Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 110,207,523.00 232 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 97,056 2017-06-12 2017-06-13 39021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 transport per mesuesit Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 2,300 2017-06-08 2017-06-09 38021110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 6,800 2017-06-08 2017-06-09 38121110012017 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per nxenes e student fitues Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,195,662 2017-06-06 2017-06-07 37721110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001, paga Maj 2017sipas listepageses, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 176,944 2017-06-05 2017-06-06 36521110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 84,864 2017-05-15 2017-05-16 33321110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, transport per mesuesit Prill 2017sipas listepageses, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 38,500 2017-05-11 2017-05-12 32221110012017 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,194,428 2017-05-05 2017-05-08 29821110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001, paga Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 152,193 2017-05-05 2017-05-08 30321110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 85,008 2017-04-19 2017-04-20 25421110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, transport per mesuesit Mars 2017 sipas listepageses, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 127,500 2017-04-13 2017-04-14 24021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 urdher nr 139 3.3.2017,aktiviteti Kupa Kujtim Majaci,VKB 21 24.2.2017,Mir Pref 215/2 7.3.2017.Botim i librt per Kujtim Majacin ,urdher 190 5.4.2017 per pagesen e shkrimtarit Namik Selmani
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,443 2017-04-05 2017-04-06 21521110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA MARS 2017 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,195,789 2017-04-05 2017-04-06 21021110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001, paga per PMNZH Mars 2017, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 8,500 2017-03-21 2017-03-23 19021110012017 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per fitues ne olimpjada Estela Pogaēe
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 135,576 2017-03-17 2017-03-20 18521110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2111001 Bashkia Fier, transport per mesuesit Janar Shkurt 2017 sipas listepageses,Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,443 2017-03-07 2017-03-08 14321110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga shkurt 2017 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,192,326 2017-03-07 2017-03-08 13921110012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga shkurt 2017 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 155,825 2017-02-27 2017-02-28 12621110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,shpenz.transporti per mjetet e dhuruara, Vend.Kesh.Bashk.nr 96 dt 07.11.2016, urdh nr 755 dt 30.11.2016. pv.marrje ne dorezim 01.12.2016, fh nr 133 dt 01.12.2016
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 264,994 2017-02-10 2017-02-13 8721110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,dif e parapaguar per projektin Promovim i te drejtave te njeriut dhe mbrojtja e minoriteteve, U.Kryetari nr 795 dt 14.12.2015,kerkesa nr 8193 dt 05.12.2016
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,195,661 2017-02-07 2017-02-08 6221110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,443 2017-02-07 2017-02-08 6721110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,236,529 2017-01-10 2017-01-11 1421110012017 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Bashkia Fier 2111001, paga Dhjetor 2016 sipas listepageses per PMNZH,Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,231 2017-01-09 2017-01-10 521110012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 148,512 2016-12-30 2016-12-30 74521110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 transport per mesuesit ,listepagese Enkelejda Peshkopia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 8,600 2016-12-27 2016-12-28 71921110012016 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Enkelejda Peshkopia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,185,251 2016-12-07 2016-12-07 68221110012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit PAGA NENTOR 2016 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,231 2016-12-07 2016-12-07 67621110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA NENTOR 2016 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 59,500 2016-11-24 2016-11-24 66221110012016 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa shperblim per nx e student fitues Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 154,644 2016-11-16 2016-11-17 64421110132016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa transport nxenesish ,mesuesish Korrik,Shtator Enkelejda Peshkepia.
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,243,454 2016-11-04 2016-11-04 61821110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,231 2016-11-04 2016-11-04 61121110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 42,500 2016-10-26 2016-10-26 59921110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa aktivitete Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,231 2016-10-06 2016-10-06 54421110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,244,213 2016-10-06 2016-10-06 53921110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,231 2016-09-06 2016-09-07 49321110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,243,638 2016-09-06 2016-09-07 48921110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001 paga Gusht Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,243,454 2016-08-04 2016-08-04 44321110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit Bashkia Fier 2111001 paga Korrik 2016
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 128,231 2016-08-04 2016-08-04 43721110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik 2016
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 359,637 2016-08-02 2016-08-02 43221110012016 Ndihme ekonomike NDIHMA EKONOMIKE BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 95,844 2016-07-07 2016-07-07 38621110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa shpenzime transporti per mesuesit Enkelejda Peshkepia
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave