Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,880 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 107,660,367.00 227 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 36,550 2018-11-26 2018-11-27 80021110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagese per nxenesit e dalluar Urdh .598 dt 30.10.2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 3,500,000 2018-11-21 2018-11-26 79021110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001demshperblim per ullinjte VKB 94 dt. 19.9.2017akt-vleresimi 7624/1 dt 16.8.2018,Urdh Kryet,10746 dt 19.11.2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2018-11-14 2018-11-15 77121110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,pagesė qiramarrje,kontr.qiraje 50/1 dt 27.02.2018, njof ne form elektr. ofertė 50 dt 04.01.2018,pv marrje dorėzim dt 28.03.2018,sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 124,619 2018-11-09 2018-11-12 76221110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagese per lirim na detyra Urdh 12 dt 13.08.2018,sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,709 2018-11-08 2018-11-09 75621110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 553,343 2018-11-08 2018-11-09 75221110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,386,570 2018-11-07 2018-11-08 74621110012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 50,000 2018-11-01 2018-11-02 73321110012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001ndime e menjehershme Urdh 590 dt 29.10.2018,sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 123,807 2018-10-26 2018-10-29 72921110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001pagese per mjet. dhurat Kryq Kuq Gjerman VKB.72 dt....8.8.2018 Urdh.4326/4 dt.23/5/2018 fh.21 dt.25.5.2017
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 46,612 2018-10-18 2018-10-19 71021110012018 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001, dieta jashtė vendit, Urdh 3579/2 dt 04.06.2018,shkresė 3579/3 dt 14.6.2018,ft 3579/1 dt 04.06.2018, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 26,401 2018-10-10 2018-10-11 66521110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr lirim nga puna te punonjėsit,sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2018-10-10 2018-10-11 67321110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,pagesė qiramarrje,kontr.qiraje 50/1 dt 27.02.2018, njof ne form elektr. ofertė 50 dt 04.01.2018,pv marrje dorėzim dt 28.03.2018,sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 32,281 2018-10-10 2018-10-11 67521110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr punonjės qė lirohen nga detyra,Urdh 6322/1 prot dt 06.07.2018,sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,385,711 2018-10-08 2018-10-09 65221110012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Shtator 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 600,984 2018-10-08 2018-10-09 65621110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Shtator 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,709 2018-10-08 2018-10-09 66021110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, paga Shtator 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2018-09-13 2018-09-14 60321110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001, pagesė qiramarrje,Ofertė 50 dt 04.01.2018,Kontr qira 50/1 dt 27.02.2018,pv dt 28.03.2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,393,064 2018-09-06 2018-09-07 57521110012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 647,241 2018-09-06 2018-09-07 57821110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,709 2018-09-06 2018-09-07 58221110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 26,401 2018-09-06 2018-09-07 58421110012018 Te tjera transferta tek individet PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 85,000 2018-08-17 2018-08-20 56321110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr botim libri,VKB 89 DT 30.10.2017,mirat pref. 1181/1 dt 16.11.2017,Urdh Kryet,772 dt 15.08.2018,kontr.1445 dt 8.2.2017,fat 295 seri 26950945, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 15,300 2018-08-09 2018-08-10 54821110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr nxėnėsit e dalluar,Urdh 403 nr 7135 prot dt 27.07.2018,VKB 76 dt 29.7.2016, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2018-08-09 2018-08-10 54721110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,ambjente me qeraUrdh marrje me qera,njof elektronik pėr marrje me qera,ofertė 50 dt 4.1.2018,Kontr 50/1 dt 27.02.2018,pv marrje dorėzim ambjenti dt 28.03.2018, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 611,421 2018-08-06 2018-08-07 52821110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Korrik 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,709 2018-08-06 2018-08-07 53121110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, paga Korrik 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,381,596 2018-08-06 2018-08-07 52421110012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Korrik 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 26,401 2018-08-06 2018-08-07 53421110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001, paga Korrik 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2018-07-09 2018-07-13 48021110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa qeraje Qershor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,296,250 2018-07-05 2018-07-09 46221110012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Qershor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,709 2018-07-05 2018-07-09 47021110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Qershor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 625,380 2018-07-05 2018-07-09 46621110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Qershor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 26,401 2018-07-05 2018-07-09 47221110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagese Qershor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,709 2018-06-07 2018-06-08 41021110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Maj Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 625,380 2018-06-07 2018-06-08 40621110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,307,801 2018-06-07 2018-06-08 40121110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001 paga Maj Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 26,401 2018-06-07 2018-06-08 40221110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga Maj Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 425,000 2018-05-22 2018-05-23 37221110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa per marje ambjente me qera ,Prill ,Maj Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 26,401 2018-05-11 2018-05-14 34621110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 10,670 2018-05-11 2018-05-14 34521110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Ēala
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave