Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKACREDINS 74,417,331.00 153 All => =>

Transaksione
*Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 625,380 2018-06-07 2018-06-08 40621110012018 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,307,801 2018-06-07 2018-06-08 40121110012018 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Maj Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 26,401 2018-06-07 2018-06-08 40221110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga Maj Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 425,000 2018-05-22 2018-05-23 37221110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa per marje ambjente me qera ,Prill ,Maj Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 26,401 2018-05-11 2018-05-14 34621110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 10,670 2018-05-11 2018-05-14 34521110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 5,000 2018-05-11 2018-05-14 34321110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa sipas listepageses,Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,306,787 2018-05-04 2018-05-07 30721110012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Prill Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 572,210 2018-05-04 2018-05-07 31121110012018 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Prill Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 10,320 2018-04-26 2018-04-27 29721110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 3,450 2018-04-13 2018-04-16 27021110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 52,802 2018-04-12 2018-04-13 2632111012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpërblim për dalje në pension,sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 94,834 2018-04-11 2018-04-12 25421110012018 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,308,024 2018-04-06 2018-04-10 23421110012018 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Mars Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 553,500 2018-04-06 2018-04-10 23721110012018 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Mars Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 13,600 2018-04-04 2018-04-05 22721110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per nxenesit e dalluar e fitues te olimpjadave,Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 533,367 2018-03-21 2018-03-23 19121110012018 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-28 Shkurt Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 3,220 2018-03-09 2018-03-12 15321110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,303,128 2018-03-07 2018-03-08 14821110012018 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 3,220 2018-02-08 2018-02-09 8921110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 511,168 2018-02-05 2018-02-08 6921110012018 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Janar Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,263,350 2018-02-05 2018-02-06 6621110012018 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Janar Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 84,816 2018-02-05 2018-02-06 7721110012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Janar Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 4,940 2018-01-24 2018-01-25 4421110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 4,170 2018-01-18 2018-01-19 2221110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,258,897 2018-01-11 2018-01-12 121110012018 Shtese page per funksionin Bshkia Fier 2111001 paga dhjetor 2017, listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 467,103 2018-01-11 2018-01-12 421110012018 Shtese page per vjetersi ne pune Bshkia Fier 2111001 paga dhjetor 2017, listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,259,156 2017-12-05 2017-12-06 75121110012017 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Nentor Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 402,997 2017-12-05 2017-12-06 75421110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Nentor Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 6,210 2017-11-07 2017-11-08 70621110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,363,347 2017-11-03 2017-11-06 69221110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Tetor Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 387,411 2017-11-03 2017-11-06 69521110012017 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Tetor Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 275,414 2017-10-05 2017-10-06 63621110012017 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Shtator Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,594,674 2017-10-05 2017-10-06 62921110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Shtator Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 3,450 2017-09-08 2017-09-11 59321110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,943,877 2017-09-06 2017-09-07 58721110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Gusht Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 270,732 2017-09-05 2017-09-06 57721110012017 Paga baze PAGA GUSHT 2017 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 222,231 2017-08-03 2017-08-04 52021110012017 Paga baze Bashkia Fier 2111001,paga Korrik 2017 sipas listëpagesës Ermioni Zhezha
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,195,620 2017-08-03 2017-08-04 51621110012017 Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001,paga Korrik 2017 sipas listëpagesës Ermioni Zhezha
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 92,568 2017-07-12 2017-07-13 47321110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia 2111001 pagesa transporti i mesuesve Qershor Nevila Çala
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave