Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,781 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 101,366,706.00 216 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 3,220 2018-03-09 2018-03-12 15321110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,303,128 2018-03-07 2018-03-08 14821110012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 3,220 2018-02-08 2018-02-09 8921110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 511,168 2018-02-05 2018-02-08 6921110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Janar Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,263,350 2018-02-05 2018-02-06 6621110012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Janar Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 84,816 2018-02-05 2018-02-06 7721110012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Janar Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 4,940 2018-01-24 2018-01-25 4421110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 4,170 2018-01-18 2018-01-19 2221110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,258,897 2018-01-11 2018-01-12 121110012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Bshkia Fier 2111001 paga dhjetor 2017, listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 467,103 2018-01-11 2018-01-12 421110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bshkia Fier 2111001 paga dhjetor 2017, listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,259,156 2017-12-05 2017-12-06 75121110012017 Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Nentor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 402,997 2017-12-05 2017-12-06 75421110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Nentor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 6,210 2017-11-07 2017-11-08 70621110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,363,347 2017-11-03 2017-11-06 69221110012017 Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Tetor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 387,411 2017-11-03 2017-11-06 69521110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Tetor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 275,414 2017-10-05 2017-10-06 63621110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Shtator Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,594,674 2017-10-05 2017-10-06 62921110012017 Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Shtator Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 3,450 2017-09-08 2017-09-11 59321110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,943,877 2017-09-06 2017-09-07 58721110012017 Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Bashkia Fier 2111001 paga 1-31 Gusht Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 270,732 2017-09-05 2017-09-06 57721110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2017 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 222,231 2017-08-03 2017-08-04 52021110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001,paga Korrik 2017 sipas listėpagesės Ermioni Zhezha
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,195,620 2017-08-03 2017-08-04 51621110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001,paga Korrik 2017 sipas listėpagesės Ermioni Zhezha
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 92,568 2017-07-12 2017-07-13 47321110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia 2111001 pagesa transporti i mesuesve Qershor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 2,760 2017-07-11 2017-07-12 46821110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 97,056 2017-06-12 2017-06-13 39021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 transport per mesuesit Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 2,300 2017-06-08 2017-06-09 38021110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 6,800 2017-06-08 2017-06-09 38121110012017 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per nxenes e student fitues Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,195,662 2017-06-06 2017-06-07 37721110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001, paga Maj 2017sipas listepageses, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 176,944 2017-06-05 2017-06-06 36521110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 84,864 2017-05-15 2017-05-16 33321110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, transport per mesuesit Prill 2017sipas listepageses, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 38,500 2017-05-11 2017-05-12 32221110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,194,428 2017-05-05 2017-05-08 29821110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001, paga Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 152,193 2017-05-05 2017-05-08 30321110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 85,008 2017-04-19 2017-04-20 25421110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, transport per mesuesit Mars 2017 sipas listepageses, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 127,500 2017-04-13 2017-04-14 24021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 urdher nr 139 3.3.2017,aktiviteti Kupa Kujtim Majaci,VKB 21 24.2.2017,Mir Pref 215/2 7.3.2017.Botim i librt per Kujtim Majacin ,urdher 190 5.4.2017 per pagesen e shkrimtarit Namik Selmani
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,443 2017-04-05 2017-04-06 21521110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA MARS 2017 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,195,789 2017-04-05 2017-04-06 21021110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001, paga per PMNZH Mars 2017, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 8,500 2017-03-21 2017-03-23 19021110012017 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per fitues ne olimpjada Estela Pogaēe
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 135,576 2017-03-17 2017-03-20 18521110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2111001 Bashkia Fier, transport per mesuesit Janar Shkurt 2017 sipas listepageses,Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,443 2017-03-07 2017-03-08 14321110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga shkurt 2017 listepagesa
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave