Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,221 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,994,980.00 119 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 10,650 2018-12-18 2018-12-19 94821240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 290814159 dt 27.11.2018 kontr nr be1d020163086252 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 6,283 2018-12-05 2018-12-06 91521240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr289490928 dt 26.09.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 10,784 2018-12-05 2018-12-06 91721240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 290296533 dt 26.10.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 8,551 2018-09-27 2018-09-28 75521240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 288536556 dt 29.08.2018 kontr nr be1d 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 10,063 2018-08-20 2018-08-22 67921240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 287452273 dt 31.07.2018 kontr nr BE1D020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 9,038 2018-07-24 2018-07-25 61121240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 254091775 dt 26.06.2018 kontr nr 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 9,660 2018-06-27 2018-06-28 53821240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 253050949 dt 27.05.2018 kontr nr be1d 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 2,923 2018-05-29 2018-05-30 4792124012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 251990634 dt 26.04.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 15,649 2018-04-25 2018-04-26 36521240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 250823319 dt 31.03.2018 kontr nrbe1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 9,996 2018-04-06 2018-04-10 31321240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 249832450 dt 28.02.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 9,861 2018-03-05 2018-03-06 17421240012018 Elektricitet 2124001 energji pmnzh fat nr248196052 dt 31.01.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 11,508 2018-01-16 2018-01-17 3121240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 246988187 dt 31.12.2017 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 11,323 2018-01-15 2018-01-16 2421240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 245684049 dt 28.11.2017 kontr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 8,450 2017-11-30 2017-12-01 98221240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 244423553 dt 28.10.2017 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 8,316 2017-10-23 2017-10-24 92221240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 243356326 dt 27.09.2017 kontr nr BE1D020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 9,138 2017-09-21 2017-09-22 87521240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 242097162 dt 29.08.2017 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 8,484 2017-08-24 2017-08-25 75921240012017 Elektricitet 2124001 energjia korrik fat.240737152 kodi kl.BE1D020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 8,383 2017-07-27 2017-07-28 69021240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 239454801 dt 28.06.2017 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 7,660 2017-06-20 2017-06-23 56121240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 655190011 dt 27.05.2017kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 1,394 2017-05-18 2017-05-19 40621240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 654314775 dt 27.04.2017 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 16,060 2017-04-20 2017-04-21 31821240012017 Elektricitet 2124001 energji pmnzh fat nr 652898365 dt 31.03.2017 kontr nrbe1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 3,780 2017-03-20 2017-03-21 23021240012017 Elektricitet 2124001 eneegji fat nr 651779563 dt 28.02.2017 kontr nrbe1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 36,120 2017-02-20 2017-02-21 11721240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 650419754 dt 31.01.2017 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 23,688 2017-02-03 2017-02-06 5421240012017 Elektricitet 2124001 energji elektrike fat.648951905 kontr.BE1D020163086252 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 10,532 2017-01-11 2017-01-17 3321240012017 Elektricitet 2124001 energji fat nr 648058256 dt 30.11.2016 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 74,608 2016-12-15 2016-12-16 60921240042016 Elektricitet 2124001 2124004 energji fat nr 64596869 dt 25.10.2016 kontr nr be1d020124090272
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 8,383 2016-11-22 2016-11-23 77621240012016 Elektricitet 2124001 energji fat nr 646434456 dt 28.10.2016 kontr nr be1d 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 8,349 2016-10-17 2016-10-18 70221240012016 Elektricitet 2124001 energji fat nr 644924211 kontr nr be1d 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 4,938 2016-09-23 2016-09-23 74721240092016 Elektricitet 2124009 2124001 2124009 energji fat nr 642466811 kontr nr b1d 020133086209
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 8,433 2016-09-22 2016-09-22 62221240012016 Elektricitet 2124001 energji fat nr 644050273 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 7,660 2016-08-18 2016-08-19 55621240012016 Elektricitet 2124001 energji fat nr 643385635 kont nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 7,156 2016-07-27 2016-07-27 49821240012016 Elektricitet 2124001 energji fat nr 642224255 kontr nr be1d 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 7,172 2016-06-24 2016-06-24 43821240012016 Elektricitet 2124001 energji fat nr 640997112 kontr nr be1d 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 6,837 2016-05-27 2016-05-30 37321240012016 Elektricitet 2124001 energji fat nr 639237916 kontr nr be1d 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 340 2016-05-19 2016-05-20 26021240042016 Elektricitet 2124001 2124004 energji fat nr 1200954 kontr nr be1d 020124090243
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 8,617 2016-04-25 2016-04-25 27121240012016 Elektricitet 2124001 energji fat nr 638127457 kontr nr be1d 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 5,841 2016-04-06 2016-04-07 19721240092016 Elektricitet 2124009 2124001 2124009 energji fat nr 636239034 kontr nr be1d 020140086267
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 8,971 2016-03-24 2016-03-25 18221240012016 Elektricitet 2124001 2124001energji fat nr 636611786 kontr nr be1d 020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 8,013 2016-03-08 2016-03-09 13021240012016 Elektricitet 2124001 energji fat nr 634253228 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuçove 14,196 2016-03-08 2016-03-09 13121240012016 Elektricitet 2124001 energji fat nr 635757315 kont nr be1d020163086252
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave