Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,228 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,181,992.00 133 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 340 2015-10-21 2015-10-22 64121240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1B010087041120 fat.631207631 njesia lumas
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 14,011 2015-10-21 2015-10-22 63921240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020073088129 fat.631207728 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 240 2015-10-21 2015-10-22 63221240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020131086229 fat.631207865 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 3,981 2015-10-21 2015-10-22 63321240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020066086223 fat.631207796 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 28,660 2015-10-21 2015-10-22 63821240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020158086214 fat.631207828 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 263,996 2015-10-21 2015-10-22 63521240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020199086239 fat.631207859 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 13,053 2015-10-21 2015-10-22 63721240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020158086205 fat.631207826 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 340 2015-10-21 2015-10-22 63621240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020065162284 fat.631207717 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 12,684 2015-10-21 2015-10-22 63421240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020092091272 fat.631207741 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 1,428 2015-10-21 2015-10-22 64021240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1B020043042150 fat.631207706 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 27,265 2015-10-21 2015-10-22 63021240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020130086242 fat.631207795 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 20,462 2015-10-21 2015-10-22 63121240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020092091359 fat.631207740 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 2,486 2015-10-21 2015-10-22 64221240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie shtator 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1B010087041118 fat.631207626 njesia lumas
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 11,440 2015-10-14 2015-10-14 58321240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie fat nr 629347352 dt 21.08.2015 kontr nr be1d0200920921272 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 18,916 2015-10-14 2015-10-14 58221240012015 Elektricitet 2124001 energj fat nr 629347353 dt 21.09.2015 kontr nr be1d 020092091359
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 340 2015-10-14 2015-10-14 58421240012015 Elektricitet 2124001 energj. fat nr 629661562 dt 29.08.2015 kontr nr be1d020065162284
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 25,132 2015-09-29 2015-09-30 55321240012015 Elektricitet 2124001 energji njesi perondi kodi 2124001 fat nr 629333333333347400 dt 17.08.2015 kontr nr be1d 020158086214
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 340 2015-09-29 2015-09-30 55421240012015 Elektricitet 2124001 energji njesia perondi kodi 2124001 fat nr 629347334 dt 24.08.2015 kontr nr be1d020043042150
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 14,245 2015-09-29 2015-09-30 55521240012015 Elektricitet 2124001 energji njesia perondi kodi 2124001 fat nr 629347344 dt 22.08.2015 kontr nr be1d020073088129
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 15,959 2015-09-29 2015-09-30 55221240012015 Elektricitet 2124001 energji niesi perondi kodi 2124001 fat nr 629347398 dt 17.08.2015 kontr nr be1d020158086205
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 340 2015-09-28 2015-09-29 51821240012015 Elektricitet 2124001 pag energji kodi BE1B010087041120 fat 627318790 Lumas
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 340 2015-09-28 2015-09-29 51921240012015 Elektricitet 2124001 pag energji kodi BE1B010087041120 fat 628775086 Lumas
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 5,443 2015-09-28 2015-09-29 51421240012015 Elektricitet 2124001 pag energji kodi BE1D020066086223 fat 629993655Kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 263,206 2015-09-28 2015-09-29 51521240012015 Elektricitet 2124001 pag energji kodi BE1D020199086239 fat 629993688 Kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 2,671 2015-09-28 2015-09-29 52121240012015 Elektricitet 2124001 pag energji kodi BE1B010087041118 fat 629347298 Lumas
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 240 2015-09-28 2015-09-29 51721240012015 Elektricitet 2124001 pag energji kodi BE1D020131086229 fat 629993692 Kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 26,342 2015-09-28 2015-09-29 51621240012015 Elektricitet 2124001 pag energji kodi BE1D020130086242 fat 629993654 Kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 340 2015-09-28 2015-09-29 52021240012015 Elektricitet 2124001 pag energji kodi BE1B010087041120 fat 629993584 Lumas
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 15,909 2015-09-28 2015-09-28 43021240042015 Elektricitet 2124001 2124004 energji fat nr 629347394 dt 17.08.2015 kontr nr be1d020149090359
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 340 2015-08-28 2015-08-31 45721240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie korrik 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1B020043042150 fat.628393737 njesia perondi
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 21,806 2015-08-28 2015-08-31 45221240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie qershor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020158086214 fat.627318985 njesia perondi
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 13,171 2015-08-28 2015-08-31 45521240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie korrik 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020073088129 fat.628393756 njesia perondi
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 15,236 2015-08-28 2015-08-31 45421240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie qershor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020073088129 fat.627318885 njesia perondi
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 24,829 2015-08-28 2015-08-31 45321240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie koriik 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020158086214 fat.628393842 njesia perondi
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 18,379 2015-08-28 2015-08-31 45621240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie qershor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1B020043042150 fat.627318864 njesia perondi
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 58,800 2015-08-27 2015-08-28 43421240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie korrik 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020131086229 fat.628775135 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 299,108 2015-08-28 2015-08-28 44521240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie korrik 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020199086239 fat.628393866 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 10,500 2015-08-28 2015-08-28 44821240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie korrik 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020092091272 fat.628393766 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 3,662 2015-08-28 2015-08-28 44921240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie qershor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020066086223 fat.627318950 njesia kozare
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 24,763 2015-08-28 2015-08-28 44021240012015 Elektricitet 2124001 pagese energjie qershor 2015 bashkia kucove kod.2124001kod.klient.BE1D020130086242 fat.627318949 njesia kozare
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave