Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,007 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 83,460,079.00 263 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,416,935 2015-06-03 2015-06-03 22721290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve muaji maj 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,887 2015-06-03 2015-06-03 23021290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve gjendje civile muaji maj 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2015-06-03 2015-06-03 23121290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve QKR muaji maj 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 100,000 2015-05-11 2015-05-11 20421290012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LU.ndihme menjehershme Gezim Metushi sipas vkb nr.23 dt.27.04.2015,shkr,n/pref.nr. 346/1 dt.06.05.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2015-05-05 2015-05-06 15221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve QKR muaji prill 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,389,756 2015-05-05 2015-05-06 15421290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve muaji prill 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,887 2015-05-05 2015-05-05 15121290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve gjendje civile muaji prill 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 30,000 2015-04-23 2015-04-23 13721290012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 BASHKIA LU. per sa lik NDIME TE MENJEHERSHME (6021) SIPAS VKB NR.20.03.2015 SHK.N/PREFEKTURES NR.263/1 DT.07.04.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,887 2015-04-02 2015-04-03 12121290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve gjendje civile muaji mars 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,380,005 2015-04-02 2015-04-03 12421290012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve muaji mars 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2015-04-02 2015-04-03 12221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve QKR muaji mars 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 50,000 2015-03-25 2015-03-25 8721290012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 BASHKIA LU. per sa lik NDIME TE MENJEHERSHME SIPAS VKB NR.06.02.2015 SHK.N/PREFEKTURES NR.153/1 DT.06.03.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 7,420 2015-03-13 2015-03-13 7821290012015 Sherbime te tjera - Sherbimet bankare - Shpenzime gjyqesore 2129001 BASHKIA LU.lik.cek.nr.2017713 autorizuse Eriselda Sefa koms.200 lek per sherbime te ndryshme
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,426,784 2015-03-05 2015-03-06 7321290012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve muaji shkurt 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2015-03-05 2015-03-05 7121290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve QKR muaji shkurt 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,887 2015-03-05 2015-03-05 7021290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve gjendje civile muaji shkurt 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 200,000 2015-02-12 2015-02-13 2221290012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.ndihme e menjehershme vkb nr.3 dt.26.01.2015 nr/pref.59/1 dt. 29.01.2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,471,447 2015-02-04 2015-02-05 1621290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve muaji janar 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,887 2015-02-04 2015-02-04 1321290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve gjendje civile muaji JANAR 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2015-02-04 2015-02-04 1421290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve QKR muaji janar 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2015-01-08 2015-01-27 821290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve muaji dhjetor 2014 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,450,537 2015-01-08 2015-01-09 321290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve muaji dhjetor 2014 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,523 2015-01-08 2015-01-09 721290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve gjendje civile muaji dhjetor 2014 sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave