Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,072 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,132,603.00 131 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 340 2015-08-28 2015-08-28 44321240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie korrik 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D02005162284 fat.628393748 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 290,136 2015-08-28 2015-08-28 44421240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie qershor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020199086239 fat.627319014 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 3,679 2015-08-27 2015-08-28 43721240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie korrik 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1B010087041118 fat.628393682 njesia lumas
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 18,883 2015-08-27 2015-08-28 43821240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie qershor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020092091359 fat.627318898 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 10,903 2015-08-28 2015-08-28 44621240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie qershor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020092091272 fat.627318897 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 4,603 2015-08-28 2015-08-28 45021240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie qershor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020158086205 fat.627318984njesia perondi
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 7,862 2015-08-28 2015-08-28 45121240042015 Elektricitet 2124001 pagese energjie korrik 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020158086205 fat.628393840njesia perondi
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 240 2015-08-27 2015-08-28 43321240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie qershor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020131086229 fat.627319021 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 17,992 2015-08-27 2015-08-28 43921240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie korrik 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020092091359 fat.628393767 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 4,788 2015-08-28 2015-08-28 44721240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie korrik 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020066086223 fat.628393815 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 3,914 2015-08-27 2015-08-28 43621240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie qershor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1B010087041118 fat.627318789 njesia lumas
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave