Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,375 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 88,899,213.00 277 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 50,000 2017-05-24 2017-05-26 38821290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Trifon Kondakciu,VKB nr.36 dt.27.04.2017,shkr.Pref.nr.412/4 dt.12.05.2017,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 20,000 2017-05-10 2017-05-12 32421290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore Alfred Dhamo vendim nr.800 dt.20.02.2016,akt marreveshje nr.7798 dt.02.06.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2017-05-10 2017-05-12 32921290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore te Lindita Shabani per Shilson Shabani,vendim Gj.Ad.Shk.I Vlore nr.385 dt.28.03.2014,shkresa nr.15106/1 dt.11.01.2017,nr.15106 dt.19.12.2016,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2017-05-10 2017-05-12 32621290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime vend permbarimi Liri Furrxhi vendim nr.1272 dt.04.06.2015,nr.305 dt.17.03.2014,kerkesa nr.11249 dt.08.09.2016,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 20,000 2017-05-10 2017-05-12 32521290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore Flamur Peqini vendimi nr.392 dt.02.04.2012 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 361,646 2017-05-02 2017-05-04 29221290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji prill 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 30,000 2017-05-02 2017-05-04 30021290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Romario Zia Bilbili VKB nr.9 dt.25.01.2017.shkr.Pref.Fier nr.119/1 dt.10.02.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 20,000 2017-04-11 2017-04-13 24621290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore Alfred Dhamo vendim nr.800 dt.20.02.2016,akt marreveshje nr.7798 dt.02.06.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2017-04-11 2017-04-13 24821290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime vend permbarimi Liri Furrxhi vendim nr.1272 dt.04.06.2015,nr.305 dt.17.03.2014,kerkesa nr.11249 dt.08.09.2016,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2017-04-11 2017-04-13 25121290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore te Lindita Shabani per Shilson Shabani,vendim Gj.Ad.Shk.I Vlore nr.385 dt.28.03.2014,shkresa nr.15106/1 dt.11.01.2017,nr.15106 dt.19.12.2016,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 324,258 2017-04-04 2017-04-05 21021290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji mars 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2017-03-27 2017-03-29 19221290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore te Lindita Shabani per Shilson Shabani,vendim Gj.Ad.Shk.I Vlore nr.385 dt.28.03.2014,shkresa nr.15106/1 dt.11.01.2017,nr.15106 dt.19.12.2016,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 20,000 2017-03-27 2017-03-29 18721290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore Alfred Dhamo vendim nr.800 dt.20.02.2016,akt marreveshje nr.7798 dt.02.06.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2017-03-27 2017-03-29 18921290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime vend permbarimi Liri Furrxhi vendim nr.1272 dt.04.06.2015,nr.305 dt.17.03.2014,kerkesa nr.11249 dt.08.09.2016,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 50,000 2017-03-27 2017-03-28 16821290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Hane Topi sipas VKB nr.15 dt.27.02.2017,shkr.Pref.Fier nr.231/1 dt.07.03.2017, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 50,000 2017-03-10 2017-03-13 15821290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Durim Koci VKB nr.15 dt.27.02.2017,shkr.Pref.nr.231/1 dt.07.03.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 324,258 2017-03-02 2017-03-03 11821290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji shkurt 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 30,000 2017-02-24 2017-02-27 11221290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Klejda Petrit Gjyla sipas VKB nr.09 dt.25.01.2017,shkr.Pref.Fier nr.119/1 dt.10.02.2017, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 30,000 2017-02-22 2017-02-23 10021290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Brikeld Kujtim Agara sipas VKB nr.09 dt.25.01.2017,shkr.Pref.Fier nr.119/1 dt.10.02.2017, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 30,000 2017-02-20 2017-02-22 9421290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Bajram Tomorr Abazi sipas VKB nr.09 dt.25.01.2017,shkr.Pref.Fier nr.119/1 dt.10.02.2017, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 40,000 2017-02-17 2017-02-20 7321290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore Alfred Dhamo vendim nr.800 dt.20.02.2016,akt marreveshje nr.7798 dt.02.06.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 34,000 2017-02-17 2017-02-20 7821290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore te Lindita Shabani per Shilson Shabani,vendim Gj.Ad.Shk.I Vlore nr.385 dt.28.03.2014,shkresa nr.15106/1 dt.11.01.2017,nr.15106 dt.19.12.2016,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 34,000 2017-02-17 2017-02-20 7521290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime vend permbarimi Liri Furrxhi vendim nr.1272 dt.04.06.2015,nr.305 dt.17.03.2014,kerkesa nr.11249 dt.08.09.2016,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 301,761 2017-02-03 2017-02-07 3521290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji janar 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 317,679 2017-01-17 2017-01-18 721290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji dhjetor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 20,000 2016-12-15 2016-12-16 85821290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Alfred Dhamo vendimi nr.800 dt.20.02.2016,akt-marreveshja nr.7798 dt.02.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 30,600 2016-12-15 2016-12-16 88021290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Liri Furrxhi vendimi gj.ad.shk.I Vl nr.305 dt.17.03.2014,gj.adm.ap.tr nr.1272 dt.04.06.2015,kerkesa nr.11249 dt.08.09.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 317,679 2016-12-02 2016-12-02 82721290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji nentor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 55,300 2016-12-02 2016-12-02 83421290012016 Te tjera shperblime per personelin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme nga fondi i vecante per Jani Bushi urdhri nr.225 dt.30.11.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 50,000 2016-12-02 2016-12-02 83821290012016 Te tjera shperblime per personelin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme nga fondi i vecante per Donika Gjini urdhri nr.226 dt.30.11.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 100,000 2016-11-21 2016-11-21 81521290012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme e menjehershme per Nuri Beqiri sipas listepageses,VKB nr.42 dt.25.11.2015,shkr. N/Pref.nr.710/1 dt.01.12.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 20,000 2016-11-11 2016-11-11 78221290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Alfred Dhamo vendimi nr.800 dt.20.02.2016,akt-marreveshja nr.7798 dt.02.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 250,209 2016-11-02 2016-11-02 76121290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji tetor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 42,500 2016-10-17 2016-10-17 7431290012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shperblim nx.ekselente Erjola Astrit Deda VKB nr.71 dt.26.09.2016,shkresa Pref.Fier nr.920/1 dt.05.10.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 50,000 2016-10-13 2016-10-14 73621290012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme e menjehershme per Alfred Gjini,VKB nr.73 dt.26.09.2016,shkr.Pref.Fier nr.920/1 dt.05.10.2016 sipas listes bashkelidhur
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 100,000 2016-10-12 2016-10-13 73521290012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme e menjehershme per Gjergji Prodani & Trifon Prifti,VKB nr.73 dt.26.09.2016,shkr.Pref.Fier nr.920/1 dt.05.10.2016 sipas listes bashkelidhur
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 50,000 2016-10-11 2016-10-11 72521290012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme e menjehershme per Jashar Mane,VKB nr.73 dt.26.09.2016,shkr.Pref.Fier nr.920/1 dt.05.10.2016 sipas listes bashkelidhur
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 20,000 2016-10-10 2016-10-11 69121290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Alfred Dhamo vendimi nr.800 dt.20.02.2016,akt-marreveshja nr.7798 dt.02.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 15,300 2016-10-10 2016-10-11 71321290012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Liri Furrxhi vendimi gj.ad.shk.I Vl nr.305 dt.17.03.2014,gj.adm.ap.tr nr.1272 dt.04.06.2015,kerkesa nr.11249 dt.08.09.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 178,191 2016-10-03 2016-10-04 67121290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji shtator 2016 sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave