Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,225 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,181,992.00 133 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 15,120 2019-12-11 2019-12-12 112121240012019 Elektricitet 2124001 energji pmnzh fat nr 330670849 dt 26.11.2019 kontr nr ber1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 34,269 2019-12-06 2019-12-10 109621240012019 Elektricitet 2124001 energji elektrike maj2014 - tetor 2019 ambulanca perondi fat kontr nr be1d020056088122
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 8,450 2019-11-20 2019-11-21 104821240012019 Elektricitet 2124001 energji fat nr 301360313 dt 26.10.2019 kontr nr be1d020163086252 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 8,450 2019-10-29 2019-10-30 98221240012019 Elektricitet 2124001 energji fat nr 300278795 dt 26.09.2019 kontr nr be1d020163086252 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 13,235 2019-09-27 2019-09-30 87021240012019 Elektricitet 2124001 energji fat nr 291824942 dt 28.02.2019 kontr nr be1d020163086252 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 12,448 2019-09-26 2019-09-27 86721240012019 Elektricitet 2124001 energji fat nr 298451312 dt 27.08.2019 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 7,358 2019-08-22 2019-08-23 75821240012019 Elektricitet 2124001 energji fat nr 297476829 dt 26.07.2019 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 7,375 2019-07-17 2019-07-19 67721240012019 Elektricitet 2124001 eneegji fat nr 296298125 dt 27.06.2019 kontr nr be1d020163086252 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 9,609 2019-06-24 2019-06-25 59821240012019 Elektricitet 2124001 energji fat nr 295018453 dt 27.05.2019 kontr nr be1d020163086252 PMNZ
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 8,567 2019-05-27 2019-05-28 54021240012019 Elektricitet 2124001 energji fat n r293817296 dt 26.04.2019 kontr nr bd1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 14,028 2019-04-23 2019-04-24 40021240012019 Elektricitet 2124001 energji pmnzh mars 2019 fat nr 292446767 dt 27.03.2019 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 340 2019-03-18 2019-03-19 29321240012019 Elektricitet 2124001 energji fat nr 306742846 dt 28.02.2019 kontr nr be1d020163086252 mnz
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 27,435 2019-02-21 2019-02-22 20221240012019 Elektricitet 2124001 energji pmnzh janar 2019 fat nr 305626651 dt 29.01.2019 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 20,328 2019-01-24 2019-01-25 6321240012019 Elektricitet 2124001 energji fat nr 304172007 dt 28.12.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 10,650 2018-12-18 2018-12-19 94821240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 290814159 dt 27.11.2018 kontr nr be1d020163086252 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 6,283 2018-12-05 2018-12-06 91521240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr289490928 dt 26.09.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 10,784 2018-12-05 2018-12-06 91721240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 290296533 dt 26.10.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 8,551 2018-09-27 2018-09-28 75521240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 288536556 dt 29.08.2018 kontr nr be1d 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 10,063 2018-08-20 2018-08-22 67921240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 287452273 dt 31.07.2018 kontr nr BE1D020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 9,038 2018-07-24 2018-07-25 61121240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 254091775 dt 26.06.2018 kontr nr 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 9,660 2018-06-27 2018-06-28 53821240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 253050949 dt 27.05.2018 kontr nr be1d 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 2,923 2018-05-29 2018-05-30 4792124012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 251990634 dt 26.04.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 15,649 2018-04-25 2018-04-26 36521240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 250823319 dt 31.03.2018 kontr nrbe1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 9,996 2018-04-06 2018-04-10 31321240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 249832450 dt 28.02.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 9,861 2018-03-05 2018-03-06 17421240012018 Elektricitet 2124001 energji pmnzh fat nr248196052 dt 31.01.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 11,508 2018-01-16 2018-01-17 3121240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 246988187 dt 31.12.2017 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 11,323 2018-01-15 2018-01-16 2421240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 245684049 dt 28.11.2017 kontr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 8,450 2017-11-30 2017-12-01 98221240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 244423553 dt 28.10.2017 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 8,316 2017-10-23 2017-10-24 92221240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 243356326 dt 27.09.2017 kontr nr BE1D020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 9,138 2017-09-21 2017-09-22 87521240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 242097162 dt 29.08.2017 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 8,484 2017-08-24 2017-08-25 75921240012017 Elektricitet 2124001 energjia korrik fat.240737152 kodi kl.BE1D020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 8,383 2017-07-27 2017-07-28 69021240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 239454801 dt 28.06.2017 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 7,660 2017-06-20 2017-06-23 56121240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 655190011 dt 27.05.2017kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 1,394 2017-05-18 2017-05-19 40621240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 654314775 dt 27.04.2017 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 16,060 2017-04-20 2017-04-21 31821240012017 Elektricitet 2124001 energji pmnzh fat nr 652898365 dt 31.03.2017 kontr nrbe1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 3,780 2017-03-20 2017-03-21 23021240012017 Elektricitet 2124001 eneegji fat nr 651779563 dt 28.02.2017 kontr nrbe1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 36,120 2017-02-20 2017-02-21 11721240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 650419754 dt 31.01.2017 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 23,688 2017-02-03 2017-02-06 5421240012017 Elektricitet 2124001 energji elektrike fat.648951905 kontr.BE1D020163086252 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 10,532 2017-01-11 2017-01-17 3321240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 648058256 dt 30.11.2016 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 74,608 2016-12-15 2016-12-16 60921240042016 Elektricitet 2124001 2124004 energji fat nr 64596869 dt 25.10.2016 kontr nr be1d020124090272
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave