sr 10529152 fat 3 dt 02.09.2016 sr 10529153 evidence bashkelidhur korrik gusht 2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Albert Hasanaj Tirane 42,800 2016-08-23 2016-08-30 36810060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures larje automjete up 11 dt 04.05.2016 fat 1 dt 11.07.2016 sr 10529151 ft ofert 05.04.2016 njoft fit 09.06.2016 kontr 13/6 dt 13.06.2016 ev bashkelidhur per qershor 16
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 4,690 2016-07-13 2016-07-18 29410060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001- MTI kolaudim mjeti Tr8405P / Tr3118G urdh 3346 dt 28.06.2016 autorizim 3346/1 dt 28.06.2016 fat FF61092263073f4/6feae001fee4a07
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 73,326 2016-05-16 2016-05-18 16810060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures takse vjetore viti 2016 urdh pages nr 9/5 dt 09.05.2016 kerk dt 05.05.2016 autor 9/5 dt 09.05.2016 fat 1600177704 dt 09.05.2016 /177715 /177702/177720/177724/1777698
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 8,864 2016-03-11 2016-03-17 8110060012016 Shpenzime te tjera transporti 1006001- Min Trans Infrast terheqje me cek per takse kolaudimi urdh nr 10/2 dt 10.02.2016 autorizim nr 9/2 dt 09.02.2016 cert kontroll teknik nr 01861271 fat 160060702 dt 10.02.2016 fat 1600060694 dt 10.01.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) D&J Tirane 40,896 2015-12-30 2015-12-31 69910060012015 Shpenzime te tjera transporti 1006001 MTI -Shpenzime lavazh automjeti kont vd nr 10/10 dt 10.10.2015 fat 5 dt 30.12.2015 sr 25856855 evidence bashkelidhur per larje auto
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) D&J Tirane 55,793 2015-12-14 2015-12-16 58210060012015 Shpenzime te tjera transporti 1006001 MTI -Shpenzime lavazh automjeti up 23 dt 30.09.2015 ftese per ofert 01.10.2015 njoft fit 09.10.2015 kobtr 10.10.2015 fat 84 dt 04.12.2015 sr 25856934
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 600 2015-11-05 2015-11-11 53710060012015 Shpenzime te tjera transporti 1006001 MTI -Shpenzim cregjistrim mjeti urdh 3351/1 dt 11.06.2015 fat 166616779 dt 04.11.2015 vertetim cregjistrimi nr 707 dt 04.11.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BRUNO BUDLLA Tirane 49,346 2015-10-27 2015-10-29 50610060012015 Shpenzime te tjera transporti 1006001 MTI -Shpenzime zevendesim xhami automjet AA446Jd fat 10 dt 15.10.2015 sr 8518110 pv 09.07.2015 akt ekspertimi demi dt 09.07.2015 akt vleresimi 10.07.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 28,283 2015-10-13 2015-10-16 49310060012015 Shpenzime te tjera transporti 1006001 MTI -Shpenzime per takse qarkullimi per makinat TR5157I/ TR3849E urdh 3351/1 dt 11.06.2015 urdh 3351 dt 10.06.2015 fat 166422280 dt 21.08.2015 fat 166521162 dt 30.09.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 27,098 2015-09-11 2015-09-14 44910060012015 Shpenzime te tjera transporti 1006001 Min transp infrastr takse qark per Tr5171I/ Tr3849E urdh 335/1 dt 11.06.2015 urdh 3551 dt 10.06.2015 fat 166422280 dt 21.08.2015 sr 166422254 dt 21.08.2015
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave