Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKACREDINS 74,417,331.00 153 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 95,844 2016-07-07 2016-07-07 38621110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa shpenzime transporti per mesuesit Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,242,210 2016-07-06 2016-07-06 38421110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier Fier 2111001 paga Qershor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,231 2016-07-06 2016-07-06 38121110012016 Paga baze Bashkia Fier Fier 2111001 paga Qershor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,231 2016-06-07 2016-06-07 30321110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 254,080 2016-06-07 2016-06-07 30821110012016 Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001 paga Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 989,534 2016-06-07 2016-06-07 30921110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 182,112 2016-06-07 2016-06-07 31121110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa Prill- Maj transporti mesuesve Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,242,307 2016-05-11 2016-05-11 23921110012016 Paga baze PAGA PMNZ BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,231 2016-05-10 2016-05-10 23521110012016 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 368,893 2016-05-09 2016-05-09 22921110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 shpenzime transporti per mjete te dhuruara nga Kryqi Kuq Gjerman per mjetet e dhuruara per Spitalin Rajonal Fier Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 250,572 2016-04-26 2016-04-27 21021110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 shpenzime transporti per mesues Janar-Mars Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 23,240 2016-04-12 2016-04-12 19321110012016 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 252,338 2016-04-07 2016-04-08 17621110012016 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Mars Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,241,502 2016-04-05 2016-04-05 17021110012016 Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001 paga Mars 2016
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,239,444 2016-03-09 2016-03-10 11821110012016 Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 251,701 2016-03-09 2016-03-10 12221110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,241,502 2016-02-08 2016-02-09 6121110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 303,355 2016-02-08 2016-02-09 5321110012016 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 6,516,355 2016-01-14 2016-01-14 2221110012016 Shtesa page te tjera Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,278,389 2016-01-13 2016-01-14 212111001201 Paga baze PAGA DHJETOR 2015 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 270,792 2016-01-08 2016-01-11 621110012016 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,720 2015-12-24 2015-12-24 95921110012015 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 270,792 2015-12-07 2015-12-09 87721110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Nentor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 33,660 2015-11-25 2015-11-25 86121110012015 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 270,792 2015-11-09 2015-11-10 80821110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 266,018 2015-10-07 2015-10-08 61821110012015 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 90,767 2015-06-04 2015-06-04 15121110012015 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Maj Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 77,707 2015-05-04 2015-05-05 10921110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Prill Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 70,324 2015-04-03 2015-04-03 7621110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Mars Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 70,324 2015-03-04 2015-03-05 4821110012015 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 399,000 2015-02-17 2015-02-17 3421110012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 vendime gjyqesore per Kastriot Çipin
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 70,324 2015-02-03 2015-02-04 1821110012015 Paga baze PAGA BASHKIA FIER JANAR 2015
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 70,324 2015-01-09 2015-01-09 421110012015 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Fadil Taraj
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave