Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,880 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 107,660,367.00 227 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 182,112 2016-06-07 2016-06-07 31121110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa Prill- Maj transporti mesuesve Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,242,307 2016-05-11 2016-05-11 23921110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit PAGA PMNZ BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,231 2016-05-10 2016-05-10 23521110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 368,893 2016-05-09 2016-05-09 22921110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 shpenzime transporti per mjete te dhuruara nga Kryqi Kuq Gjerman per mjetet e dhuruara per Spitalin Rajonal Fier Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 250,572 2016-04-26 2016-04-27 21021110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 shpenzime transporti per mesues Janar-Mars Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 23,240 2016-04-12 2016-04-12 19321110012016 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 252,338 2016-04-07 2016-04-08 17621110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Mars Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,241,502 2016-04-05 2016-04-05 17021110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001 paga Mars 2016
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,239,444 2016-03-09 2016-03-10 11821110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 251,701 2016-03-09 2016-03-10 12221110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,241,502 2016-02-08 2016-02-09 6121110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 303,355 2016-02-08 2016-02-09 5321110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 6,516,355 2016-01-14 2016-01-14 2221110012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per largesi nga qendra e banimit - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,278,389 2016-01-13 2016-01-14 212111001201 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit PAGA DHJETOR 2015 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 270,792 2016-01-08 2016-01-11 621110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,720 2015-12-24 2015-12-24 95921110012015 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 270,792 2015-12-07 2015-12-09 87721110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 33,660 2015-11-25 2015-11-25 86121110012015 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 270,792 2015-11-09 2015-11-10 80821110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 266,018 2015-10-07 2015-10-08 61821110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 90,767 2015-06-04 2015-06-04 15121110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 77,707 2015-05-04 2015-05-05 10921110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Prill Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 70,324 2015-04-03 2015-04-03 7621110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Mars Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 70,324 2015-03-04 2015-03-05 4821110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 399,000 2015-02-17 2015-02-17 3421110012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 vendime gjyqesore per Kastriot Ēipin
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 70,324 2015-02-03 2015-02-04 1821110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA BASHKIA FIER JANAR 2015
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 70,324 2015-01-09 2015-01-09 421110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Fadil Taraj
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave