Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,400 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 88,899,213.00 277 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,834,095 2016-03-08 2016-03-08 7221290012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji shkurt 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,634 2016-03-08 2016-03-08 7121290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKR muaji shkurt 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 563,862 2016-03-08 2016-03-08 7021290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve gj.civile muaji shkurt 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 262,812 2016-02-18 2016-02-19 6121290012016 Shtesa page te tjera 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik leje e pagueshme sipas urdherit nr.190 dt.29.12.2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 511,785 2016-02-15 2016-02-16 5421290012016 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat per punonjesit e P.M.N.Z.SH. (zjarrfikeset) muaji janar 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,851,448 2016-02-04 2016-02-08 4021290012016 Paga baze - Sherbime te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji janar 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 564,226 2016-02-04 2016-02-08 3921290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve gj.civile muaji janar 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 179,055 2016-02-04 2016-02-08 4921290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKR muaji dhjetor 2015,janar 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 511,394 2016-01-22 2016-01-22 3221290012016 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat per punonjesit e P.M.N.Z.SH. (zjarrfikeset) muaji dhjetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 46,410 2016-01-13 2016-01-14 1921290012016 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 BASHKIA LUSHNJE Nj.Adm.Allkaj per sa lik pagat e kr.fshatrave muaji dhjetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,865,489 2016-01-13 2016-01-14 221290012016 Paga baze - Sherbime te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji dhjetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 562,559 2016-01-13 2016-01-13 121290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve gj.civile muaji dhjetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 440,377 2015-12-29 2015-12-30 85121290012015 Sherbime te tjera 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagese per punonjes te liruar (neni 145 kodi i punes) muaji dhjetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 217,263 2015-12-21 2015-12-23 79321290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Fiershegan per sa lik.pagat e punonjesve muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 238,726 2015-12-21 2015-12-23 78321290012015 Paga baze - Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Allkaj per sa lik.pagat e punonjesve muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 439,026 2015-12-21 2015-12-23 78021290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Fiershegan per sa lik.pagat e punonjesve muaji tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 100,000 2015-12-23 2015-12-23 80321290012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.ndihme e menjehershme Bajame Bushi,VKB nr.47 dt.04.12.2015,shkresa N/Pref.nr.720/1 dt.14.12.2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 43,240 2015-12-21 2015-12-22 78421290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Allkaj per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 95,200 2015-12-21 2015-12-22 79021290012015 Sherbime te tjera 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagese per punonjes te larguar (neni 145 kodi i punes) muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,472,099 2015-12-03 2015-12-04 73221290012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2015-12-03 2015-12-04 73121290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve QKR muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,887 2015-12-03 2015-12-04 73021290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve gj.civile muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 350,610 2015-11-19 2015-11-20 69421290012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Fiershegan per sa lik.pagat keshilltare+kr.fshati maj-qershor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,954,477 2015-11-19 2015-11-19 68921290012015 Paga baze - Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Allkaj per sa lik.pagat e punonjesve janar 2013-dhjetor 2014,janar-prill 2015,keshilltare+kr.fshati prill-qershor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 43,240 2015-11-10 2015-11-10 58221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Allkaj per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 318,295 2015-11-10 2015-11-10 58121290012015 Paga baze - Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Allkaj per sa lik.pagat e punonjesve muaji korrik,tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,426,196 2015-11-04 2015-11-04 57221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve muaji tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2015-11-04 2015-11-04 57121290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve QKR muaji tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,887 2015-11-04 2015-11-04 57021290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve gj.civile muaji tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 23,800 2015-11-04 2015-11-04 57621290012015 Te tjera shperblime per personelin 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.shperblim fondi i vecante per Vjollca Vrapi,urdheri nr.150 dt.12.10.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 498,162 2015-10-15 2015-10-16 55021290012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Fiershegan per sa lik.pagat e punonjesve muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 43,240 2015-10-15 2015-10-15 54721290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Allkaj per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 368,275 2015-10-15 2015-10-15 54621290012015 Paga baze - Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Allkaj per sa lik.pagat e punonjesve muaji gusht,shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,387,499 2015-10-02 2015-10-02 50421290012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 89,421 2015-10-02 2015-10-02 50321290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve QKR muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 175,887 2015-10-02 2015-10-02 50221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve gj.civile muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 11,900 2015-10-02 2015-10-02 50821290012015 Te tjera shperblime per personelin 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjeses Alma Canka muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 43,240 2015-09-18 2015-09-21 43221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Allkaj per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 271,826 2015-09-18 2015-09-21 43121290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Allkaj per sa lik.pagat e punonjesve muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 528,046 2015-09-18 2015-09-21 44921290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Fiershegan per sa lik.pagat e punonjesve muaji gusht 2015 sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave