Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,431 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 89,312,085.00 278 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 178,191 2016-10-03 2016-10-04 67121290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji shtator 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 20,000 2016-09-15 2016-09-16 62621290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Alfred Dhamo vendimi nr.800 dt.20.02.2016,akt-marreveshja nr.7798 dt.02.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 15,000 2016-09-15 2016-09-16 64921290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Flamur Peqini vendimi nr.392 dt.02.04.2012
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 15,300 2016-09-15 2016-09-16 65021290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Liri Furrxhi vendimi gj.ad.shk.I Vl nr.305 dt.17.03.2014,gj.adm.ap.tr nr.1272 dt.04.06.2015,kerkesa nr.11249 dt.08.09.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,015,976 2016-09-05 2016-09-06 60021290012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji gusht 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 46,727 2016-09-05 2016-09-05 59921290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKR muaji gusht 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 542,539 2016-09-05 2016-09-05 59621290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve gj.civile muaji gusht 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 15,000 2016-08-18 2016-08-19 56721290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Flamur Peqini vendimi nr.392 dt.02.04.2012
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 147,085 2016-08-18 2016-08-19 56221290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime vend permbarimi Kristaq Todri & Valbona Sina,nj.adm.Allkaj,shkresa nr.2449 dt.09.06.2010,vendimi nr.1308 dt.13.12.2007,nr.418 dt.29.04.2010,nr.29 dt.19.02.2009,nr.418 dt.29.04.2010
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 20,000 2016-08-18 2016-08-19 54221290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Alfred Dhamo vendimi nr.800 dt.20.02.2016,akt-marreveshja nr.7798 dt.02.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 515,966 2016-08-01 2016-08-02 52621290012016 Paga baze - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve P.M.N.Z.SH (zjarrfikeset) muaji korrik 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 529,642 2016-08-01 2016-08-02 51521290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve gj.civile muaji korrik 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,634 2016-08-01 2016-08-02 51621290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKR muaji korrik 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 2,374,797 2016-08-01 2016-08-02 51721290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji korrik 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 44,200 2016-07-21 2016-07-22 51121290012016 Shpenzime te tjera personeli 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik page e prapambetur Qani Metohu (nj.adm.Fiershegan) sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 15,000 2016-07-18 2016-07-18 49721290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Flamur Peqini vendimi nr.392 dt.02.04.2012
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 20,000 2016-07-11 2016-07-12 45621290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Alfred Dhamo vendimi nr.800 dt.20.02.2016,akt-marreveshja nr.7798 dt.02.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 100,000 2016-07-11 2016-07-12 47621290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime vend permbarimi Kristaq Todri & Valbona Sina,nj.adm.Allkaj,shkresa nr.2449 dt.09.06.2010,vendimi nr.1308 dt.13.12.2007,nr.418 dt.29.04.2010,nr.29 dt.19.02.2009,nr.418 dt.29.04.2010
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 2,314,078 2016-07-06 2016-07-06 42921290012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji qershor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 561,102 2016-07-06 2016-07-06 42721290012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve gj.civile muaji qershor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,634 2016-07-06 2016-07-06 42821290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKR muaji qershor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 503,630 2016-07-06 2016-07-06 43821290012016 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve P.M.N.Z.SH (zjarrfikeset) muaji qershor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 139,230 2016-06-20 2016-06-20 41621290012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese e kryetareve te fshatrave nj.adm.Allkaj muaji janar-mars 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 100,000 2016-06-14 2016-06-15 37721290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime vend permbarimi Kristaq Todri & Valbona Sina,nj.adm.Allkaj,shkresa nr.2449 dt.09.06.2010,vendimi nr.1308 dt.13.12.2007,nr.418 dt.29.04.2010,nr.29 dt.19.02.2009,nr.418 dt.29.04.2010
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 40,000 2016-06-14 2016-06-15 35721290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Alfred Dhamo vendimi nr.800 dt.20.02.2016,akt-marreveshja nr.7798 dt.02.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 511,930 2016-06-07 2016-06-08 33921290012016 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat per punonjesit e P.M.N.Z.SH. (zjarrfikeset) muaji maj 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 2,359,488 2016-06-03 2016-06-06 32921290012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji maj 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,634 2016-06-03 2016-06-03 32821290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKR muaji maj 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 563,862 2016-06-03 2016-06-03 32721290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve gj.civile muaji maj 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 100,000 2016-05-24 2016-05-25 32221290012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme e menjehershme Spartak Hoxha Sipas VKB nr.37 dt.25.04.2016,shkresa Pref.Fier nr.397/1 dt.06.05.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 300,000 2016-05-20 2016-05-20 28021290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime vend permbarimi Kristaq Todri & Valbona Sina,nj.adm.Allkaj,shkresa nr.2449 dt.09.06.2010,vendimi nr.1308 dt.13.12.2007,nr.418 dt.29.04.2010,nr.29 dt.19.02.2009,nr.418 dt.29.04.2010
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 2,490,893 2016-05-16 2016-05-17 23121290012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji prill 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 563,862 2016-05-06 2016-05-09 21121290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve gj.civile muaji prill 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,634 2016-05-06 2016-05-09 21221290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKR muaji prill 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 511,033 2016-05-06 2016-05-09 21321290012016 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat per punonjesit e P.M.N.Z.SH. (zjarrfikeset) muaji prill 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 511,966 2016-04-06 2016-04-08 14821290012016 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat per punonjesit e P.M.N.Z.SH. (zjarrfikeset) muaji mars 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,836,166 2016-04-06 2016-04-07 13921290012016 Paga baze - Sherbime te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji mars 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,634 2016-04-06 2016-04-07 13821290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKR muaji mars 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 563,862 2016-04-06 2016-04-07 13721290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve gj.civile muaji mars 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 100,000 2016-03-29 2016-03-30 12421290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime vend permbarimi Kristaq Todri & Valbona Sina,nj.adm.Allkaj,shkresa nr.2449 dt.09.06.2010,vendimi nr.1308 dt.13.12.2007,nr.418 dt.29.04.2010,nr.29 dt.19.02.2009,nr.418 dt.29.04.2010
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave